Skocz do zawartości

bboy Thomaz

Użytkownicy
  • Zawartość

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O bboy Thomaz

  • Tytuł
    Rozkręca się

Ostatnie wizyty

1366 wyświetleń profilu
  1. Ośrodek Kultury Ochoty prezentuje: Festiwal kulturalny ULICZNA SZTUKA x ULICZNE JEDZENIE 2 11.09.2016 r. (niedziela) godz. 11.00 - 22.00 Park Szczęśliwicki Warszawa #Dźwiękzłam - 2vs2 Breaking JUST JAM eliminacje Zwycięzcy polecą na imprezę Just Jam do Newcastle 22 października reprezentować Polskę! Jury: Admiracles (BEL) / Greku (POL) / Tba DJ's: Vasquez / Tba - 1vs1 Popping / Locking / Hip-Hop / House Jury: Temps / Ryfa / Tba DJ's: Vasquez / Tba Nagrody $$$ - 2vs2 Master Of Class (do lat 15 oraz Teacher&Student) - Unicats Graffiti Jam - Warsztaty breaking i graffiti Ponad to: #SZTUKA ULICY - przegląd teatrów ulicznych #COOKINGCLASH - zawody w gotowaniu Wstęp free
  2. Reprezentant Poznania i Szpadyzor Records, znany jako Gural, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia - to wszystko opisuje naszego drugiego gościa artystycznego DONGURALESKO Dołączajcie do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/973605682715047/
  3. Wielki finał ‪#‎M1DanceBattle‬ to impreza hip hopowa - oprócz występów tanecznych czekają na Was konkretne koncerty. Tego dnia zagra specjalnie dla Was zagra reprezentantka DIIL Gang - jedyna i niepowtarzalna RYFA RI 28 maja - M1 Poznań https://www.facebook.com/events/973605682715047/
  4. Centrum Handlowe M1 przedstawia: Ogólnopolska Liga Tańca Break Dance & Formacji Tanecznych - Wielki Finał Poznań @M1 Poznań Pula nagród całej Ligi wyniosła ponad 125 000 PLN! Zbierz ekipę i REPREZENTUJ! Organizator: Infamous Business --- --- --- Zapraszamy na Wielki Finał #M1DanceBattle! MIEJSCE --- Poznań 28.05.2016 Centrum Handlowe M1 Poznań HARMONOGRAM --- 11:45 – 13:15 Rejestracja ekip i próby parkietu 13:15 – 13:30 Oficjalne rozpoczęcie imprezy 13:30 – 14:15 Koncert - Ryfa Ri 14:15 – 15:30 Runda eliminacyjna – grupy Breakdance 15:30 – 16:30 Koncert - Małpa + live band 16:45 – 18:00 Runda eliminacyjna – grupy All Style 18:00 – 19:00 Koncert - donGURALesko 19:15 – 19:20 Pokaz sędziów 19:20 – 20:05 Runda finałowa – grupy Breakdance 20:05 – 20:50 Runda finałowa – grupy All Style 20:50 – 21:00 Wyniki i rozdanie nagród 21:00 – 22:00 Koncert – Grubson + liveband KONCERTY --- Grubson + live band donGURALesko Małpa + live ban Ryfa Ri KATEGORIE --- Showcase contest (4-8 osó NAGRODY --- 1 miejsce BREAKDANCE - 15000 PLN 1 miejsce ALLSTYLES - 15000 PLN SĘDZIOWIE --- ALLSTYLES Ricki Soul | Francja ATA | Finlandia YouYa | Polska BREAKDANCE ATA | Finlandia Bartazz | Polska Lamine | Francja HOST --- Rademenez | Polska Ryfa Ri | Polska DJ --- Vasquez | Polska www.m1dancebattle.pl
  5. bboy Thomaz

    #M1Dancebattle

    Centrum Handlowe M1 przedstawia: Ogólnopolska liga tańca Break Dance & All Styles - Walki ekip Crew vs. Crew (4-8 osó - ASICS® Cypher - Showcase contest Warszawa | Łódź | Poznań | Kraków | Radom | Bytom | Czeladź | Zabrze | Częstochowa Pula nagród to ponad 125 000 PLN! Zbierz ekipę i REPREZENTUJ! Organizator: Infamous Business --- --- --- Zapraszamy na szósty z serii eventów #M1DanceBattle! MIEJSCE --- Łódź 05.12.2015 Centrum Promocji Mody / Akademia Sztuk Pięknych | ul. Wojska Polskiego 121 HARMONOGRAM --- ELIMINACJE 15:00 – 15:30 - Rejestracja 15:00 – 15:45 – Cyphers (koła) 15:45 – 16:45 – Crew vs. Crew - I runda 16.45 – 17.15 – Cyphers (koła) 17:15 – 17:30 – Asics Cypher - I runda 17:30 – 18:30 – Crew vs Crew - II runda 18.30 – 18.40 – Asics Cypher - półfinał 18.40 – 19.00 – Cyphers (koła) 18:45 – 19:00 – Wstęp publiczności 19:00 – 20:30 - Finały* FINAŁY 19.00 – Crew vs Crew - Top 8 19:40 – SSG konkurs 19.45 – Crew vs Crew - Półfinał (Flue Band) 20:00 – Judges Showcase 20:05 – Crew vs Crew - o 3 miejsce (Flue Band) 20:15 – Asics Cypher - finał (Flue Band) 20.20 – SSG konkurs 20:25 – Crew vs Crew - finał (Flue Band) KATEGORIE --- Bboys & Bgirls - Crew vs. Crew (4-8 osó ASICS® Cypher NAGRODY --- 1 miejsce - 3000 PLN 2 miejsce - 2000 PLN 3 miejsce - 1000 PLN SĘDZIOWIE --- Freeze | Ghost Crew - Szwecja Bartaz | DIIL Gang - Polska Thomaz | RockaFellaz Crew - Polska HOST --- Rademenez | Tabasko Break Rebels - Zielona Góra DJ --- Piotras | Most Broken Crew - Warszawa Bart | Dope Sh!t Productions ARTYŚCI --- FLUE Band | Kraków | Polska ZGŁOSZENIA --- 1. Imię i nazwisko reprezentanta ekipy, 2. Numer telefonu reprezentanta ekipy, 3. Nazwa ekipy Na adres: kontakt@m1dancebattle.pl
  6. bboy Thomaz

    #M1Dancebattle

    Oficjalny ranking po 3 imprezie cyklu #M1DanceBattle --- Już 07.11.2015 czwarta impreza z cyklu #M1DanceBattle https://www.facebook.com/events/747098742087770/ Do zobaczenia w Poznaniu!
  7. bboy Thomaz

    #M1Dancebattle

    https://www.facebook.com/m1dancebattle/videos
  8. bboy Thomaz

    #M1Dancebattle

    Jury oraz obsada wydarzenia #M1dancebattle w Bytomiu:)
  9. bboy Thomaz

    #M1Dancebattle

    Informacja o zakwaterowaniu NOCLEGI: (Tylko 200m od miejsca wydarzenia) Pokój 2 osobowy - 79zł Pokój 3 osobowy - 99zł "Pokoje ROZBARK" ul. Tuwima 15c 41-902 Bytom http://www.teatrrozbark.pl/pokoje-goscinne,25
  10. bboy Thomaz

    #M1Dancebattle

    Centrum Handlowe M1 przedstawia: Ogólnopolska liga tańca Break Dance & All Styles - Walki ekip Crew vs. Crew (4-8 osó - ASICS® Cypher - Showcase contest Warszawa | Łódź | Poznań | Kraków | Radom | Bytom | Czeladź | Zabrze | Częstochowa Pula nagród to ponad 125 000 PLN! Zbierz ekipę i REPREZENTUJ! Organizator: Infamous Business --- --- --- Zapraszamy na trzeci z serii eventów #M1DanceBattle! MIEJSCE --- Bytom 24.10.2015 Teatr Tańca i Ruchu Rozbark | ul. W. Kilara 29 HARMONOGRAM --- ELIMINACJE 15:00 – 15:30 - Rejestracja 15:00 – 15:45 – Cyphers (koła) 15:45 – 16:45 – Crew vs. Crew - I runda 16.45 – 17.15 – Cyphers (koła) 17:15 – 17:30 – Asics Cypher - I runda 17:30 – 18:30 – Crew vs Crew - II runda 18.30 – 18.40 – Asics Cypher - półfinał 18.40 – 19.00 – Cyphers (koła) 18:45 – 19:00 – Wstęp publiczności 19:00 – 20:30 - Finały* FINAŁY 19.00 – Crew vs Crew - Top 8 19:40 – SSG konkurs 19.45 – Crew vs Crew - Półfinał (Flue Band) 20:00 – Judges Showcase 20:05 – Crew vs Crew - o 3 miejsce (Flue Band) 20:15 – Asics Cypher - finał (Flue Band) 20.20 – SSG konkurs 20:25 – Crew vs Crew - finał (Flue Band) KATEGORIE --- Bboys & Bgirls - Crew vs. Crew (4-8 osó ASICS® Cypher NAGRODY --- 1 miejsce - 3000 PLN 2 miejsce - 2000 PLN 3 miejsce - 1000 PLN SĘDZIOWIE --- Intact | Ruffneck Attack - Ukraina Thomaz | RockaFellaz Crew - Polska Yarko | Polskee Flavour - Polska HOST --- Rademenez | Tabasko Break Rebels - Zielona Góra DJ --- Vasquez | Broken Glass 2 | Each One Teach One - Kielce Bart | Dope Shit Productionz | Polska ARTYŚCI --- FLUE Band | Kraków | Polska ZGŁOSZENIA --- 1. Imię i nazwisko reprezentanta ekipy, 2. Numer telefonu reprezentanta ekipy, 3. Nazwa ekipy Na adres: kontakt@m1dancebattle.pl
  11. bboy Thomaz

    JUST JAM ELIMINACJE

    Just Jam Eliminacje! 19.09.2015 - SOBOTA Gdzie? Park Szczęśliwicki Warszawa Host: - Rademenez (Tabasco Break Rebels / Elade Crew) BREAKING Master Of Class 2vs2 - start 12.30 Just Jam Eliminacje 1vs1 - 15.00 Jury: - Bartaz (DIIL GANG) - Jarko (Polskee Flavour) - Thomaz (RFLZ) DeeJays - Dj Vasquez / Warszawa - PLASH / Kraków Nagroda: Just Jam Intl Loty, nocleg,wyż. Koncerty: - FLUE / Kraków - RADEMENEZ & ŚNIEGU - JUNIOR STRESS wiecej info: https://www.facebook.com/events/1626066517665216/
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając strony akceptujesz: Warunki użytkowania, Regulamin i Polityka prywatności.