Skocz do zawartości
Ziben

Interpretacja na polskich turniejach tańca : Electric Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Peace ziomy.

Mam dopiero 14 wiosenke i ćwicze już 2 lata popping.

I nagle nastała taka chwila w życiu nastolatka na pewne myśli filozoficzne.

Electric Boogie - jak to interpretować.

Jedni pomyślą - skoro electric to pewnie sam popping bo w poppingu jest więcej robotica i ruchów kojarzących sie z elektrycznością.

Skoro drudzy pomyślą :

Electric Boogie - to przecież i popping i locking.

Tak więc ja stawiam pytanie (w obronie mojego qmpla tańczącego locking z new stylem (więcej locka)) czy w zawodach , w kategorii Electric Boogie można wyjść z lockingiem bo nigdy w życiu nie widziałem nikogo tańczącego locka w kategorii EB.

Czyli pytanie :

Czy na polskich turniejach tańca w kategorii Electric Boogie można zaprezentować styl zwany "lockingiem" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiec odpowiem ci na pytanie otoz nie mozna wyjsc z lockingiem poniewaz locking nalezy jakby co innej dziedziny tanca kiedys w old schoolu dzielili breakin na power moves , freezy styles i electric boogie na east coast w new yorku a na west coast california i los angeles kreowalo funstyles sposrod funkstyles wyodrebnily sie dwa glowne nurty czyli popping i locking jezeli chodzi o popping to czesc inspiracji byla czerpana na pewno z electric boogie tylko dodano co tego fantanstyczne funkowe poruszanie sie polaczone z popem czyli z zacinka natomiast locking nie ma nic wspolnego z electric boogie i dlatego nie powinno sie go tanczyc na imprezach typu electric boogie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sam wskazujesz, masz 14 lat, więc wszystko, co najlepsze, dopiero przed Tobą...i z tego miejsca do Twoich filozoficznych przemysleń dołączę swoja radę - daj sobie spokój z takim pojęciem electric boogie, jakie funkcjonuje w gronie niedouczonych...

Zacznij zgłębiać wiedzę o Funkstyles, których elementem jest Popping i Locking. To bardzo, by umiejętnościom towarzyszyła wiedza o tym, co sie robi...Czasem pożyteczna lektura historii może dać równie sporo, co dobry trening, bynajmniej nigdy go nie zastąpi, ale rzuci światło na podnoszenie swojego skillu. W niektórych kręgach owo electric boogie bardziej kojarzy się z techno, z całą ta bzdurną błyszczącą otoczką - wiesz, pozbawione duszy techniawy, rękawiczki, beznamiętne grymasy na pomalowanych na srebrno twarzach i punkty na turniejach ocenianych przez bardzo wątpliwe "autorytety" - a gdzie tu funk? Funk to rytm, serce, ulica, styl...To Stara Szkoła Man;)

New Style, jak sama nazwa wskazuje, w dużej mierze czerpie z dokonań tej Starej Szkoły. To w pewien sposób kombinacja stylów street dance - więc umiejętne połączenie lockingu, poppingu, jazzu itd. może dać ciekawą mieszankę wybuchową. New Style, to nic innego jak nazywany potocznie na turniejach ( i znów kłopoty z terminami ;)) hip-hop. Jest to dośc poważna nieścisłość, bo Hip-Hop to kultura, a nie muzyka, czy taniec, ale zostawmy to, bo to juz inny, rozległy problem...

Podsumowując - tancząc New Style można INSPIROWAĆ sie rożnymi stylami, (pogrubiłem słowo, ponieważ inspirować to nie to samo co ślepo wykorzystywać) i w odpowiednich proporcjach, przy odrobinie kreatywności stworzyć nową jakość. Funkstyles to zbiór charakterystycznych stylów tanecznych, gdzie dwa główne bieguny stanowi Popping i Locking ( Nie PopLocking!!! )

Ale jesli już uprzesz się przy tym electric boogie, to nie możesz tu wplatać lockingu. Popping i locking to zupełnie różne style i należy dbac o ich czystośc i klarowność - oczywiście na bazie tej czystości można te style wciąz rozwijać, ale tego kierunek rozwoju nigdy nie może rozmijac się z charakterem, który konkretny styl określa :arrow:

Na ten i podobne temu tematy juz sporo zostało powiedziane. Podpisuję się pod tym, by więcej czytać istniejące tematy na forum, zanim założy się nowy...

Z przyjemnością ułatwię Ci zadanie i odeślę w dwa miejsca - pierwszy link to ogromna porcja wiedzy i z całego serca polecam!!!, drugi link potraktuj juz nieco luźniej - generalnie jest to jedna z dyskusji, która w pewin sposób zachacza o przedstawiony wyżej problem.

http://www.break.pl/forum/viewtopic.php?t=4198

http://www.break.pl/forum/viewtopic.php ... 96ae5b69c1

Pozdrawiam i miłej lektury 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co niektorzy mowia ze na zawodach poppin nie mozna wykonywac lokingu ja sie ztym nie zgadzam bo wszystko mozna by podzielic na rozne odlamy tanca lacznie z tutingiem a czy tancze sobie akurat loking czy tuting to zalezy tylko odemnie. Nie zapominajcie ze istnieja rowniez rozne style takie jak np ticking ktore swietnie pasuja do takich stylow jak locking czy tuting. Wedlug mnie kazdy pro dancer/ka musi zakumac wszystkie style poczawszy od najlatwiejszego strobing do najtrudniejszego animation. Tak samo tyczy sie to stylow typu waving loking tutting az do samych nog czyli boogaloo roll crazy legs floats gliding slides... Ja z wlasnego doswiadczenia utwierdzilem sie w przekonaniu ze sa jakby killka roznych stylow mianowicie rodzaj poruszania sie czyli ticking strobing itp. i do tego podstawowe style typu waving loking tuting... inaczej rzecz ujmujac ten drugi nadaje sie do tworzenia ukladow czyli podstawy tanca do tego ladnie mozna polaczyc styl samych zacinek jak juz wczesniej mowilem np. ticking. Nie chce sie tu sprzeczac tylko podkreslic kilka istotnych cech tego tanca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co niektorzy mowia ze na zawodach poppin nie mozna wykonywac lokingu ja sie ztym nie zgadzam

ha to tak samo jakbys w kategorii top rock napierdzielal footworki...halo? Przeciez Popping i Locking to zupelnie rozne tance..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak rozne tance hmm... ale w filmie breakin szaba doo czy jak go tam zwa caly czas podczas walki napiedzielal lockin duzo zawodow poppingu tych bardziej zaawansowanych np. "Concours De Robot" pozwala na uzywanie lockingu. Oczywiscie nie moze byc sam locking... jak juz wczesniej wspominalem trzeba byc uniwersalny i tyle.

Nie ma co porownywac i mowic ze to zupelnie inny taniec chociaz dlatego ze kazdy znany tancerz np wszyscy z grupy EB dobrze orientuja sie w lokingu, jak wyzej wspomnialem przerobiony loking w polaczeniu ze strobin to zupelnie inna sprawa. Dodam jeszcze ze niektorzy maja inne poglady ale to juz ich sprawa jak widac sa rozne zawody na innych zasadach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

forumwt0.jpg

Nie ma co porownywac i mowic ze to zupelnie inny taniec chociaz dlatego ze kazdy znany tancerz np wszyscy z grupy EB dobrze orientuja sie w lokingu, jak wyzej wspomnialem przerobiony loking w polaczeniu ze strobin to zupelnie inna sprawa. Dodam jeszcze ze niektorzy maja inne poglady ale to juz ich sprawa jak widac sa rozne zawody na innych zasadach :D

no widac jak dobrze ty sie orientujesz skoro piszesz "loking"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiec odpowiem ci na pytanie otoz nie mozna wyjsc z lockingiem poniewaz locking nalezy jakby co innej dziedziny tanca kiedys w old schoolu dzielili breakin na power moves , freezy styles i electric boogie na east coast w new yorku a na west coast california i los angeles kreowalo funstyles sposrod funkstyles wyodrebnily sie dwa glowne nurty czyli popping i locking jezeli chodzi o popping to czesc inspiracji byla czerpana na pewno z electric boogie tylko dodano co tego fantanstyczne funkowe poruszanie sie polaczone z popem czyli z zacinka natomiast locking nie ma nic wspolnego z electric boogie i dlatego nie powinno sie go tanczyc na imprezach typu electric boogie pozdro

Bzdura...jak poppin` mogl czerpac inspiracje z electric boogie, skoro po 1 byl on wczesniej wymyslony, a po 2 to wlasciwie to sam, tylko ze jedna nazwa jest prawdziwa, a druga wymyslona po przeciwnej stronie miejsca, w ktorym sam taniec powstal.

P.S. LA lezy w CALI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poppin level nie zakumales mojej aluzji!!! Mi nie chodzi oto co jest co ze loking nie nalezy do poppin, powszechnie jest traktowany jako osobny taniec

ale czy dlatego ze jest traktowany jako inny taniec to nie znaczy chyba ze musza byc do tego osobne zawody. Mowie jeszcze raz sa zawody gdzie kazdy rodzaj tanca z "Funk Styles" jest akceptowany niektorzy specjalizuja sie glownie w lockingu. Kazdy wybiera sobie nazwijmy to "specjalizacje" w jakich chce przodowac chodzi mi o loking albo popping. No i mowilem to od siebie podkreslilem ze nie wszyscy musza sie zemna zgodzic przedstawilem jedynie swoja wizje na temat funk style. Powiem jeszcze raz ze locking, tuting albo waving wykonywany na przyklad w stylu strobing, ticking itd. jest na porzadku dziennym. Wiec po co komplikowac sprawe mowiac odrazu loking to odrebny taniec z odrebnymi zawodami. Otoz sa zawody gdzie mozna tanczyc i loking i popping a to ze loking to cos innego to ja wiem drogi kolego wiec twoje info wydaje sie zbedne. Tym bardziej ze ja tego nie traktuje jako osobny taniec a tancze nie tylko popping.

Locking tez poniewaz daje duzo nowych ruchow i na zawodach napewno bym go uzyl laczac z innym stylem typu strobing.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juggernaut, ale mieszasz. Widzę, że znasz terminologię, chociaż o lokingu to ja nie słyszałem, ale ok, nie czepiam się, uznam to za permanentną złośliwośc klawiatury. Natomiast troche nie rozumiem twoich tez, z jednej strony mówisz rzeczy niby oczywiste, a za chwile dop...lasz jakims farmazonem, że człowiek baranieje. Jasne jest, że należy byc wszechstronnym, Ameryki tu nie odkrywasz. Osobiście nie znam, ani w Polsce, ani za granicą osoby, która uważa się za funkstylowca, a nie ma przynajmniej podstawowych umiejętnosci w OBU elementarnych filarach funkstyles - czyli poppingu i loCKingu. Zrozumiały jest równiez fakt, że w pewnym momencie człowiek się określa i wybiera kierunek rozwoju, w którym poprostu czuje się najlepiej. I tak mamy wirtuoza lockingu P-Locka, albo prawdziwego artystę w stylu popping - Salaha. Jednak każdy z nich zna wszystkie style w ramach Funkstyles, zreszta doskonalym przykładem wszechstronności jest chociazby Mr Wiggles, czy Storm. Podalem przyklady dosyc oczywiste, wydaje mi sie, że powszechnie uznane, co by nie było wątpliwości.

Jednak z tym twoim łączeniem bym uważał. Przy Twojej zagmatwanej terminologii posłuże się łopatologią stosowaną - może w jakis tam sposób udaj e ci sie łączyc tutuing strobing loking a nawet ping pong i origami, ( swoją droga gratuluję kreatywności), jednak Ziom, oko to oko, a d*pa to d*pa...Chociaż to jedno ciało, ale nawet nie próbuję sobie wyobrazić zamiany, ani miejsca ani funkcji. Ok, inspiracja, kreatywnośc...spoko. P-Lockowi tez zarzucano, że łamie stereotypy i nie tańczy czystego lockingu, tylko jakies twory...a jednak jest geniuszem w tym co robi.

W tym wszystkim jednak należy zachować pewną merytoryczną poprawnośc, albo chociaz rozsądek. Łaczenie stylów? W pokazach, showcasach, performancach, układach - jak najbardziej, ale tez w sposób umiejętny i wyważony. Jednak wybacz, nie potrafię sobie wyobrazic turnieju, zawodów, kontestu czy czegokolwiek prowadzonych według Twoich przemyśleń. Przecież cały czas wojuje się z kulawymi okresleniami typu PopLocking, bo czegos takiego nie ma. Nie od parady walczy się o odrębne kontesty - popping i locking, w ramach funkstyles. Przecież to zupełnie inna ekspresja, inny charakter, inna otoczka, inna muzyka, inne tempo, inny taniec!!! Może jestem konserwatywny, może brak mi wyobraźni i fantazji, może nie jestem tak twórczy jak juggernauta, ale ni ch...a nie wyobrażam sobie łączenia w jednej kategorii poppingu z lockingiem, co nie przeszkadza przecież temu, że może sie to wszystko odbywac na jednej imprezie, albo jako częśc funkstyles, albo w ogóle na imprezie poświęconej wyłącznie na takie style ( z tego miejsca zapraszam na 3 styles tournament do krasnika;)

To, że potrafisz upiec placka i potrafisz zrobic rosól, to za***iście. Ale nie musisz tego przyrządzać razem, no chyba że lubisz bardzo odjechane smaki;)

Zresztą, ja sam k....a nie wiem, o czy ty dokładnie gadasz, bo troche zmotana ta twoja mowa ziom. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli trudno jest tobie wyobrazic sobie locking w polaczeniu z ticking to malo widziales. Ja tu nic nie kreuje nic nie otkrywam tylko podkreslam ze locking jest w uzyciu i swietnie pasuje do laczenia z innymi stylami nawet jest takie cos jak tick lokin tak samo jak animation waving.

No kluczowa sprawa jesli twierdzisz ze storm to kozak to nie dziwie sie ze nie jestes w stanie wyobrazic sobie lockingu wykonywanego w stulu ticking, dla twojej wiedzy wszystko da sie zrobic w strobing, ticking animation wszystko czyli waving, tuting, locking, ground moves no moze nie wszystko bo floats i gliding nie widizialem jeszcze. Terminologia to raczej podstawa.

Co do ostatnich linijek twojego postu to mow czego nie rozumiesz chetnie ci wytlumacze. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie trudno sobie wyobrazic locking w polaczeniu z tickingiem, tylko po prostu tego sie nie laczy!!! o czym ty piszesz. wymien te contesty, gdzie mozna robic i jedno i drugie. To chore, a zarazem smieszne. To jest zupelnie inny taniec, juz nie wspomne styl. Albo nie iwesz jak wyglada prawdziwy lockin', albo nie wiem co;] jak bys to ocenial??? set lockingowy na set poppingowy?? oba na poziomie?? w jaki sposob chcesz to porownac??? poczytaj troche o historii, porozmawiaj z ludzmi, a potems ie wymadrzaj na forum. Masz prawo do wlasnych przemyslen, ale nie wciskaj tu ludziom kitu, jesli nie masz pojecia. Nie sprzeczaj sie z ludzmi, ktorzy wiedza wiecej na ten temat i zasypuja cie argumentami. A ty ciagle swoje. zalosne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co do floats i glides da sie zrobic w strobin. mozesz dodac jakies elementy lockingowe w poppingu ale w stylu poppingowym!!!! poppin ma inny rytm i zupelnie inne korzenie. Tanczysz locking do slick dogga??

bez odbioru..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natepny :) wiec zobaczcie sobie filmy z mr wiggles taki jak np. "Mr. Wiggles Sessions Vol 3 -Tickin, Strobin, Animation" smieszne i chore? Poprostu malo widzieliscie i sie madrzycie.

Slick dogg chyba raczej nie najlepiej mi sie tanczy do soundtracka z tego filmiku. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kazdy to widzial a ty sie podniecasz i wymyslasz jakies "tick lokin" jak to napisales... a jak na filmie Mr.Wiggles polaczy strobing z kankanem to tez tak bedziesz robil?

po drugie widziales zawody gdzie pisalo "funk styles contest"? jak sobie wyobrazasz takie bitwy? stana na przeciwko siebie popper i locker to ciekawe jak to sedziowie ocenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Buahah popin^level ;) wyglada na to ze nie kazdy widzial, nic sobie niewymyslilem i powiem jeszcze ze dziwi mnie wogule z jakim nastawieniem ludzi pisza tu na forum. Otoz zauwazylem nie tylko w tym temacie ale wogule ze wiekszosc z was poprostu uwielbia sie klucic tu na forum i strugac kozaka jaki to on jest kozak i sie zna. Zaraz umieszcze filmik z zawodow i tam koles normalnie w trakcie walki robi locking ale bez zadnych iinych stylow tylko normalny locking. Poppin level ogladales ten film wiec powiedz mozna laczyc locking z innymi stylami takimi jak ticking?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tych zawodach "Concours De Robot" polecam sobie obejrzec caly moze niektorzy czegos sie naucza ale do rzeczy, ukroilem troche filmiku dla przykladu. Zeby pokazac znawcom ze sie myla a tylko oczerniaja i sie kluca.

Sciagnicie sobie to ---->http://www.4elementy.kamelot.pl/poppin&lockin/filmiki/047.wmv

Gdzies do 12 sekundy koles tanczy funk style pozniej czyli od 12 sekundy zaczyna locking. Gdzie ta otoczka gdzie ta specjalna muzyka dla lockingu jak widac wszzystko zalezy od tancerza jesli tylko umie dopasowac ruchy do muzyki i tyle. A czepianie sie ze napisalem wczesniej loking a nie locking to moj blad sorry ale kto nie robi bledow zdaza sie a tu juz niektorzy potrafia zrobic z igly widly wkurza mnie taki tok myslenia i w dodatku pusty.

Podalem wczesniej taki przyklad animation waving dla przykladu zeby latwiej bylo sobie wyobrazic ticking locking. Bo przeciez nie ma czegos takiego jak animation ticking. Terminologia, wogule wydaje mi sie ze niektorzy nie znaja terminologi dlatego niewiedza o co mi chodzi.

Wreszcie odpowiadajac na pytanie Zibena, to tak na niektorych zawodach mozna tanczyc locking pod warunkiem ze robi sie to z glowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal nie widać jednak "twojego lockingu w stylu tickin' lub strobin'" :lol::lol::lol: To że koleś napieprzal najpierw poppin a pozniej lockin jest normalne na takiej undergrundowej imprezce. Napewno przeciwnik odpowiedzial mu tym samym.

Gdzies do 12 sekundy koles tanczy funk style pozniej czyli od 12 sekundy zaczyna locking.

tak a propo to on ogolnie tanczy funk style, a do 12 sekundy to on tanczy poppin!!!.

Gdzie ta otoczka gdzie ta specjalna muzyka dla lockingu

jeśli chodzi o muze to ona bardziej mi pasuje pod lockin niż pod poppin :D jest dośc szybka i nie dziwie sie ze koles zaczal lockin tanczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zastanow sie i mi napisz konkretnie co chcesz udowodnic, bo robisz z siebie posmiewisko...

DO TEMATU:

Electric Boogie - to przecież i popping i locking.

nie prawda, electric boogie bylo inspirowane poppingiem, mialo inna nazwe i troche sie roznilo, funkcjonowalo na wschodnim wybrzezu USA

Czy na polskich turniejach tańca w kategorii Electric Boogie można zaprezentować styl zwany "lockingiem" ?

locking to nie styl, tylko zupelnie inny taniec, wiec na zawodach electric boogie nie mozesz zaprezentowac innego tanca

analogicznie do tego co napisalem powyzej na zawodach toprock/footwork/poppin czy tez w walcu wiedienskim nie mozna wychodzic z innym tancem - lockingiem :!::!::!: chyba ze ktos chce wyjsc na idiote :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dragon twierdzisz ze zapodziales gdzies ten film to wez sobie odswierz pamiec i go poszukaj. Wytlumacz mi co to jest "uncle sam point'a" o co ci wogule chodzi? No i Poppin^level a moze poppin pete ? buahaha odpowiedz mi na moje pytanie, oczywiscie musze przypomniec czy bedziesz taki dobry i pofatygujesz sie przeczytac 1 post na drugiej stronie tego tematu? Jesli twierdzisz ze wymyslilem sobie takie cos jak tick lokin to widac ze nie ogladales kropka. Bez sciemy. Wogule nc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

woda'pop - suga pop brawo za orginalny nick

poppin'level - poppin pete brawo za orginalny nick

Moze chlopaki zaloza polska grupe EB? Wkoncu to wielki zaszczyt dostac od nich wskazowki jak tanczyc co robimy zle i wogule.

A to ze grupa electric boogaloos nazywa sie tak a nie inaczej to taki koles wyprodukowany z fabryki woda'pop moze sie doczepic dlaczego ktos kto nazywa sie electric boogaloos tanczy locking przeciez to inny taniec. Co ty porownujesz balety? Ludzie chyba locking ma wiecej wspolnego z poppin niz z breakdance.

Wszystko by bylo oke gdyby nie to ze czesc z was czyta mechanicznie zasady i historie funk style troche samodzielnosci i wlasnych rozwazan boze daj rozum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buahaha odpowiedz mi na moje pytanie, oczywiscie musze przypomniec czy bedziesz taki dobry i pofatygujesz sie przeczytac 1 post na drugiej stronie tego tematu?
Poppin level ogladales ten film wiec powiedz mozna laczyc locking z innymi stylami takimi jak ticking?

nie mozna laczyc dwoch roznych tancow - poppingu (i jego styli) z lockingiem... :| mr.wiggles zrobil to na filmie przez kilkadziesiat sekund tylko pokazowo zeby zaprezentowac ticking... na zadnych zawodach nie ma to miejsca...

woda'pop - suga pop brawo za orginalny nick

poppin'level - poppin pete brawo za orginalny nick

widze ze siedzisz ostro w temacie :lol: skoro tancze popping to jaki mam miec nick? Bboy Level? :lol:

Poppin Chuck

Poppin JC

Poppin Tod

Popula

PopZilla

InventPop

itd...

im tez to powiesz? :lol: :lol: :lol:

Moze chlopaki zaloza polska grupe EB? Wkoncu to wielki zaszczyt dostac od nich wskazowki jak tanczyc co robimy zle i wogule.

juz istnieje taka grupa - Keep It Funky...

poczytaj troche, zdobadz wiedze, porozmawiaj z ludzmi, pokaz sie na contestach i wtedy mozesz sie mierzyc z takimi ludzmi jak Driver, Woda, Lipskee, Temps, Pitzo, Mino, Bienio... itd

A to ze grupa electric boogaloos nazywa sie tak a nie inaczej to taki koles wyprodukowany z fabryki woda'pop moze sie doczepic dlaczego ktos kto nazywa sie electric boogaloos tanczy locking przeciez to inny taniec. Co ty porownujesz balety? Ludzie chyba locking ma wiecej wspolnego z popin niz z breakdance.

temat jest o czyms innym...

Wszystko by bylo oke gdyby nie to ze czesc z was czyta mechanicznie zasady i historie funk style troche samodzielnosci i wlasnych rozwazan boze daj rozum :lol:

powodzenia w tanczeniu lockingu (czy tez tick lockingu :lol:) na zawodach poppingowych :lol:

----------------------------------

POPPIN' LEVEL

KEEP IT FUNKY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mr.wiggles zrobil to na filmie przez kilkadziesiat sekund tylko pokazowo zeby zaprezentowac ticking... na zadnych zawodach nie ma to miejsca...

No wlasnie zaprezentowal czyli polaczyl z ticking a inni mi nie wierzyli ze tak mozna laczyc wiec kolejny dowod na to ze sie nie mylilem co do tej kwestii. Lecimy dalej :D

widze ze siedzisz ostro w temacie :lol: skoro tancze popping to jaki mam miec nick? Bboy Level? :lol:

Poppin Chuck

Poppin JC

Poppin Tod

Niewiem jaki, wymysl sobie zeby byc orginalny, jesli przy wymyslaniu nicka wzorowales sie na nich? to raczej kiepsko z twoja kreatywnoscia tym bardziej ze kolesie tez nie maja za orginalnych nickow.

juz istnieje taka grupa - Keep It Funky...

poczytaj troche, zdobadz wiedze, porozmawiaj z ludzmi, pokaz sie na contestach i wtedy mozesz sie mierzyc z takimi ludzmi jak Driver, Woda, Lipskee, Temps, Pitzo, Mino, Bienio... itd

Moze sie pokaze ale nie mow mi co mam robic! Moze wrzuc taki tekst salahowi zeby wpadl i sie zmierzyl z woda? I pokaz mu przeciwnika? Jak myslisz jak by widzial ze koles jest dobry to by nie przyjechal?

Nastepna sprawa juz na temat to bylo czy mozna tanczyc locking ogolnie w funky style dalem ci przyklad filmik nazwijmy to faktem, ktos nazwal to undergroundowa impreza ale chyba bardziej popularna niz polski electro szok 2005? Problem polega na tym ze ktos tu nie rozroznia pewnych faktow. Tak samo dragon nawiazujac jeszcze do filmiku "Concours De Robot" Dragon twierdzi ze to szybka muzyka leciala akurat jak gosc zaczol tanczyc locking i sie mu nie dziwi, jesli to jest szybka muzyka to niezle na moje ucho dobre do poppingu ale tez mozna tanczyc locking no chyba ze ty i twoi koledzy orientuja sie lepiej i na miejscu jury zdyskwalikowalo by goscia. Pewnie tak, dla mnie sprawa wydaje sie zamknieta i jasna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi