0

Spinache „Goldie” – pierwszy singiel zapowiadający nowy album!

Spinache „Goldie” – pierwszy singiel zapowiadający nowy album!

Zaraz po wakacjach ukaże się nowy studyjny longplay Spinache'a - pochodzącego z Łodzi kompozytora, producenta i wokalisty. Singlowy "Goldie" to wciągająca i szczera narracja artysty świadomego swojej wartości i przebytej drogi. Nowoczesna i lekko mroczna warstwa muzyczna współgra z nietuzinkowym klipem, stworzonym przez ekipę The New Black.                                                         

Do współpracy przy utworze Spinache zaprosił Stana Michalaka - cenionego basistę i stypendystę Alban Berg Fundation w Wiedniu - związanego przez wiele lat z artystyczną sceną Berlina.

Paweł "Spinache" Grabowski łączy w sobie niebagatelne doświadczenie z bardzo świeżym spojrzeniem na muzykę. Jako kompozytor, producent, wokalista i tekściarz artystyczny warsztat doskonali od połowy lat 90. Niegdyś związany mocno ze sceną hiphopową (Thinkadelic, Obóz TA, Red &Spinache), od kilku lat mocno eksploruje nowe brzmienia już jako solowy twórca (longplay "Spinache", Urban Rec 2014). Obecnie trwają pracę nad jego nowym studyjnym albumem, który ukaże się na jesieni 2016.

http://spinache.pl/

www.facebook.com/spinache.music/

www.instagram.com/spinache.music/

Google:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Kategoria: hip hop, rap , street art
  • Dodał: urbangarden
  • Zakceptowany: 30.06.16
  • Ostatnie zmiany: 30.06.16
Tagi: spinache , paweł grabowski , paweł spinache grabowski , goldie , stan michalak , karolina radoń , the new black , joanna ujunwa ukagba , agata biernatKomentarze

comments powered by Disqus

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony