Skocz do zawartości
videostuffFizyk

Zakończenie Współpracy Fizyk break.pl team

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończenie Współpracy Fizyk Break.pl Team

Proszę o ściągnięcie z mojego nick name opcji moderatora na stronie break.pl , zlikwidowanie związanego z funkcją moderatora email fizyk@break.pl.

Równocześnie z tą decyzją oświadczam iż wszelkiego typu sprawy nie dokończone oraz i oczekujące odrzucam, wycofując się w całości pełnienia swojej roli na stronie break.pl ,

forum facebook oraz grup na facebooku , które opuściłem w dniu 18 kwietnia.

Logotypy oraz animacje , jakie dotychczas zostały użyte na kanałach youtube pozostaną z jednym wyjątkiem kanały już pozostały wyłączone z sieci youtube.

Materiay są wciąż dostępne tam gdzie istnieją ich odnośniki.

Decyzje swą podjąłem z niezasadnych zarzuconych mi twierdzeń, jakie się sprzeciwiają z prawdą.

W wyjaśnieniu do admina..

Od dnia 16 maja 2011r. toczą się pilne ważne sprawy prywatne aż do dziś.

Mimo to wszystko nadal staram się dalej działać , lecz już w utrudniającym procesie , który ogranicza moją pracę w takim stopniu że aż blokuje.

Oficjalnie od miesiaca Sierpień 2011r. już bym nie opracowywał żadnych relacji video ,wszystko co jest do dziś, jest tylko i wyłącznie w podziękowaniu dla stron drugich w słusznej tego typu sprawie.

Nadchodzące relacje są podawane do wiadomoci z góry zeszłego roku , do wyjątków zaliczam wydarzenia zagraniczne.

W związku z tym poufnych szczegółów nie udzielam , szanując prace jednych i drugich (tajne przez poufne).

Opuszczam grupę aby zapobiec przyszłym zakłóceniom toku pracy pozostałym w ekipie break.pl team , wynikających z dużej wagi spraw prywatnych.

Wnoszę o wykonanie mojej woli tj. wyżej z dniem 23 kwiecień 2012r, nie dłużej jak do 7 maja 2012r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisałem wcześniej ja takich spraw nie załatwiam przez forum, jak będziesz chciał pogadać znasz numer.

Na chwile obecną uszanuje twoją prośbę i zdejmuje moderatora.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Używając strony akceptujesz: Warunki użytkowania, Regulamin i Polityka prywatności.