0

Premiera serialu o Flying Steps

Premiera serialu o Flying Steps

„Follow the Steps – Breakin’ the world” ukazuje życie sześciu tancerzy realizujących swoje największe marzenie: podbić nowe miejsca w Europie i USA oraz, idąc śladami swojego mistrza Vartana Bassila, wywalczyć własne show w stolicy rozrywki Las Vegas.

Kariera Flying Steps, która rozpoczęła się na kartonach rozłożonych przy berlińskiej alei Kudamm teraz doprowadziła ich na parkiety największych światowych scen. Neue Nationalgalerie w Berlinie, Burgtheater w Wiedniu, Orchard Hall w Tokio czy Teatro della Pergola we Florencji – po premierze produkcji Red Bull Flying Bach (ECHO Classic Award 2010) oraz Red Bull Flying Illusion w Niemczech grupa Flying Steps udała się w trasę obejmującą ponad 30 krajów. Obecnie stawiają kolejny krok naprzód: oprócz nowych przystanków w Europie chcą także podbić USA i zbliżyć się do realizacji największego marzenia Vartana Bassila, jakim jest własne show w Las Vegas.

Serial dokumentalny „Follow the Steps – Breakin´ the World” debiutuje na antenie Red Bull TV . Widzowie zobaczą materiały zakulisowe oraz będą mogli z bliska śledzić życie codzienne tancerzy. Każdy z sześciu 26-minutowych odcinków zapewni głęboki wgląd w motywacje, marzenia i obawy sześciu osób, które kierują nimi zarówno na scenie, jak i poza nią. „Follow the Steps – Breakin´ the World” to doświadczenie filmowe w jakości HD.          

„Follow the Steps – Breakin’ the World” to produkcja Bewegte Zeiten  na zlecenie Red Bull TV. Materiał kręcono w USA, Wiedniu, Kosowie, Szwecji, Francji i Niemczech. Serial oglądać można na Red Bull TV.

Google:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Kategoria: hip hop, bboying , hip hop dance
  • Dodał: becet
  • Zakceptowany: 13.03.17
  • Ostatnie zmiany: 13.03.17
Tagi: brakKomentarze

comments powered by Disqus

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony