Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, od października zaczynam pierwszy rok studiów na UJ. Tak naprawdę to jest mało ważne ale chodzi o czasu od którego będę już Krakowie. Poszukuję osób chętnych do założenia/stworzenia grupy tanecznej (chociaż uważam, że to brzmi beznadziejnie, wolę angielski odpowiednik Crew). Nie ważne ile kto tańczy i jaki jest poziom jego umiejętności, ważna jest chęć i głód tańca. Chciałbym stworzyć grupę, która będzie prężnie się rozwijać i przyszłości wlaczyć o najwyższe cele Grupę, która będzie starała się trzymać jak jedna wielka rodzinka (imprezy, występy, treningi, wzajemna pomoc w różnych dziedzinach życia nie tylko dotyczących tańca). Grupa zajmowałaby się stylami takimi jak: hip hop, house, crump i popping, locking, a nie pogardziłbym też breakiem. Lecz nie zamykam się na ludzi, którzy tańczą nowoczesny, jazz, czy balet, oczywiście tancerze tańca towarzyskiego ( i inni nie wymienieni z nazwy) także wchodzą w grę, jeśli tylko będzie taka osoba chciała trenować wyżej wymienione style i dzielić się swoim doświadczeniem z innymi w tym ze mną Pewnie niektórym na myśl przyjdą pytania, czy może mam jakieś osiągnięcia lub czy jestem sławny w ten bądź inny sposób. Szczerze ostrzegam, że nie. Tańczę 4 lata "z doskokiem" i umiem mniej niż więcej, ale po to właśnie chcę założyć grupę i szukam różnych ludzi by zodobyć cenne doświadczenie jak i w nauce kogoś tak też nauki od kogoś. Jestem otwartym człowiekiem, który z chęcią pozna nowych ludzi z tanecznego otoczenia i stworzy z nimi coś ciekawego! Jeśli więc masz ochotę na takie przedsięwzięcie jakie jest opisane powyżej napisz tu i zadziałajmy coś razem pozdro Kuba, jak ktoś chętny pisać na mail :)

e-mail: polisyndeton@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi