0

Koncert Quebonafide w Koszalinie

Koncert Quebonafide w Koszalinie
Data: 22.04.17   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Koszalin
Miejsce: JAZZBURGERCAFE
Uczestnicy: Brak
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Już 22 kwietnia 2017 roku (sobota) w Koszalinie odbędzie się kolejny hip-hopowe widowisko. Tym razem do JAZZBURGERCAFE została zaproszona jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci w polskiej rap-grze, czyli.... QUEBONAFIDE! Tego wieczoru na scenie zagoszczą także koszalińscy raperzy: Dziuny, Wacar i Szymi Szyms.
Koncerty Quebonafide słyną z niezwykłej energii scenicznej, więc zainteresowanie nimi jest tak ogromne, że bilety na koszaliński koncert (niestety) wyprzedały się dwa tygodnie przed wydarzeniem.
BIO:
Quebonafide to pochodzący z Ciechanowa raper oraz założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie 'Ezoteryka' – debiutancki album artysty, pokryty złotem już w pre-orderze.
Pierwsze, oficjalne wydawnictwo Quebonafide, ujrzało światło dziennie w marcu 2015, jednak już w roku 2013 ukazał się pierwszy solowy, wydany własnym nakładem mixtape muzyka. 'Eklektyka', bo tak zatytułowana jest produkcja, została świetnie przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i recenzentów.
Quebonafide jest także współtwórcą singla 'Euforia' z producenckiej płyty Pawbeatsa. Teledysk, w serwisie YouTube, obejrzało prawie 14 milionów widzów. Pozostałe, autorskie utwory rapera, takie jak 'Hype', 'Ile Mogłem', 'Żadnych Zmartwień', 'Ciernie' czy 'Trip', wyświetlono łącznie blisko 27 milionów razy.
W ciągu trzech lat Quebonafide wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof, Dj Myszka) zagrali już ponad 300 koncertów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera.
Obecnie raper pracuje nad drugim albumem solowym, realizowanym podczas podróży dookoła świata. Do tej pory w ramach projektu powstały teledyski: 'Oh My Buddha', nagrany w Tajlandii, 'quebahombre', w Meksyku, 'Szejk', w Dubaju, oraz 'Bollywood' z gościnnym idziałem Czesława Mozila, nagrany w Indiach. Raper nagrał także teledysk do utworu 'Luiz Nazario De Lima' poświęconego postaci brazylijskiego piłkarza Ronaldo oraz 'Madakaskar'. W planach są kolejne, dalekie podróże oraz nowe nagrania związane z projektem 'Egzotyka'.

Google:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Kategoria: hip hop, rap
  • Dodał: becet
  • Zakceptowany: 18.04.17
  • Ostatnie zmiany: 18.04.17
Tagi: quebonafideKomentarze

comments powered by Disqus

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony