Skocz do zawartości

Forum

 1. Break.pl

  1. 212
   odpowiedzi
 2. Co? Gdzie? Kiedy?

  1. 1688
   odpowiedzi
  2. 13634
   odpowiedzi
  3. 12121
   odpowiedzi
  4. 2096
   odpowiedzi
 3. Kultura Hip-Hop

  1. 1930
   odpowiedzi
 4. Muzyka

  1. 7868
   odpowiedzi
  2. 475
   odpowiedzi
  3. 207
   odpowiedzi
  4. 11
   odpowiedzi
 5. Taniec

  1. 3727
   odpowiedzi
  2. 329
   odpowiedzi
  3. 33422
   odpowiedzi
  4. 3393
   odpowiedzi
  5. 64
   odpowiedzi
  6. 1853
   odpowiedzi
  7. 114
   odpowiedzi
 6. Sztuka

  1. 313
   odpowiedzi
  2. 7
   odpowiedzi
  3. 51
   odpowiedzi
 7. Hydepark

  1. 334
   odpowiedzi
 8. Śmietnik

  1. 8
   odpowiedzi
 • Kto jest online? (Zobacz pełną listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

 • Ostatnie wpisy

  • 0
   https://www.youtube.com/watch?v=eUYR-ncIzZI
  • 0
   Stronka do generowania tematów FREESTYLE mojej produkcji. Utwórz konto, dodaj swój temat lub bit do listy i słuchaj w odtwarzaczu w między czasie generując tematy.
   Zapraszam! Link: https://temator.pl/
  • 0
   Sprawdź oficjalne video, promujące nadchodzący album "Rottweiler".
  • 0
   Siema, jeśli potrafisz drapać, staroszkolne brzmienia nie są Ci obce to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie. Zapraszamy do gościnnego udziału na płycie PSH INC. Większość materiału jest już zgrana. Za produkcję płyty odpowiada nasz przyjaciel i najnowszy członek zespołu - Rosyjski multiinstrumentalista i producent Mikaragua. Płyta wyjdzie klasycznie na CD oraz w usługach streamingowych. Nie będziemy pisać o nas, bo możesz to sprawdzić na FB i posłuchać na YT - choć tam znajdziesz zaledwie preludium do tego co powstaje! Pisaliśmy już że poruszamy się po oldschoolowych klimatach, ale nadchodzącą płyta to coś więcej! Nasz producent obok typowych sampli i bębnów ubogacił większość numerów wstawkami na żywych instrumentach, solówkami na gitarze elektrycznej itd. Jest grubooooo! A żeby było grubiej, potrzebujemy Ciebie! Sprawdź nas, odezwij się, podeślij coś swojego! Jeśli jesteś Tym kogo szukamy będziesz mieć okazję zostać współautorem tej oryginalnej i eklektycznej płyty. https://www.youtube.com/channel/UCViRKMXoPvgPycpmF6lmHqg https://www.facebook.com/pshinc71/
  • 0
   Nagranie promuje nadchodzący album Kappitana: "Rottweiler".
  • 0
   Co jakiś czas wrzucam jakieś stare mixtape'y, zapraszam do sprawdzenia Link do kanału: youtube.com/c/BreakdanceMusic  
  • 0
   Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z nowym projektem Grzybowego. w takiej odsłonie jeszcze nie słyszeliście dobrej muzyki.
  • 0
   Vapo Gang. Pierwszy singiel promujący nadchodzący solowy album Kappitana.   
  • 0
   MAMY TO ‼️?? Tego w naszym mieście jeszcze nie było ! Kochamy taniec i dlatego postanowiliśmy zorganizować wyjątkową imprezę- tym razem w klimacie hip-hop ?   Street Dance Contest  ,,Koszalinskie Yo !", to turniej tańca ulicznego, a oprócz tego wydarzenie rozwijające kulturę hip hop ?? Tak więc, jeśli... Tańczysz? Tworzysz muzykę w klimacie hip hop? Kręci Cię graffiti? Jeździsz na bmx lub deskorolce?    Nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu!  Już dziś zarezerwuj tą datę ! ??     SĘDZIOWIE?   Topowi ?  DJ?   Najlepsza ?  MC?  Najbardziej wygadany ?  NAGRODY?   Wszystkiego dowiecie się niebawem ?  STAY TUNED ! ?   14.03.20 WARSZTATY 15.03.20 ZAWODY   KATEGORIE: Hip Hop 1vs1 do 8 lat 9-11 lat  12-15 lat  16+   Formacje i mini formacje (występują w jednej kategorii) do 9 lat  10-14 lat 15+   Hip hop battle 4vs4 do 15 lat  16 +    UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo do połączenia kategorii w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń.   CENA 30 zł pierwsza kategoria, 15 zł każda kolejna   MIEJSCE Hala Sportowa LO VI przy ulicy Dąbka 1 w Koszalinie   ZGŁOSZENIA ? Zgłoszenia drogą mailową prosimy wysyłać na adres : koszalinskieyo.contest@wp.pl   W zgłoszeniu : imię, nazwisko, wiek,miasto,  numer telefonu    Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Państwu szczegóły potrzebne do uregulowania płatności.    Więcej szczegółów wkrótce ???  
 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   16620
  • Najwięcej online
   591

  Najnowszy użytkownik
  mattbor
  Rejestracja
 • Aktywni użytkownicy

  Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając strony akceptujesz: Warunki użytkowania, Regulamin i Polityka prywatności.