Skocz do zawartości
kisiel

Wirująca Strefa 2012 Hip Hop Dance, House Dance, Popping, Locking PULA NAGRÓD PIENIĘŻNYCH 14.600 ZŁ

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadamy XI Edycję Wirującej Strefy. 20.10.2012

Jak co roku zmiany.........

W tym rozdzielamy kategorię Hip Hop Dance Formacje na:

Show Case i Battle czyli dwie oddzielne kategorie (żeby nie było spin i niedomówień).

Kategorie:

solo: Hip Hop Dance, House Dance, Popping, Locking (te dwie ostatnie kategorie w zależności od uczestników)

duety: Hip Hop dance (nie ma choreografii tylko walki)

formacje: Show Case, Hip Hop Dance Battle

Nagrody: (do ręki)

Solo: za I miejsce 1.000 zł II i III nagrody rzeczowe od sponsorów

Duety: za I miejsce 2.000 zł II i III nagrody rzeczowe od sponsorów

Formacje:

Show case: I miejsce 3.000 zł

Battle: I miejsce 4.500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAGRODY

20.10.2012

Solo: za I miejsce 1.000 zł II i III nagrody rzeczowe od ELADE

Dodatkową nagrodą w kategorii Hip Hop solo będzie Full pakiet Fair Play Dance Up - Winter School :)

tak więc nagroda wzrasta o kolejne 1.000 zł

Duety: za I miejsce 2.000 zł II i III nagrody rzeczowe od ELADE

Formacje:

Show case: I miejsce 3.000 zł

Battle: I miejsce 4.500 zł

 

JURY:

1.Ben Wichert - Germany

2.Fabrice Labrana- France

6.TBA

Mc's:

Rademenez

 

Dj(e):

Dj VAG - Ukraine

Define - Polska

Ardziey - Polska

 

DODATKOWO:

1. Latająca PIZZA od Restauracji 4 Pory Roku

2. Hip Hop PARTY Sobota Klub QUBE Al. Legionów 60 b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hip-Hop Dance Solo

 

1. Kasia Mieczkowska (Mieczu)

2. Zuzanna Stasina - Thats right crew

3. Joanna Adamska - That's Right Crew

4. Kasia (Konefka)- Wrocław

5. Jagoda Młynarczyk - That's Right Crew, Wrocław

6. Katarzyna Kaszuba - That's Right Crew, Wrocław

7. Ela Elimer - That's Right Crew, Wrocław

8. Dominik Pec - That's Right Crew, Wrocław

9. Aga - Co jest?! Crew Wrocław

10. Damian Kluka - Style Addicted,Wrocław

11. Kuba Peliński - Style Addicted,Wrocław

12. Maciek Calik - Style Addicted,Wrocław

13. Hubert Kruz ?wiatkowski

14. Adrianek (no i co crew)

15. Łuksza (no i co crew)

16. Muszkieta (no i co crew)

17. Polar (co jest crew)

18. Jasiek Co Jest Crew

19. Monika Dąbrowska - Candies, Białystok

20. Martyna Czapiga - Da Soul Kids Crew, Gdańsk

21. Jana STOPTIME, Daugavpils - Łotwa

22. Megija Mega STOPTIME, Daugavpils - Łotwa

23. Alex Sanchezz STOPTIME, Daugavpils - Łotwa

24. Wojtek Wojciechowski - Opole

25. Denis Drost - Berlin

26. Melisa Melisa Da Soul Kids Crew Gdańsk

27. Paula Enzym Crew, Gdańsk

28. Maks Hać (HACIU)

29. Paweł Sokołowski (Sokół) - Enzym Crew

30. Aneta Gralak - Warszawa

31. Szymon Natczak (R2-D2) - Poznań

32. Ula Zadara - Wrocław

33. Natalia (n_tala) - That's Right Crew Wrocław

34. Ada Wyrębkiewicz - Yes Yes Y'all

35. Ola Kolasa - That's Right Crew

36. Paweł Pidi - Warszawa

37. Radosław Kozłowski (ZOLSKY) - KontraBanda Crew, Lublin

38. Agata Jędrzejczak - Bydgoszcz

39. Kasia Rona - Bydgoszcz

40. Roksana Straszewska - Bydgoszcz

41. Joanna Romańczyk - Bydgoszcz

42. Jakub Ryba Co Jest

43. Daria Sala - Enigma (Zabrze)

44. Adrianna Kowalska - Enigma (Zabrze)

45. Paulina Stępniewska - Enigma (Zabrze)

46. Agata Denko (Gliwice)

47. Natalia Bujak (Gliwice)

48. WIOLA "loki" - Ślunski Azyl

49. Natalia Machowicz (Opole)

50. Kamil Tarnowski (Tarniu) - That's Right Crew (Wrocław)

51. Maria Magdalena "Mery" - Projekt Siedem (Białystok)

52. Maria Enzym Crew

53. Milena Milen - YGREK Gliwice

54. Wiktoria Czech - Gliwice

55. Marcin Machaj (Cinkowy) - InFlow, Kraśnik

56. Marika Uszyńska - Mara

57. Magda Majgier - Enigma, Zabrze

58. Ania Żołnierczyk - Enigma, Zabrze

59. Sandra Lewandowska - Enigma, Zabrze

60. Krzysztof Kulling - FairPlayKwadrat, Białystok

61. Ewa Ewulin - TST, Warszawa

62. Anna Maria Ryfa Ree - TST, Warszawa

63. Izzy - Poznań

64. Zuzanna Barańska (Suzy) - KeeBs Crew, Poznań

65. Justyna Wołkowicz (Wołek) KeeBs Crew, Poznań

66. Justyna ZEBRA - In Flow Crew, Kraśnik

67. Kasia Szczepańczyk - Częstochowa

68. Weronika Wilczewska - Łomianki

69. Dominika Marcinkowska - Łomianki

70. Aleksy Białowąs - Łomianki

71. Barbara Synak - Łomianki

72. Konrad Wyszyński - Łomianki

73. Anna Bartkiewicz - Łomianki

74. Aleksandra Kwiecień - Łomianki

75. Magdalena Maj - Łomianki

76. Karolina Mosakowska - Łomianki

77. Zuzanna Gocławska - Łomianki

78. Martyna Nowicka - Łomianki

79. Natalia Kocielnik - Łomianki

80. Natalia Dutkiewicz - Łomianki

81. Oliwia Kowalska - Łomianki

82. Mariusz B.konelli Ruzik - Warszawa

83. Katarzyna Borys (Kejciura) - In Flow Kraśnik

84. Grisza

85. Weronika Kamila Kaszak - Szczuczyn

86. Asia Markowska - Szczuczyn

87. Piotrek Franczak (Francuz) - Warszawa

88. Magda Mikołajczyk (madziara)

89. Ania Głowala (barszczu)

90. Zuzanna Malina

91. Paweł Kozłowski (Gaweł)

92. Paulina Lenczyk

93. Karla Skowron

94. Monika Warzocha (Warzo)

95. Agnieszka Zuwała (Mrówka)

96. Agnieszka Sobieraj

97. Karolina Musiał (adidas)

98. Justyna Mizińska - BBC Warszawa

99. Emilia ( EMBLA) Borecka - Architekts Crew, Gdańsk

100. Magda PIERSI - ZABRZE

101. Łukasz Brojakowski - eMBi Crew, Rumia

102. Dorota Próchnicka - eMBi Crew, Rumia

103. Monika Blonkowska (Blonia) - eMBi Crew, Rumia

104. Natalia Kasiura - eMBi Crew, Rumia

105. Polssky - KONTRABANDA CREW LUBLIN

106. Mario Loredo(MARIO) - Berlin

107. Zosia Paluszkiewicz (Sofa) - KeeBs Crew, Poznań

108. Natalia NatiKuku - Zabrze

109. Martyna Fifi - Gliwice

110. Aga Fu?ek - Azyl

111. Lidia Wo?na Enigma, Zabrze

112. Zofia Należyty (Zosiek) - Warszawa

113. Konrad "Black" - Lublin (Flow Busters)

114. Kasia Wiatrowska - Białystok

115. Katarzyna Ćwikła - Wrocław

116. Paulina Jeziorska (Jezior) - Warszawa

117. Bartłomiej Niewczas (Big Up) - (Architekts Crew) - Gdańsk

118. Dominika Niewczas (Lil\' Up) - Gdańsk

119. Kinga Bober

120. Marcel Tokarski

121. Sandi Dandi

122. Emilka Mi?ka - Białystok

123. Aniela Halina - Białystok

124. Ewa Stasie?ka - Białystok

Hip-Hop Dance duety

 

1. Polar&Jasiek (co jest crew)

2. Aga i Ewa - - Co jest?! Crew Wrocław

3. Hubert ?wi?tkowski i Maciej Calik - Style Addicted,Wrocław

4. Patrycja Warzycha i Dorota Celczyńska - Style Addicted,Wrocław

5. Kamila Jędrusiak, Julia Grajewska - Style Addicted,Wrocław

6. Famka&Muszkieta (no i co crew)

7. Adrianek&Łuksza (no i co crew)

8. Megija & Jana STOPTIME, Daugavpils - Łotwa

9. Pidi i Aneta Gralak - Warszawa

10. Agata Jędrzejczak i Agata Kowalkowska - Bydgoszcz

11. Roksana Straszewska i Joanna Romańczyk - Bydgoszcz

12. Kokosza & Milen YGREK Gliwice

13. Naćka i Wiki - Łomża

14. Rafał Milcewicz i Lusia Fedorowska - RDS

15. Maria&Paula Enzym Crew

16. B.konelli i Justyna BBC

17. Ewa Ewulin i Anna Maria Ryfa Ree - TST, Warszawa

18. Justyna Wołkowicz (Wołek), Zuzanna Barańska (Suzy) - KeeBs Crew, Poznań

19. Izzy i Kal - Poznań

20. Loredo(MARIO),Borecka(EMBLA) If You Know What I Mean,Berlin-Gdansk

21. Weronika Wilczewska, Dominika Marcinkowska

22. Aleksy Białowąs, Barbara Synak

23. Konrad Wyszyński, Anna Bartkiewicz

24. Aleksandra Kwiecień, Magdalena Maj

25. Karolina Mosakowska, Zuzanna Gocławska

26. Kuba i Zolsky, Lublin

27. Lady Dee & Mr. Marcelli

Show Case

 

1. Flowin\' Sistas - Wrocław (4)

2. Defense TROOPS - Toruń(10)

3. Defense KIDS - Toruń (12)

4. Defense Army - Toruń(11)

5. Style Addicted - Wrocław (14)

6. Candies, Białystok (6)

7. STOPTIME, Daugavpils - Łotwa (7)

8. BEJZIK & REPLAY - Wrocław (10)

9. SUPER 6 - Wrocław (6)

10. FlowBusters, Lublin (10)

11. TheMontaż, Lublin (9)

12. Cool Kids Lublin (6)

13. Da Soul Kids Crew, Gdańsk (7)

14. Odizolowani, Białystok (7)

15. Cement, Białystok (
8)

16. Freak Out, Białystok (5)

17. Projekt Siedem, Białystok (6)

18. PRESS Opole (5)

19. That's Right Crew, Wrocław (16)

20. DnM Team Ostrołęka (9,11)

21. FLEXI - Bydgoszcz (18)

22. Best Crew Toruń (15)

23. ENIGMA (10)

24. Ślunski Azyl (9)

25. Fair Play Sikorki, Białystok (
8)

26. DnM Crew, Ostrołęka (7-9)

27. YGREK Gliwice (10)

28. SRU! Warszawa (9)

29. Furiaci, Olsztyn

30. Check this out - Gliwice (11)

31. ROCKSTEP CREW , RADOM (15)

32. ENZYM CREW (7)

33. GRW CREW - SOUL&BASE (15)

34. eMBi Crew - Rumia (6)

35. ROCKSTEP YOUNG CREW - RADOM (19)

37. Skrecz - Łomża

Hip-Hop Dance Battle

 

1. Co jest?! Crew Wrocław

2. Noico crew - Wrocław

3. Da Soul Kids Crew, Gdańsk

4. KontraBanda Crew, Lublin

5. Ślunski Azyl (9)

6. Cement, Białystok (
8)

7. YGREK Gliwice

8. InFlow Kraśnik

9. Masahuku Kraśnik

10. ENZYM CREW (7)

 

House Dance Solo

 

1. Adaś - Co jest?! Crew Wrocław

2. Famka (no i co crew)

3. Jasiek Co Jest Crew

4. Martyna Czapiga - Da Soul Kids Crew, Gdańsk

5. Alex Sanchezz STOPTIME, Daugavpils - Łotwa

6. Agnieszka Ziółkowska Da soul Kids Crew, Gdańsk

7. Melisa Melisa Da Soul Kids Crew Gdańsk

8. Paula Enzym Crew, Gdańsk

9. Maks Hać (HACIU)

10. Paweł Sokołowski (Sokół) - Enzym Crew

11. Ula Zadara - Wrocław

12. Ada Wyrębkiewicz - Yes Yes Y'all

13. Krzysiek Chamera - SPOKO, Zielona Góra

14. Kamila Bystrek (Alvin) - DnM Crew, Ostrołęka

15. Maria Enzym Crew

16. Marta Jaremin (Czajna)

17. Beata Bąk - Bobo

18. Paulina Wróblewska (Polly) - Fair Play Kwadrat - Białystok

19. Ewa Ewulin - TST, Warszawa

20. Anna Maria Ryfa Ree - TST, Warszawa

21. Izzy i Kal - Poznań

22. Kasia J??wik (k??bek) - Warszawa

23. Emilia ( EMBLA) Borecka - Architekts Crew, Gdańsk

24. Aga Fuli - Gliwice

25. Marcel Tokarski

 

Popping Solo

 

1. Bienio

2. Agnieszka Ziółkowska Da soul Kids Crew, Gdańsk

3. Damian Krawczun - Dobre Miasto

4. Damian Michałek - Olsztyn

5. Kamil Ligudzi?ski (Liggud) - Wrocław

6. Magda Wszeborowska - Freaky Steps Słupsk

7. Dominika Marcinkowska

8. Batman

9. Natalia Kasiura - eMBi Crew, Rumia

 

 

Locking Solo

 

1. Anna Bartkiewicz

2. Batman

3. Czajna

4. Cinkowy

5. EDWIN SIWEK - Warszawski Funk/Belong 2 Beat

6. Mateusz Drewno - Białystok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cariss
      Yupp.shes a freak dancer
    • Przez ZdunioZDN
      Sprawdzajcie nowy kawaleczek od Zdunia i Zielina!!
      5!
      https://www.youtube.com/watch?v=MkMnY2ILm78
    • Przez ST PROGRES
      Informacje o wydarzeniu
      Formularz zgłoszeniowy

    • Przez Verka
      Człowiek zdolny jest do wielkich rzeczy gdy tylko odważy się mówić o nich głośno.

      Say It Loud! ? 

      Każdy z nas ma w sobie olbrzymi potencjał i równoczaśnie olbrzymie wątpliwości aby zacząć go realizować.

      Dlatego zaprosiliśmy 4 gości specjalnych. Gości, którzy odważyli się realizować swoje talenty i swoją pasję ubogacając tym siebie oraz innych.

      Może chcesz grać na instrumentach, tańczyć, śpiewać, malować lub rozwijać się w jakikolwiek inny sposób ale brakuje ci odwagi aby zaczać?

      Zapraszamy cię do wzięcia udziału w warsztatach oraz w specjalnym show rapowo, taneczno, muzycznym na którym zaproszeni młodzi artyści wykrzyczą, kim tak naprawde są, co kochają, co uważają za najważniejsze i co myślą o otaczającym ich świecie.

      Wszystko po to abyś tak jak oni odlalazł lub odnalazła w sobie silny głos, to coś co zapragniesz wykrzyczeć opowiadając światu kim tak naprawdę jesteś.
    • Przez polegalu
      Witam, zapraszam wszystkich B-boys & B-girls na 6 edycję GROOVE CONTEST w Poznaniu.

      Start: 9:30, 20 lis listopada 2016, Dom Kultury "Orle Gniazdo", os. Lecha 43

      Kategoria BREAKING 1 vs. 1 (PRO, FRESH lub MEDIUM) – prezentacje w kołach (czas określa jury), battle 1/1, muzyka organizatora.
      Kategoria BREAKING podzielona jest na kategorie dot. poziomu i doświadczenia tanecznego  Prosimy o zaznaczenie tego w zgłoszeniu.
      1. doświadczenie taneczne do 1 roku (FRESH)
      2. doświadczenie taneczne pow. 1 roku do 3 lat (MEDIUM)
      3. doświadczenie taneczne pow. 3 lat (PRO)

      JURY:
      BBOY SKOORA
      TEMPS
      ....

      Zgłoszenia: groovecontest@op.pl (do max. 15 listopada)
       
      Inne: Hip Hop, Popping, Locking, House, Waacking, Voguing
      Info: www.groovecontest.wix.com/gcpoznan
      https://www.facebook.com/events/717404685061652/
       
       
       
       

    • Przez Dejot
      Zapraszamy na kolejną edycję Bboy Stance Jam. W tym roku mamy dla Was kilka niespodzianek. Dzień przed głównym Jam'em zapraszamy na warsztaty Breaking'u (Breakdance) oraz Newstyle Hustle. 

      Sobota natomiast będzie wypełniona tanecznymi emocjami. Otwarty spot taneczny nie tylko dla bboys i bgirls. Zachęcamy również wielbicieli innych styli tanecznych. Po jamie zapraszamy na dalszą część integracji i wymiany doświadczeń w formie szalonego Afterparty (więcej wkrótce). 

      Do zobaczenia we Wrocławiu!

      DATA:
      25.11.2016
      26.11.2016

      Program:
      25.11.2016 - Warsztaty Breaking & New Style Hustle
      26.11.2016 - Jam 

      MIEJSCE: 
      Warsztat - tba
      Jam - CiA / Centrum Inicjatyw Artystycznych

      HOST:
      Bartek Dejot Urbanowicz

      DJ:
      Domel - Stylowa
      DeKropkaJot

      WSTĘP: 0 PLN

      AFTERPARTY:
      miejsce - tba
      wstęp -    tba
      zagrają - Funky Masons plus...

      ORGANIZATORZY:
      Enklawa Rytmu i Wy!
       
      PEŁNE INFORMACJE NIEBAWEM

      Wydarzenie finansowane ze środków Europejskiej Stolicy Kultury - Mikrogranty ESK.
         
       
    • Przez Bordalajn
      Tytułowy numer z EPKI "Życie jest B"  
       
      https://www.youtube.com/watch?v=qOsSXeMhvck
      tekst, bit, mix, master: Bordalajn
      nagranie: Studio Wnęka / Kappitan
      klawisze: Klaudia Szmidt
      video: Bordalajn / współpraca: DVGI

  • Kto jest online? (Zobacz pełną listę)

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając strony akceptujesz: Warunki użytkowania, Regulamin i Polityka prywatności.