2 edycja eventu tanecznego Street Noise skupiającego Polską scenę Street Dance!
13 - 14 maja 2017 Klub Gwint Białystok
2 dni, 6 sędziów, 2 MC's, 3 DJ's i grono tancerzy, którzy chcą się zmierzyć na niezależnej scenie białostockiej.
Kategorie:
• Hip Hop 2 vs 2 (Junior do 13 lat, Old od 14 lat);
• Bboying 3 vs 3 (Junior do 13 lat, Old od 14 lat);
• Showcase (Junior do 13 lat, Old od 14 lat);
• All styles crew.
Nagrody:
1 miejsce All Styles Crew – ......................
2 miejsce All Styles Crew – Nagrody rzeczowe
3 miejsce All Styles Crew – Nagrody rzeczowe
—
1 miejsce Bboying 3 vs 3 old - 3.000 PLN
2 miejsce Bboying 3 vs 3 old – 300 PLN
3 miejsce Bboying 3 vs 3 old – Nagrody rzeczowe
—
1 miejsce Hip Hop 2 vs 2 old – 2.000 PLN
2 miejsce Hip Hop 2 vs 2 old – 200 PLN
3 miejsce Hip Hop 2 vs 2 old – Nagrody rzeczowe
—
1 miejsce Hip Hop Junior 2 vs 2 junior – Nagrody rzeczowe
2 miejsce Hip Hop Junior 2 vs 2 junior –Nagrody rzeczowe
3 miejsce Hip Hop Junior 2 vs 2 junior – Nagrody rzeczowe
4,5,6,7,8 miejsce Hip Hop Junior 2 vs 2 junior –Upominki od sponsora
—
1 miejsce Bboying 3 vs 3 junior – Nagrody rzeczowe
2 miejsce Bboying 3 vs 3 junior – Nagrody rzeczowe
3 miejsce Bboying 3 vs 3 junior – Nagrody rzeczowe
4,5,6,7,8 miejsceBboying 3 vs 3 junior – Upominki od sponsorów
—
1 miejsce Showcase old – Professional Website (Value 3690 PLN)
2 miejsce Showcase old – Niespodzianka
3 miejsce Showcase old
—
1 miejsce Showcase junior – Słodycze fundowane przez Bałtyk
2 miejsce Showcase junior – Słodycze fundowane przez Bałtyk
3 miejsce Showcase junior
Naszych cudownych sędziów i przyjaciół 2016 (Haribo Crew PawlottiPaweł Marek Supranowicz Kątny Bartłomiej Białobrzewski Maciek PelaKarol Polak Wilczkowska Maria Anna) zapraszamy w tym roku do startu w zawodach ;)
Oto 3 osoby, które pojawią się ze składu zeszłorocznego :)
2017 mamy już ustalony, ale informacje będziemy wam dawkować :D
Jury:
1. Agnieszka Fuli Fułek
2. Temps Piotr Marciszewski
3. Dr Hefo
4. Bartosz Bartazz Biernacki
5. Łukasz Knopek Konopka
6. Tomasz Thomaz Domański
MC's:
1. Marta Mamuśka Molska
2. Rademenez
DJ's:
1. Michał Vasquez Plewniak
2. Dj Plash Marcin Przeplasko
3. Bartosz DjZaju