Skocz do zawartości
xSKORUPx

WARSZAWA POPPING - SPOTKANIA OSOB UCZACYCH SIE POPPINGU

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMANKo :)

Jestem SKORUP , wkręciłem się w Popping , uczę się w domu z tutków na yt póki co :D

Wszyscy powtarzają że można się uczyć samemu , ale nie ma to jak kontakt z drugim człowiekiem :)

Więc jeśli czytasz ten post , interesuję Cie popping i może już się go uczysz to napisz :)

Nawet jeśli bd to jedna osoba to jestem skłonny się spotkać na terenie Wwa i okolic żeby razem ćwiczyć , albo chociaż wymienić się informacjami :)

Mój obecny poziom jest dość niski bo zacząłem jakiś tydzień temu na 1 ogień wybrałem wszystkie popy , jak na dzisiaj to po mału zaczynam czuć jak ten "PoP" "żyje" pulsuje w moich rękach :) cały czas szukam nowych pozycji , oraz zabieram się za nogi , potem klatka i głowa itp. :) naprawdę jeśli są jacyś chętni do nauki to uczmy się razem ! przecież zawsze można wyłapać nawzajem swoje błędy , potem po podstawach można by pójść gdzieś do szkoły tańca + ćwiczyć po za zajęciami :D

Oczywistym dla mnie jest że mogą to być także dziewczyny :) nie mam nic do tego żeby dziewczyny tańczyły popping a nawet jestem za .

Jakby ktoś pytał to mam 18 lat ;) ale tak samo nie ma ograniczeń wiekowych

PEACE !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi