Skocz do zawartości

AkademiaRuchu

Użytkownicy
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O AkademiaRuchu

 • Tytuł
  Rozkręca się
 1. Już od września zapraszamy na nową dawkę energii. Poznaj nowej kroki i pozwól, by muzyka zawładnęła twoim ciałem! HIP HOP Worek, 19:35 - 20:35 Środa, 20:35 - 21:35 HOUSE Czwartek, 20:35 - 21:35
 2. Rusza nabór na SEZON 2014-2015! Zajęcia taneczno - ruchowe (4 - 6 lat) Zajęcia, które poprzez zabawy taneczno - rytmiczne, sprawnościowe umuzykalniają i uwrażliwiają dziecko na świat. Dzieci poznają różne style taneczne, ale przede wszystkim dobrze się bawią, zdobywają pewność siebie, uczą współpracy w grupie. Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki o godz. 16:15 - 17:00. Pierwsza lekcja już 9.09.14 Taniec Nowoczesny dla dzieci 7 - 10 lat Na zajęciach dzieci poznają elementy tańca nowoczesnego, hip hop'u oraz innych stylów tanecznych. Zajęcia te rozwijają je wszechstronnie, nie tylko tanecznie, ale także uczą samodzielności, dyscypliny, współpracy w grupie, systematyczności, a przede wszystkim są dobrą zabawą. Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki o godz. 17:00-18:00. Pierwsza lekcja już 9.09.14 Koszt pierwszej lekcji 20 zł. Wszystkie zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz: http://www.akademiaruchu.com.pl/Zapisz-sie-na-zajecia?type=0 Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.akademiaruchu.com.pl/pol/Zajecia
 3. AkademiaRuchu

  WARSZTATY TAŃCA ULICZNEGO

  TANIEC ULICZNY MARTA I MAX I PAPEKTermin: 1 grudnia 2013, godz. 11:00 Zapraszamy na mikołajkowe warsztaty tańca ulicznego!! 6 godzin tańca z najlepszymi instruktorami! W przerwach między zajęciami losowanie mikołajkowych nagród! program warsztatów: 11:00 -12:30 - hip hop - Marta 12:45 -14:15 - top rock - Max 14:30 -16:00 - house - Tomasz 16:15 -17:45 - stiletto heels - Dobrosia ______________________ koszt: 110 zł. całość, po 22.11.2013 - 140 zł 30 zł. - pojedyncza klasa, po 22.11.2013 - 35 zł Prosimy o zapisy przez formularz. Wpłaty przyjmujemy tylko gotówką!
 4. AkademiaRuchu

  Hip-hop team dla dzieci 8-13 lat

  Zapewnia dobrą zabawę najmłodszym. Rozwija je wszechstronnie w tańcu. Dzieci dobrze rozumieją tą technikę taneczną. Niejednokrotnie same potrafią układać proste kroki i pozycje. Hip – Hop stał się odskocznią dla najmłodszych od codzienności i dobrą formą spędzania wolnego czasu. Street dance prosto z przedmieść Bronx'u - nie ma sztywnych reguł i zasad. Można nim pokazać wszystko, co się czuje i co chce się wyrazić w danym momencie, ponieważ łączy elementy różnych tańców jak: house, ragga jam, locking, a nawet elementy tańca jazzowego. Dlatego jest bardzo popularnym stylem tanecznym zarówno wśród chłopaków, jak i dziewczyn, a mieszane duety są bardzo widowiskowe. Styl dla każdego, który czuję muzykę i chcę ją wyrazić. Podczas zajęć dzieci będą uczyły się tez choreografii do występów, dlatego bardzo ważna jest systematyczność w chodzeniu na zajęcia. zajęcia 2 x w tygodniu poniedziałki i środy godz. 16:-17:00 Opłaty przyjmowane są za 4 tygodnie. Pojedyncze wejście można wykupić tylko jako pierwsze zajęcia. zapisy tel. 71 793 29 38 info @ akademiaruchu.com.pl
 5. AkademiaRuchu

  STUDENCKIE PIĄTKI

  Tylko u nas STUDENCKIE PIĄTKI!!! Chcesz potańczyć i nauczyć się czegoś nowego za 15 zł??? Nie ma sprawy!!! Zapraszamy w każdy PIĄTEK do Akademii Ruchu we Wrocławiu, jedyny warunek jaki musisz spełnić, to posiadać aktywną legitymację studencką!!! A co w piątek może Cię czekać w Akademii??? Zapraszamy na naszą stronę, zerknij do grafiku, zapewniamy HIP HOP w piątki, co z pewnością Was interesuje, resztę prosimy o wyczytanie: http://akademiaruchu.com.pl/.
 6. AkademiaRuchu

  Taniec Top Rock

  Nie możesz usiedzieć na miejscu i chcesz wyszaleć się z Maxem na zajęciach??? Nic prostszego, zapraszamy do Akademii Ruchu we Wrocławiu w każdą SOBOTĘ o godzinie 12:30. TOP ROCKY zajęcia open specjalnie dla Was!!! Czekamy właśnie na Ciebie!!! Co to jest TOP ROCKY: to taniec, który powstał w latach 60’s – 70’s w Nowym Jorku, był to jeden z pierwszych tańców ulicznych który tańczyli Bboy’s i Bgirl’s. Top rock tańczy się przede wszystkim do break beatów oraz funkowej muzyki, gdzie główną linie instrumentalną stanowi perkusja (Dlatego nazywamy człowieka tańczącego bboying bboy lub bgirl ponieważ tańczy on do break beatów czyli break Boy). Jak sama nazwa wskazuję tańczony jest w górze „TOP” i „ROCK” czyli „rocking”. Na zajęciach przede wszystkim jest i dobra zabawa i ciężka praca! Uczy się podstawowych kroków takich jak (Indian step, cross over, charlie rock), historii , kreatywności i improwizacji. W Top Rockach najważniejszy jest rocking i muzyka.
 7. AkademiaRuchu

  HOUSE

  Jeśli jesteś zafascynowany stylem ulicznym, lubisz wyzwania i niesamowite treningi na których uwielbiasz uczyć się i poznawać nowe style i ruchy taneczne, zapraszamy Cię na zajęcia HOUSE z Tomaszem Burzec w każdy WTOREK o 19:10!!! Akademia Ruchu we Wrocławiu czeka właśnie na Ciebie!!!
 8. AkademiaRuchu

  STILETTO HEELS

  Jesteś kobietą, która chce przelać swoje emocje w gorący taniec na szpilkach, poczuć się kobieco i seksownie??? Zapraszamy na zajęcia stiletto heels z Dobrosią w Akademii Ruchu we Wrocławiu już od 4.10.2013 o 18:05 w każdy PIĄTEK!!! Serdecznie zapraszamy!!!
 9. AkademiaRuchu

  DANCEHALL

  Szukasz czegoś dla siebie??? Interesujesz się stylem tańca DANCEHALL??? Te zajęcia są specjalnie dla Ciebie!!! Zapraszamy na zajęcia z Kasią Jukowską w każdy poniedziałek o 20:45 i czwartek o 20:15 w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Tylko z Kasią poznasz dancehall od podszewki, wytańczysz się, zabawisz przy świetnej muzyce i zmęczysz przy niesamowitych choreografiach Kasi Jukowskiej. Serdecznie zapraszamy na niesamowite zajęcia DANCEHALL i niezapomniane przeżycia !!! Zakochasz się w tym tańcu !!! Czekamy na Ciebie !!!
 10. CONTEMPORARY DANCE – WARSZTATY W AKADEMII RUCHU Termin: 21 lipca 2013, godz 17:00 Warsztaty prowadzi wybitny tancerz i choreograf Martin Goga. Zapraszamy na 3 godziny tańca. Warsztaty zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Contemporary dance - to rodzaj tańca, który "otwiera" tancerzy na nowe możliwości, pomaga znaleźć odpowiedni ruch, wykorzystać odpowiednie partie mięśni, zagrać ze swoim ciałem. Goga nazywa ten rodzaj tańca "grą ze strukturą mięśni, wysiłkiem który staje się przyjemnością, możliwościami tanecznymi, które pozwolą się roztańczyć". W drugiej części warsztatów tancerze będą wspólnie wykonywać układ taneczny. Oto filmik z takich właśnie warsztatów, tancerze po pierwszej godzinie zajęć: http://www.youtube.com/watch?v=NVFWeOdXnmQ Więcej na http://www.martingoga.com KOSZT: 70 zł - do 17 lipca 2013 (tylko gotówka) 100 zł - po 17 lipca 2013 (tylko gotówka) Obowiązkowe zapisy przez formularz: http://akademiaruchu...-zajecia?type=0 Miejsce rezerwuje wpłata. Zapraszamy!
 11. AkademiaRuchu

  DANCEHALL w Akademii Ruchu

  W poniedziałki 19:15 - 20:15 i czwartki 20:20 - 21:20 zapraszamy na Dancehall!!! Zajęcia prowadzi Dobrosia Rajkowska - tańczy w formacji Yes Yes Y'all. Umiejętności swoje zdobywała na Broadway'u, gdzie pod pilnym okiem najlepszych nauczycieli stała się szanowaną instruktorką, która posiada swoje grupy, także w Wałbrzychu. A także z Tomkiem Brzuec - który jest laureatem licznych konkursów oraz ma certyfikat Egurrola Dance Studio - uprawnienia instruktorskie. Tańczy w formacji Yes Yes Y'all.
 12. Zapraszamy na wakacyjne zajęcia z tańca nowoczesnego: · Hip Hop, terminy: wtorek i czwartek 18:05 · Dancehall, terminy: wtorek 20:20 · MTV Dance, terminy: środa 17:00 · Locking, terminy: środa 18:05 · House, terminy: czwartek: 18:05 Zajęcia objęte są karnetem na zajęcia OPEN „taniec, praca z ciałem”, koszt pojedynczych zajęć to 25 zł. Zapisy: http://www.akademiaruchu.com.pl/pol/Zapisz-sie-na-zajecia?type=1 Więcej informacji o zajęciach: http://www.akademiaruchu.com.pl/pol/Zajecia Zapraszamy!
 13. AkademiaRuchu

  RAGGA DANCE WROCŁAW

  W CZWARTEK O GODZ. 20:45 RUSZA GRUPA DLA POCZĄTKUJĄCYCH RAGGA DANCE PROWADZI: KASIA JUKOWSKA karnet 60 zł miejsce Akademia ruchu Wrocław, ul. Ruska 47 - 48 a ragga dance
 14. AkademiaRuchu

  taniec nowoczesny - promocja Wrocław

  TYLKO W STYCZNIU KARNET NA CZTERY WEJŚCIA 60 ZŁ KARNET OBEJMUJE ZAJĘCIA: HIP HOP, DANCEHALL, LOCKING, HOUSE, RAGGA DANCE, MTV DANCE SERDECZNIE ZAPRASZAMY! W CZWARTEK O GODZ. 20:45 RUSZA GRUPA DLA POCZĄTKUJĄCYCH RAGGA DANCE PROWADZI: KASIA JUKOWSKA czytaj więcej Miejsce: Akademia Ruchu.com.pl, ul. Ruska 47 - 48 a Wrocław
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając strony akceptujesz: Warunki użytkowania, Regulamin i Polityka prywatności.