Skocz do zawartości

kisiel

Użytkownicy
  • Zawartość

    227
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana kisiel w dniu 22 Kwiecień 2012

Użytkownicy przyznają kisiel punkty reputacji!

Reputacja

3 Neutralny

O kisiel

  • Tytuł
    Aktywny

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.ctgroup.pl
  1. Hip-Hop Dance Solo 1. Kasia Mieczkowska (Mieczu) 2. Zuzanna Stasina - Thats right crew 3. Joanna Adamska - That's Right Crew 4. Kasia (Konefka)- Wrocław 5. Jagoda Młynarczyk - That's Right Crew, Wrocław 6. Katarzyna Kaszuba - That's Right Crew, Wrocław 7. Ela Elimer - That's Right Crew, Wrocław 8. Dominik Pec - That's Right Crew, Wrocław 9. Aga - Co jest?! Crew Wrocław 10. Damian Kluka - Style Addicted,Wrocław 11. Kuba Peliński - Style Addicted,Wrocław 12. Maciek Calik - Style Addicted,Wrocław 13. Hubert Kruz ?wiatkowski 14. Adrianek (no i co crew) 15. Łuksza (no i co crew) 16. Muszkieta (no i co crew) 17. Polar (co jest crew) 18. Jasiek Co Jest Crew 19. Monika Dąbrowska - Candies, Białystok 20. Martyna Czapiga - Da Soul Kids Crew, Gdańsk 21. Jana STOPTIME, Daugavpils - Łotwa 22. Megija Mega STOPTIME, Daugavpils - Łotwa 23. Alex Sanchezz STOPTIME, Daugavpils - Łotwa 24. Wojtek Wojciechowski - Opole 25. Denis Drost - Berlin 26. Melisa Melisa Da Soul Kids Crew Gdańsk 27. Paula Enzym Crew, Gdańsk 28. Maks Hać (HACIU) 29. Paweł Sokołowski (Sokół) - Enzym Crew 30. Aneta Gralak - Warszawa 31. Szymon Natczak (R2-D2) - Poznań 32. Ula Zadara - Wrocław 33. Natalia (n_tala) - That's Right Crew Wrocław 34. Ada Wyrębkiewicz - Yes Yes Y'all 35. Ola Kolasa - That's Right Crew 36. Paweł Pidi - Warszawa 37. Radosław Kozłowski (ZOLSKY) - KontraBanda Crew, Lublin 38. Agata Jędrzejczak - Bydgoszcz 39. Kasia Rona - Bydgoszcz 40. Roksana Straszewska - Bydgoszcz 41. Joanna Romańczyk - Bydgoszcz 42. Jakub Ryba Co Jest 43. Daria Sala - Enigma (Zabrze) 44. Adrianna Kowalska - Enigma (Zabrze) 45. Paulina Stępniewska - Enigma (Zabrze) 46. Agata Denko (Gliwice) 47. Natalia Bujak (Gliwice) 48. WIOLA "loki" - Ślunski Azyl 49. Natalia Machowicz (Opole) 50. Kamil Tarnowski (Tarniu) - That's Right Crew (Wrocław) 51. Maria Magdalena "Mery" - Projekt Siedem (Białystok) 52. Maria Enzym Crew 53. Milena Milen - YGREK Gliwice 54. Wiktoria Czech - Gliwice 55. Marcin Machaj (Cinkowy) - InFlow, Kraśnik 56. Marika Uszyńska - Mara 57. Magda Majgier - Enigma, Zabrze 58. Ania Żołnierczyk - Enigma, Zabrze 59. Sandra Lewandowska - Enigma, Zabrze 60. Krzysztof Kulling - FairPlayKwadrat, Białystok 61. Ewa Ewulin - TST, Warszawa 62. Anna Maria Ryfa Ree - TST, Warszawa 63. Izzy - Poznań 64. Zuzanna Barańska (Suzy) - KeeBs Crew, Poznań 65. Justyna Wołkowicz (Wołek) KeeBs Crew, Poznań 66. Justyna ZEBRA - In Flow Crew, Kraśnik 67. Kasia Szczepańczyk - Częstochowa 68. Weronika Wilczewska - Łomianki 69. Dominika Marcinkowska - Łomianki 70. Aleksy Białowąs - Łomianki 71. Barbara Synak - Łomianki 72. Konrad Wyszyński - Łomianki 73. Anna Bartkiewicz - Łomianki 74. Aleksandra Kwiecień - Łomianki 75. Magdalena Maj - Łomianki 76. Karolina Mosakowska - Łomianki 77. Zuzanna Gocławska - Łomianki 78. Martyna Nowicka - Łomianki 79. Natalia Kocielnik - Łomianki 80. Natalia Dutkiewicz - Łomianki 81. Oliwia Kowalska - Łomianki 82. Mariusz B.konelli Ruzik - Warszawa 83. Katarzyna Borys (Kejciura) - In Flow Kraśnik 84. Grisza 85. Weronika Kamila Kaszak - Szczuczyn 86. Asia Markowska - Szczuczyn 87. Piotrek Franczak (Francuz) - Warszawa 88. Magda Mikołajczyk (madziara) 89. Ania Głowala (barszczu) 90. Zuzanna Malina 91. Paweł Kozłowski (Gaweł) 92. Paulina Lenczyk 93. Karla Skowron 94. Monika Warzocha (Warzo) 95. Agnieszka Zuwała (Mrówka) 96. Agnieszka Sobieraj 97. Karolina Musiał (adidas) 98. Justyna Mizińska - BBC Warszawa 99. Emilia ( EMBLA) Borecka - Architekts Crew, Gdańsk 100. Magda PIERSI - ZABRZE 101. Łukasz Brojakowski - eMBi Crew, Rumia 102. Dorota Próchnicka - eMBi Crew, Rumia 103. Monika Blonkowska (Blonia) - eMBi Crew, Rumia 104. Natalia Kasiura - eMBi Crew, Rumia 105. Polssky - KONTRABANDA CREW LUBLIN 106. Mario Loredo(MARIO) - Berlin 107. Zosia Paluszkiewicz (Sofa) - KeeBs Crew, Poznań 108. Natalia NatiKuku - Zabrze 109. Martyna Fifi - Gliwice 110. Aga Fu?ek - Azyl 111. Lidia Wo?na Enigma, Zabrze 112. Zofia Należyty (Zosiek) - Warszawa 113. Konrad "Black" - Lublin (Flow Busters) 114. Kasia Wiatrowska - Białystok 115. Katarzyna Ćwikła - Wrocław 116. Paulina Jeziorska (Jezior) - Warszawa 117. Bartłomiej Niewczas (Big Up) - (Architekts Crew) - Gdańsk 118. Dominika Niewczas (Lil\' Up) - Gdańsk 119. Kinga Bober 120. Marcel Tokarski 121. Sandi Dandi 122. Emilka Mi?ka - Białystok 123. Aniela Halina - Białystok 124. Ewa Stasie?ka - Białystok Hip-Hop Dance duety 1. Polar&Jasiek (co jest crew) 2. Aga i Ewa - - Co jest?! Crew Wrocław 3. Hubert ?wi?tkowski i Maciej Calik - Style Addicted,Wrocław 4. Patrycja Warzycha i Dorota Celczyńska - Style Addicted,Wrocław 5. Kamila Jędrusiak, Julia Grajewska - Style Addicted,Wrocław 6. Famka&Muszkieta (no i co crew) 7. Adrianek&Łuksza (no i co crew) 8. Megija & Jana STOPTIME, Daugavpils - Łotwa 9. Pidi i Aneta Gralak - Warszawa 10. Agata Jędrzejczak i Agata Kowalkowska - Bydgoszcz 11. Roksana Straszewska i Joanna Romańczyk - Bydgoszcz 12. Kokosza & Milen YGREK Gliwice 13. Naćka i Wiki - Łomża 14. Rafał Milcewicz i Lusia Fedorowska - RDS 15. Maria&Paula Enzym Crew 16. B.konelli i Justyna BBC 17. Ewa Ewulin i Anna Maria Ryfa Ree - TST, Warszawa 18. Justyna Wołkowicz (Wołek), Zuzanna Barańska (Suzy) - KeeBs Crew, Poznań 19. Izzy i Kal - Poznań 20. Loredo(MARIO),Borecka(EMBLA) If You Know What I Mean,Berlin-Gdansk 21. Weronika Wilczewska, Dominika Marcinkowska 22. Aleksy Białowąs, Barbara Synak 23. Konrad Wyszyński, Anna Bartkiewicz 24. Aleksandra Kwiecień, Magdalena Maj 25. Karolina Mosakowska, Zuzanna Gocławska 26. Kuba i Zolsky, Lublin 27. Lady Dee & Mr. Marcelli Show Case 1. Flowin\' Sistas - Wrocław (4) 2. Defense TROOPS - Toruń(10) 3. Defense KIDS - Toruń (12) 4. Defense Army - Toruń(11) 5. Style Addicted - Wrocław (14) 6. Candies, Białystok (6) 7. STOPTIME, Daugavpils - Łotwa (7) 8. BEJZIK & REPLAY - Wrocław (10) 9. SUPER 6 - Wrocław (6) 10. FlowBusters, Lublin (10) 11. TheMontaż, Lublin (9) 12. Cool Kids Lublin (6) 13. Da Soul Kids Crew, Gdańsk (7) 14. Odizolowani, Białystok (7) 15. Cement, Białystok ( 16. Freak Out, Białystok (5) 17. Projekt Siedem, Białystok (6) 18. PRESS Opole (5) 19. That's Right Crew, Wrocław (16) 20. DnM Team Ostrołęka (9,11) 21. FLEXI - Bydgoszcz (18) 22. Best Crew Toruń (15) 23. ENIGMA (10) 24. Ślunski Azyl (9) 25. Fair Play Sikorki, Białystok ( 26. DnM Crew, Ostrołęka (7-9) 27. YGREK Gliwice (10) 28. SRU! Warszawa (9) 29. Furiaci, Olsztyn 30. Check this out - Gliwice (11) 31. ROCKSTEP CREW , RADOM (15) 32. ENZYM CREW (7) 33. GRW CREW - SOUL&BASE (15) 34. eMBi Crew - Rumia (6) 35. ROCKSTEP YOUNG CREW - RADOM (19) 37. Skrecz - Łomża Hip-Hop Dance Battle 1. Co jest?! Crew Wrocław 2. Noico crew - Wrocław 3. Da Soul Kids Crew, Gdańsk 4. KontraBanda Crew, Lublin 5. Ślunski Azyl (9) 6. Cement, Białystok ( 7. YGREK Gliwice 8. InFlow Kraśnik 9. Masahuku Kraśnik 10. ENZYM CREW (7) House Dance Solo 1. Adaś - Co jest?! Crew Wrocław 2. Famka (no i co crew) 3. Jasiek Co Jest Crew 4. Martyna Czapiga - Da Soul Kids Crew, Gdańsk 5. Alex Sanchezz STOPTIME, Daugavpils - Łotwa 6. Agnieszka Ziółkowska Da soul Kids Crew, Gdańsk 7. Melisa Melisa Da Soul Kids Crew Gdańsk 8. Paula Enzym Crew, Gdańsk 9. Maks Hać (HACIU) 10. Paweł Sokołowski (Sokół) - Enzym Crew 11. Ula Zadara - Wrocław 12. Ada Wyrębkiewicz - Yes Yes Y'all 13. Krzysiek Chamera - SPOKO, Zielona Góra 14. Kamila Bystrek (Alvin) - DnM Crew, Ostrołęka 15. Maria Enzym Crew 16. Marta Jaremin (Czajna) 17. Beata Bąk - Bobo 18. Paulina Wróblewska (Polly) - Fair Play Kwadrat - Białystok 19. Ewa Ewulin - TST, Warszawa 20. Anna Maria Ryfa Ree - TST, Warszawa 21. Izzy i Kal - Poznań 22. Kasia J??wik (k??bek) - Warszawa 23. Emilia ( EMBLA) Borecka - Architekts Crew, Gdańsk 24. Aga Fuli - Gliwice 25. Marcel Tokarski Popping Solo 1. Bienio 2. Agnieszka Ziółkowska Da soul Kids Crew, Gdańsk 3. Damian Krawczun - Dobre Miasto 4. Damian Michałek - Olsztyn 5. Kamil Ligudzi?ski (Liggud) - Wrocław 6. Magda Wszeborowska - Freaky Steps Słupsk 7. Dominika Marcinkowska 8. Batman 9. Natalia Kasiura - eMBi Crew, Rumia Locking Solo 1. Anna Bartkiewicz 2. Batman 3. Czajna 4. Cinkowy 5. EDWIN SIWEK - Warszawski Funk/Belong 2 Beat 6. Mateusz Drewno - Białystok
  2. Break Dance 3 vs 3 1. South Front 1 - Ukraine 2. South Front 2 - Ukraine 3. Welcome To The Next Level ( Gigi, Gregory, Minkin ) - Oborniki Śl, Bielawa 4. Ekipa Oczy Ważki (Kostek , Krupsky , Śmietana) 5. West da crew - Ukraine 6. Hotclan Crew - France 7. Kingz of Warsaw/Diil Gang (Skunk,Dep One,Bartazz) 8. Fresh Flava 9. Polskee Flavour 10. Sinior Skład Family 11. Out Of Norm Crew, (bboy Error, bboy Fede, bboy Greg )Warszawa 12. Eudezet Skillz 13. Magic Mad Men Crew - Ukraine 14. Dzikistyl Crew, Gdańsk 15. Maroco TEAM - Maroko 16. Knockout Gang 17. Most Broken Crew Warszawa 18. Depils Originals (Daugavpils, Latvia) - bboys: Deny, Panama, An-Juicy 19. J-Town Rockers (Scooby Fresh, Shaggy, Kitty Ben) 20. BAS Family - Konin 21. Cats Claw (Bboy Młody, Bboy Nevi, Bboy Skromcich) 22. Raw Bgirls Crew 23. KIDS TEAM - Katowice (Mario,Tom,Brzoza) 24. C.T.Group Łomża 25. SFC 1 (Tomasz Bako Bakunowicz, Michał Bursa, Szymon Teul) 26. SFC 2 (Bartek Laskowski, Kamila Malaszewska, Dominik Aleksandrowicz) 27. SFC 3 (Hubert Baranowski, Paweł Sawicki, Michał Modzelewski) 28. Raw Bgirls 2 29. Spontan Funky Sh!t 30. Soul Storm Crew - Siedlce Break Dance 1 on 1 1. BEESKI - SZTEWITE GANG! 2. O_Leg - Latvia 3. Kostek - Oczy Ważki 4. Paweł Liczbik - Bydgoszcz 5. Bboy Gigi 6. Bboy Rzepa 7. Kubik - Sinior Skład Family 8. bboy mihail - Latvia 9. Marcin Powszuk (Jazzman) - Gdańsk 10. bboy Sapa - Ukraine 11. Pikz - Rockafellaz Crew 12. bboy Mini-Vlad 13. Zyskill (Flava Mag & Funk Rockass) 14. Bboy Fint (Latvia) (J-Town Rockers Crew) 15. B-Boy Mario (KIDS TEAM Katowice) 16. B-Boy Tom (KIDS TEAM Katowice) 17. B-Boy Brzoza (KIDS TEAM Katowice) 18. Tomasz Bako Bakunowicz 19. Szymon Teul 20. Łukasz Solnik - pandora crew pkb crew 21. Piotr Frąckiewicz 22. Andrzej Szachniewicz 23. Michał Ćwik 24. Meks 25. Alek Nevi 26. Szczygieł, Sandomierz 27. bboy Przemo GREAT 8 1. B-girl battle 1. Katarzyna Dąbrowska, Katrina Wild Roses Crew , Warszawa 2. Łania - Łomża 3. Kamila Kami Malaszewska 4. AGT Naomi Style, Siedlce 5. Magdalena Parzych 6. Zofia Frąckiewicz 7. Dominika Pietraszewska 8. bgirl Ziemniaczek 9. Melodia Wild Roses Crew , Warszawa 10. Mandakh - Wild Roses Crew, Warszawa Break Dance 1 on 1 - Kids Battle 1. Bartłomiej Jagodziński (10 lat) KIDS TEAM YOUNG Katowice 2. Krzysztof Drewke (11 lat) KIDS TEAM YOUNG Katowice 3. Jacek Szymała (8 lat) KIDS TEAM YOUNG Katowice 4. Kamil Biłecki (13 lat) KIDS TEAM YOUNG Katowice 5. Dominik Aleksandrowicz 6. Bartek Laskowski 7. Michał Modzelewski 8. Damian Świętochowski 9. Artur Stodulski 10. Mateusz Stodulski 11. Szymon Szulmiński bboy Szymo 12. Natalia Pucer 13. Tomasz Chorzelewski 14. Oskar Świder
  3. Sprawdźcie to! Uzee Rock Zaprasza na Wirującą Strefę 2012
  4. NAGRODY 3 vs 3 - I miejsce 7.200 zł , II 900 zł, III 700 zł 1 vs 1 - I miejsce 1.000 zł II i III nagrody rzeczowe od ELADE Kid's Battle I, II i III nagrody rzeczowe od ELADE B-girl Battle - I miejsce 1.000 zł II i III nagrody rzeczowe od ELADE JURY: 1.Blanka - Denmark 2.Uzee Rock - Ukraine 3.Mouse - England Mc's: Rademenez Dj(e): Bart - Polska Plash - Polska DODATKOWO: 1. Latająca PIZZA od Restauracji 4 Pory Roku 2. Hip Hop PARTY Sobota Klub QUBE Al. Legionów 60 b
  5. NAGRODY 20.10.2012 Solo: za I miejsce 1.000 zł II i III nagrody rzeczowe od ELADE Dodatkową nagrodą w kategorii Hip Hop solo będzie Full pakiet Fair Play Dance Up - Winter School tak więc nagroda wzrasta o kolejne 1.000 zł Duety: za I miejsce 2.000 zł II i III nagrody rzeczowe od ELADE Formacje: Show case: I miejsce 3.000 zł Battle: I miejsce 4.500 zł JURY: 1.Ben Wichert - Germany 2.Fabrice Labrana- France 6.TBA Mc's: Rademenez Dj(e): Dj VAG - Ukraine Define - Polska Ardziey - Polska DODATKOWO: 1. Latająca PIZZA od Restauracji 4 Pory Roku 2. Hip Hop PARTY Sobota Klub QUBE Al. Legionów 60 b
  6. kisiel

    Wirująca Strefa Bboying Workshops 20.10.2012

    Zostało jeszcze 5 miejsc Wirująca Strefa 2012 Warsztaty Bboying full pakiet: Uzee Rock, Mouse, Blanka. Jedyne 120 zł zapisy bboykisiel@poczta.onet.pl lub 501067211
  7. Jak każdego roku proponujemy warsztaty z jurorami WS. Data: 20.10.2012 Miejsce: Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży 12.00 Uzee Rock 14.00 Blanka 16.00 Mouse Cena: jak zwykle okazyjnie niewielka Bboy Uzee Rock- 40 zł Bboy Blanka - 60 zł Bboy Mouse - 60 zł Dla pierwszych 15 osób full pakiet za jedyne 120 zł Po warsztatach oraz po zakończeniu 1 dnia WS zapraszamy na mega wypasione AFTER PARTY. Wjazd dla uczestników warsztatów za FREE. Zapisy: bboykisiel@poczta.onet.pl tel. 501067211 Podaje numer konta na wplaty za warsztaty: 40 1500 1533 1015 3040 6853 0000 Adrianna Rajkowska Białobrzeg Bliższy 8 07-415 Olszewo-Borki. Należy wpisać Imie i nazwisko z dopiskiem : 20 Wirujaca Warsztaty i jeżeli na wszystkie warsztaty to wpisujecie Full Pakiet, jeżeli na poszczególne zajęcia to: Uzee Rock, Blanka czy Mouse.
  8. Lista uczestników: 3 vs 3 1. Maroco TEAM 2. Depils Originals - Łotwa 3. Fresh Flava 4. Dzikistyl Crew, Gdańsk 5. Hotclan crew - Francja
  9. Trzeci sędzia na WS 2012 to BBOY BLANKA - Denmark
  10. Drugi sędzia na WS 2012 to!! Bboy MOUSE
  11. Przedstawiamy 1 jurora Uzee Rock Name: PROKOPENKO SERGII Country: UKRAINE Crew: TATANAKA Age: 23 Year Started Dancing: AT 2002 Biography: Real bboy. Lecturer at breaking, dance experience for 10 years. Bboy, Street-Dancer world-known not only at home but also abroad. His name is often sounded in television shows, music videos and youth magazines. Is professional in their field. Biggest events I'm won: 1) Best Breaking Solo International 2009: “Boogie Down” 13.06.2009. Holland,Breda. 2) Best Breaking Solo International 2009: “Yalta Summer Jam” 11/12.07.2009, Ukraine, Crimea,Yalta (“7 to Smoke” winner). 3) Best Breaking Solo International 2010: “Yalta Summer Jam” 16-18.07.2010. Ukraine, Crimea,Yalta (1x1 winner; 7 to smoke winner;crew winner). 4) Best Breaking Solo International 2011: “Saturday Cyphers” 28.05.2011.Ukraine,Kiev. 5) Best Breaking Solo International 2012: “Dancing Soul Cup” 05.02.2012, Russia, Rostov on Don. 6) Best Breaking Solo International 2012: “Floor Wars day1 - R16 Qualification” 16.03.2012, Denmark, Copenhagen. 7) Best FootWork International 2011: “Floor Wars Italy & Slovakia & Balkans Qualification” 29.01.2011, Italy, Brescia.
  12. Zapowiadamy XI Edycję Wirującej Strefy. Jak co roku zmiany.... Z a miast walk ekip wprowadzamy 3 vs 3, gdzie do zgarnięcia jest 7.200 zł na rękę Kategorie: 3 vs 3 - I miejsce 7.200 zł , II 9.00 zł, III 700 zł 1 vs 1 - I miejsce 1.000 zł II i III nagrody rzeczowe od sponsorów Kid's Battle I, II i III nagrody rzeczowe od sponsorów
  13. Zapowiadamy XI Edycję Wirującej Strefy. 20.10.2012 Jak co roku zmiany......... W tym rozdzielamy kategorię Hip Hop Dance Formacje na: Show Case i Battle czyli dwie oddzielne kategorie (żeby nie było spin i niedomówień). Kategorie: solo: Hip Hop Dance, House Dance, Popping, Locking (te dwie ostatnie kategorie w zależności od uczestników) duety: Hip Hop dance (nie ma choreografii tylko walki) formacje: Show Case, Hip Hop Dance Battle Nagrody: (do ręki) Solo: za I miejsce 1.000 zł II i III nagrody rzeczowe od sponsorów Duety: za I miejsce 2.000 zł II i III nagrody rzeczowe od sponsorów Formacje: Show case: I miejsce 3.000 zł Battle: I miejsce 4.500 zł
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając strony akceptujesz: Warunki użytkowania, Regulamin i Polityka prywatności.