0

Numer Raz, Proceente, Skajs i DJ Anusz zapraszają na Aloha Night!

Numer Raz, Proceente, Skajs i DJ Anusz zapraszają na Aloha Night!

Już w najbliższą sobotę 25 lutego w Localu na Mokotowie (ul. Rejtana 14) odbędzie się huczna hiphopowa impreza, organizowana przez Aloha Entertainment oraz Warsztatyhiphop.pl. Wydarzenie, będące wstępem do jubileuszu 10-lecia Alohy, zgromadzi nie tylko ugruntowanych artystów sceny rapowej, ale także ciekawych aspirujących twórców, stojących za projektem Nebosquon.

Event na fb: www.facebook.com/events/1883111201935321

Główną atrakcją wieczoru będą koncerty, które zagrają Numer Raz i Proceente. Reprezentant kultowego Warszafskiego Deszczu osłodzi fanom oczekiwanie na kolejny solowy album, natomiast szef Aloha Ent. zaprezentuje na scenie materiał ze swej najnowszej płyty "Asamblaż". 

www.youtube.com/watch?v=zFjJa6efO5w

www.youtube.com/watch?v=V-ZouxKOBRw

W klimat wprowadzi gości klubowa prapremiera klipu "Opowieść o dwóch duszach", z gościnnym udziałem wokalistki Masi, odpowiedzialnej za projekt „Bezkres EP”.

Ważnym punktem programu będzie premierowy koncert projektu Nebosquon, zrzeszającego młodych adeptów rapu, którzy pod okiem Skajsa i DJ-a Anusz z ekipy Warsztatyhiphop.pl, zrealizowali swój pierwszy profesjonalny album muzyczny.

www.youtube.com/watch?v=9KwP66_qWEc

Występ poprzedzi klubowa prapremiera klipu "Powiedz Skajs gdzie jest hajs" oraz mini-koncert Wiesz Jak Jest (Gall). W trakcie imprezy odbędą się też pokazowe warsztaty tekściarskie, beatbox i graffiti, koordynowane przez ekipę WHH.


To jednak nie koniec atrakcji, bo swoje 32 urodziny świętować będzie Kamil Nastyk. Pomysłodawca i realizator popularnego posse-cuta "Tu na Ursynowie 2" oraz współautor wydanej wraz z Kritaczim płyty "Stan umysłu" zagra w trakcie energetyczny DJ-set.

www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM


O gorący parkietowy before i after zadbają Anusz oraz Tabakkake. Imprezę poprowadzi Skajs.


25.02.17 | Local na Mokotowie | ul. Rejtana 14

ALOHA NIGHT / koncerty NUMER RAZ, PROCEENTE

Koncert premierowy NEBOSQUON

PRAPREMIERY klipów Proceente i Nebosquon

Pokazowe warsztaty beatbox i graffiti

DJ's: Anusz & Tabakkake

Support: Gall [WieszJakJest]

Host: Skajs


Wejście: 10/15 PLN (pierwsze 100 osób wchodzi za dychę).

Google:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Kategoria: hip hop, beatbox , dj'ing , rap , street art
  • Dodał: urbangarden
  • Zakceptowany: 22.02.17
  • Ostatnie zmiany: 22.02.17
Tagi: aloha entertainment , aloha , proceente , numer raz , anusz , dj anusz , skajs , skajsdelimit , nebosquon , nebo , procent , local na mokotowie , mokotów , local , warszawa , gall , wiesz jak jest ,Komentarze

comments powered by Disqus

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony