0

Saga, Awate,Mädness x Döl oraz Marpo na Hip Hop Kemp 2017!

Saga, Awate,Mädness x Döl oraz Marpo na Hip Hop Kemp 2017!

Nie zatrzymujemy również ogłoszeń zza Oceanu. Kempowy program wzmacnia dzisiaj Saga, jeden z najbardziej uduchowionych, a przede wszystkim prawdziwie autentycznych raperów na brooklińskiej scenie. Nie zważając na podziały między podziemiem, a mainstreamem, Saga tworzy multipoziomowy rap zwracający uwagę na tematy ludzkiej świadomości i odpowiedzialnego życia. Klasyczne flow podparte jest w tym wypadku świetną produkcją, bo do Hradca przyjedzie on w towarzystwie Theloniousa Martina, cenionego producenta (mającego na koncie mixy dla Skyzoo czy Curren$y), z którym wydał w lutym tego roku bardzo esencjonalny album „Molotov”. 

W siłę rośnie także ekipa z Wysp. Działający na scenie już od 12 roku życia Awate to gracz, który zdecydowanie ma coś do przekazania swoim rapem. Urodzony na północy Afryki, ale wychowany na londyńskich ulicach artysta nie boi poruszać się ważnych tematów dotyczących tożsamości rasowej, które podsyca niekonwencjonalnymi bitami na bazie soulu i psychodelicznego funku.

Nie zapominamy również o niemieckiej scenie, i wzmacniamy ją dzisiaj wyjątkowym duetem. Tak często używany w rapie termin „brat” nigdy nie brzmiał tak autentycznie, jak w kontekście składu Mädness x Döl. To samo DNA, ta sama zajawka i rap skillsy wyssane prawdopodonie już z mlekiem matki – nie ma u naszych zachodnich sąsiadów bardziej naturalnego kolektywu tworzącego rap na tak wysokim poziomie!

Pamiętacie jak szalony koncert dał na Kempie w zeszłym roku Machine Gun Kelly? Radzimy zwrócić uwagę na tegoroczny występ Marpo. Reprezentant gospodarzy od lat, konsekwentnie buduje swoją stylówkę na połączeniu rapu z prawdziwym duchem rock’n’rolla, a o tym, że za południową granicą jest w tej grze niezrównany, niech świadczy ponad 150 tysięcy facebookowych fanów.  

Już 17 sierpnia po raz kolejny kempowe sceny ugną się pod naciskiem najlepszego rapu z całego świata, a czeskie Hradec Králové tradycyjnie zamieni się w europejskie centrum najpiękniejszej zajawki świata. Trzy dni przepełnione czarną muzyką, tańcem, sztuką i prawdziwym chilloutem to bez dwóch zdań idealny scenariusz na sierpniowy urlop. Nie bez powodu Hip Hop Kemp nazywany jest przez stałych bywalców Festiwalem z Atmosferą - tutaj naprawdę można poczuć hiphopowy vibe! Wszystkie praktyczne informacje dotyczące tej imprezy, oraz ogłoszonych już dotychczas artystów znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu, www.hhk.pl

3-dniowe karnety na festiwal, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up są dostępne w regularnej sprzedaży za pośrednictwem oficjalnego polskiego sklepu internetowego www.joystore.pl/hhk
Google:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Kategoria: hip hop, rap
  • Dodał: Pilar
  • Zakceptowany: 15.05.17
  • Ostatnie zmiany: 15.05.17
Tagi: brakKomentarze

comments powered by Disqus

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony