Skocz do zawartości
Sajgon777

FLOW ON THE FLOOR-pełne info

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego

 

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA!!!

 

ZMIANA MIEJSCA ZAWODÓW -Klub Muzyczny Strefa G2 ul. Al. Grzecznarowskiego 2

 

Na imprezie oprócz DJ Fim będzie nas wspomagał Damian na perkusji więc będzie bardzo ciekawie.

Wiem że jest problemy mailem wiec podaje drugi agatonek87@vp.pl lub telefonicznie sms (i piszcie z jakie go miasta jesteście). Zwycięzcy muszą mieć pełne dane (nip,imiona rodziców itd.nr. konta),nagrody będą przelewane na konto. (tak musi być nie mam na to wpływu).

 

 

11.30 rejestracja uczestników i czas na rozgrzewkę,

13.00 oficjalne rozpoczęcie zawodów, przywitanie uczestników i publiczności oraz przedstawienie sędziów i DJa,

13.15 rozpoczęcie pierwszej rundy wszystkich kategorii zawodów w kolejności: „3 vs 3 battles”, „1 vs 1 b-girls„1 vs 1 kids battles”

15.00 przerwa

15.30 druga runda zawodów wszystkich kategorii w tej samej kolejności

16.50 ćwierć finały zawodów wszystkich kategorii w tej samej kolejności

17.30 przerwa

17.50 pokazy sędziów

18.00 półfinały zawodów wszystkich kategorii w tej samej kolejności

18.30 finały zawodów wszystkich kategorii w tej samej kolejności

19.20 wręczenie nagród i oficjalne zakończenie zawodów.

After Party

wszystko może sie zmienić w zależności od ilości zgłoszeń wstępnie :

3vs 3 po jednym wyjściu

b-girls i kids eliminacje po 4 osoby (2 wyjścia), pózniej walki 1 na 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIsta Startowa - wiem że jest problem z mailem trochę zgłoszeń mi nie dotarło wieć uzupełniać listę na tego maila

agatonek87@vp.pl lub telefonicznie sms.

 

 

 

 

3 vs 3 battles

 

 

 

 

 

1. Młode Wilki

2. Wilki Wataha

3. Wilczki

4. Duża Doza Niepokoju

5. Uliczna Formacja

6. NIEMATOTAMTO

7. Simon

8. Fresh Flava

9. Skill Fanatikz 1

10. Skill Fanatikz 2

11. TSSZ

12. Lumbago team 1

13. Lumbago team 2

14. KINGZ OF WARSAW

15.Wild Roses Crew

16.Wild Roses Crew 2

17.Break da hause 1

18.Break da hause 2

19. Cats Claw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 vs 1 b-girls battles

1. Panterka

2. Zofija

3. Natalia

4. Dominika

5. Melody

6. Snoopka

7. Shtill

8. Ari

9. Ula

10. Smile

11. Weronika

12. Agata

13. Dorota

14. Kinga

15. Zuzia

16.Mandakh

17.Ziemniacze

18.Jula

 

 

 

 

 

 

1 vs 1 kids battles

 

1. Ćwikus

2. Chorzel

3. Oskar

4. Kacper Ługowski

5. Kamil Głogowski

6. Max Wojtowicz

7. Piotrek

8. Radek

9. Ula

10. Bartek

11. Tomek

12. Filip

13. Dorota

14 Dyzio

15Mateusz

16.Fifi

17.Praga

18.Pablo

19.Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając strony akceptujesz: Warunki użytkowania, Regulamin i Polityka prywatności.