0

"Martha & Niki" na Placu Zabaw

Martha & Niki na Placu Zabaw
Data: 13.09.16   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Plac Zabaw
Uczestnicy: Brak
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis: Plac Zabaw - w plenerze, nad Wisłą, najlepiej. Przez cały sezon letni można wpaść na koncerty, filmy, spotkania, spektakle Klubu Komediowego, warsztaty dla dzieciaków i do strefy rowerowej.
W przyszły wtorek podczas naszego cykl kina plenerowego "Plan Filmowy" odbędzie się pokaz filmu "Martha & Niki". 
Historia Marthy i Niki, dwóch Szwedek o afrykańskich korzeniach, które po wielu wspolnych sukcesach odnoszonych w hip hopowym tańcu (m.in zwycięstwo na The World Championship of Hip Hop) muszą zmierzyć się z najtrudniejszą stroną rywalizacji – z tym, że nie zawsze można stawać na najwyższym stopniu podium. Opowieść o przyjaźni wystawionej na ciężką próbę, a przy tym studium tożsamości bohaterek, które pomimo licznych podobieństw mają zupełne odmienne spojrzenie na swoje pochodzenie etniczne. Muzyczna i energetyczna petarda.
  Pokaz odbędzie się we wtorek, 13 sierpnia, o godz. 20:30, na Placu Zabaw, bulwar Grzymały-Siedleckiego, Warszawa (Metro Centrum Nauki Kopernik, obok Pomnika Syrenki).
Film jest naprawdę fantastyczny i rzadko kiedy jest okazja obejrzeć go w Polsce. Chcielibyśmy z ta informacją dotrzeć do jak największej ilości fanów hiphopu.
Google:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Kategoria: hip hop, hip hop dance , rap
  • Dodał: becet
  • Zakceptowany: 09.09.16
  • Ostatnie zmiany: 09.09.16
Tagi: brakKomentarze

comments powered by Disqus

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony