Skocz do zawartości
radi

KONKURS! Jak rozkręcić forum Break.pl?

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że dobrą opcją byłaby możliwość pobierania breakbeatów w formacie mp3 . Chodzi mi o dzielenie sie muzą za pomocą np. linków zippyshare . Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ostatnie zalezy od sytuacji politycznej troche :D Nie chcemy chyba, zeby zamkneli nam forum za glupie linki ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radio break.pl - Raz w tygodniu Live mixtape od DJ's + wywiady + promocje Jamów + głosowanie na Top Liste Funkowych Kawałków + wiadomości ze Sceny Polskiego bboyingu itd + Krótkie Recenzje nowo wydanych albumów + trochę humoru nie zaszkodzi.

2.Dodał bym jeszcze dział - A ty gdzie Trenujesz ??

Czasem gdy ktoś się przeprowadza i chce trenować to musi pisać i pytać na forum czy w tym mieście ktoś trenuje itd. Zdarza się że odpowiedź jest po kliku tygodniach lub wcale i zonk z kim będę teraz trenować ??

A w tym dziale mogl by ktos napisać treniol - miasto - tu i tu o tej i o tej.

Wchodzisz i już wiesz.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak juz ma byc bboyowo to mozna by zrobic

- ranking ekip oraz bboys & bgirls np. na stronie glownej bylaby tablica z iloscia wygranych imprez w ostatnim miesiacu, roku etc.

- imprezy w miniaturkach obrazków - przyjemniejsze dla oka i widac wtedy, ze caly czas cos sie dzieje na stronie, wiem ze jakis czas temu byl zmieniany design strony, ale wchodzac na strone wiekszosc od razu chce wiedziec co sie dzieje teraz, reszta osob moze siegnac po odnosniki po wiedze, tutoriale etc.

- aktualnosci zmian odnosnie imprez/dodania fotorelacji/videorelacji - takie najwazniejsze rzeczy, na ktore oczekuja osoby przed impreza i po, tez mysle ze na stronie glownej bylyby fajnym i przydatnym dodatkiem

jeszcze dobra opcja jest anglojezyczna wersja portalu + dzialy dla obcokrajowcow, ale ktos juz mnie wyprzedzil, wiec tylko popre te osoby, ktore poruszyly ta kwestie.

ps. wybaczcie za brak ogonkow, przyczyna jest brak polskiego ukladu klawiatury.

pozdrawiam.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście jako taki raczkujący można powiedzieć bboy przy innych już doświadczonych, sam bym chciał poznawać jeszcze więcej historii. Bez FOUNDATION nie ma BBOY'i, i taka jest prawda. Proponowałbym wywiady z ludźmi którzy to tworzyli, ale nie tylko, również z tymi którzy nadali bboyingowi jeszcze większej dynamiki i ekspresji.

Przydałoby się też troszkę poradników z różnymi cięższymi moves'ami. Pogadać z topowymi bboy'ami w Polsce może by chcieli się w to udzielić i pokazać co nieco. Wiadomo taki bardziej znany bboy, więcej czytelników by przyprowadził.

Myślę, że to wszystko ja na chwilę obecną, jak wymyślę coś więcej to dopiszę ! Peace !

Tak dokładając do tego, fajną taką reklamą czy też zachęceniem do spoglądania na to forum byłoby organizowania jakiś konkursów wiedzy, nie wiem czy coś takiego mogłoby być zorganizowane, ale myślę, że z pewnością takie coś by na pewno przyciągnęło kilku, może nawet kilkunastu nowych użytkowników. Nagroda zawsze przyciąga człowieka.

------------------------

Ja do tych swoich pomysłów, chciałbym jeszcze dodać, że dobrą opcją byłoby zorganizowanie takiego comiesięcznego cyklu filmików pod tytułem "Najlepsze sety BBoy's & BGirl's w np. marcu". Kasy do tego nie potrzeba, a tylko chęci. Potem pod koniec roku by zrobić głosowanie na wybór kilkunastu najlepszych setów i skleić. Oczywiście, każde sety by trzeba było umieścić na forum i żeby głosować również by trzeba było się zalogować na forum.

Fajną propozycją myślę, że też by było osobiste organizowanie przez Break.pl wraz z jakimiś firmami tj. MISTRZOSTW O TYTUŁ BREAK.PL. Wy macie kontakty na pewno moglibyście coś takiego zorganizować, a gdyby nagrody były fajne, to i na pewno dobre ekipy by się zjechały.

Peace !

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto odpowiedzi, które najbardziej się nam spodobały.

Wszystkie osoby dostają od nas

!

Wszystkich zwycięzców proszę o przesłanie dokładnego adresu w prywatnej wiadomości, gdzie mam wysłać nagrodę.

Dodatkowo Huks zgarnia koszulkę TRUE SCHOOL za pomysł:

Akcja Młody BBOY . Każdy nagrywa siebie przez kilka sekund/minut jak tanczy „BREJKA” i najlepsi z nich zostaną wybrani i połaczeni w jeden filmik i będzie się on znajdował na stronie głownej/forum/facebooku

Hitman

• Dobrze byloby wprowadzac jeszcze wiecej artykulow, poradnikow by rozwijac swoja wiedze i umiejetnosci. W Polsce jest duzo osob, ktore reprezentuja dobry poziom i moglyby tym samym pomoc, czesto poczatkujacym, forumowiczom. Ew. moznaby tlumaczyc poradniki z zagranicy. Moim zdaniem tutoriale pod patronatem break.pl bylyby dobra opcja.
  • Dobrym pomyslem bylaby tez wspolpraca z innymi portalami i odpalenie wiekszej ilosci konkursow. Nie chodzi mi tu o konkursy na zasadzie kliknij "lubie to", a potem moze staniesz sie jednym z kilku tysiecy, ktory wygra czapeczke albo koszulke. Chodzi mi raczej o wzbudzenie kreatywnosci, tzn. konkursy na filmy, kreatywne zdjecia. Takie zdjecie/film obiegal(o)by swiat jako wytwor uzytkownika break.pl = promocja dla autora jak i dla strony.
  • Dobrym pomyslem byloby rowniez moim zdaniem wprowadzenie dzialow anglojezycznych, co mogloby przyciagnac ludzi z zagranicy.

bboyRafael

• Jedynym inteligentnym rozwiązaniem na przyciągnięcie uwagi, byłoby zakładanie tematów na forum przez osoby z czołówki polskiej sceny, autorytety, które poruszyłyby ważne problemy, podzieliły się swoimi przemyśleniami i tym samym zainicjowałyby dyskusję. Myślę,że wtedy forum miałoby większą siłę rażenia niż fb i lepszy odzew niż komentarze na blogu.

Bboy Sim

• Sklejanie co jakiś czas krótkich filmików 8-10 min z nowinkami o bboyingu, rapie czy innych elementach hip hopu. Następenie wrzucanie to w sieć, sporo osób może być tym zainteresowana przez co będzą regularnie odwiedzać strone;) W filmikach mogą znajdować się równeż videorelacje z róznych imprez w Polsce i zagranicą.

michaszko_dropsy

• Wg mnie przydalo by sie cos w stylu oceny imprez ktore sie odbywaja. Na wielu portalach filmowych mozemy oceniac filmy, na allegro oceniacie np kontakt ze sprzedajacym wysylke etc. Mozna by pomyslec o czyms takim przy kazdej z imprez. Zrobic kilka kryteriów typu: Poziom, Afterpatry, Orginalnosc imprezy, Czy wrocilbys na ta impreze za rok

Huks

• Cykliczne imprezy z pod szyldu Break.pl gdzie najaktywniejsi użytkownicy w miesięcu dostają np. 5-10% zniżki na bilet wstępu czy jakieś inne atrakcje
  • Korzystanie z grafików/projektantów na forum niech podają swoje wzory koszulek i najlepsza osoba otrzyma np. taka koszulkę z własnym Nickiem na plecach albo sama z projektem na innym kolorze który nigdy nie znajdzie się w sprzedaży.
  • Ograniczenie wglądu do najciekawszych tematów gdzie będzie można oglądać tylko osobą zarejestrowanym.
  • Akcja Młody BBOY . Każdy nagrywa siebie przez kilka sekund/minut jak tanczy „BREJKA” i najlepsi z nich zostaną wybrani i połaczeni w jeden filmik i będzie się on znajdował na stronie głownej/forum/facebooku

BBoySlowMo

• ranking ekip oraz bboys & bgirls np. na stronie glownej bylaby tablica z iloscia wygranych imprez w ostatnim miesiacu, roku etc.
  • imprezy w miniaturkach obrazków - przyjemniejsze dla oka i widac wtedy, ze caly czas cos sie dzieje na stronie, wiem ze jakis czas temu byl zmieniany design strony, ale wchodzac na strone wiekszosc od razu chce wiedziec co sie dzieje teraz, reszta osob moze siegnac po odnosniki po wiedze, tutoriale etc.
  • aktualnosci zmian odnosnie imprez/dodania fotorelacji/videorelacji - takie najwazniejsze rzeczy, na ktore oczekuja osoby przed impreza i po, tez mysle ze na stronie glownej bylyby fajnym i przydatnym dodatkiem

markeloff

• Tak dokładając do tego, fajną taką reklamą czy też zachęceniem do spoglądania na to forum byłoby organizowania jakiś konkursów wiedzy, nie wiem czy coś takiego mogłoby być zorganizowane, ale myślę, że z pewnością takie coś by na pewno przyciągnęło kilku, może nawet kilkunastu nowych użytkowników. Nagroda zawsze przyciąga człowieka.
  • Ja do tych swoich pomysłów, chciałbym jeszcze dodać, że dobrą opcją byłoby zorganizowanie takiego comiesięcznego cyklu filmików pod tytułem "Najlepsze sety BBoy's & BGirl's w np. marcu". Kasy do tego nie potrzeba, a tylko chęci. Potem pod koniec roku by zrobić głosowanie na wybór kilkunastu najlepszych setów i skleić. Oczywiście, każde sety by trzeba było umieścić na forum i żeby głosować również by trzeba było się zalogować na forum.
  • Fajną propozycją myślę, że też by było osobiste organizowanie przez Break.pl wraz z jakimiś firmami tj. MISTRZOSTW O TYTUŁ BREAK.PL. Wy macie kontakty na pewno moglibyście coś takiego zorganizować, a gdyby nagrody były fajne, to i na pewno dobre ekipy by się zjechały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejmy wszyscy nadzieję, że pomysły które każdy podał nie tylko Ci którzy "wygrali" bo według mnie nie ma tu wygranych i przegranych, są dobre pomysły i lepsze. Miejmy nadzieję, że każdy pomysł przysłuży się do rozkręcenia break.pl na maksa !

Peace !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając strony akceptujesz: Warunki użytkowania, Regulamin i Polityka prywatności.