Skocz do zawartości
bboyek1

Tanczy jakas dziewczyna popping w Polsce ?? (Poza Kattie )

Rekomendowane odpowiedzi

Tanczy jakas dziewczyna popping w Polsce ?? hehe bo kurcze narazie zadnej nie widzialem, co prawda prawie wcale nie jezdzilem po polskich contestach itd, no ale mimo wszystko zadnej chyba jeszcze nie widzialem :) a szkoda ...

A tu macie linka do filmiku Pandory ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pominmy co tanczy Sasza.... tak czy siak jakoś nie widze u niej elementow popa czy locka. mniejsza z tym ....

Co do ilości dziewczyn tańczących funkstyles a w szczegolności popa jest ich niewiele.

O sobie raczej nie moge powiedziec ze smigam i jestem mega wymiataczem i wogole, ale ucze sie i staram sie rozwijac.

W kwestii innych tanczacych dziewczyn (poza kilkoma wyjatkami) w Polsce poziom jest zenujacy. Bo z tego co widzialam to niektore dziewczynki ucza sie ukladow na pamiec i na zawodach potrafia wyjsc 3 razy z tym samym, a na tym to chyba nie polega.

pzdr 4 all poppers and lockers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehehe uklady ... mi pamietam na poczatku, gdy zaczynalem zabawe z tancem wpoili zeby nie uczyc sie ukladow, tylko zawsze tanczyc na freestylu i tak zostalo ... tanczac uklady nie da sie tak naprawde walczyc w battle ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co niektórzy mają chyba zerowy szacunek do dziewczyn,chociaż zakładając temat możecie napisać dziewczyna a nie laska to źle o was świadczy nie mówiąc że jakaś dziewczyna może czuć się urażona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojjj Kura ... Ty chyba jestes lekko przewrazliwiona ... dziewczyny tez nieraz zakladaja tematy piszac "... kolesie ..." ... i nikt nie czuje sie urazony :) ... Wg Ciebie to ze powiem "laska" tzn ze nie mam szacunku do Kobiet ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ojjj Kura ... Ty chyba jestes lekko przewrazliwiona ... dziewczyny tez nieraz zakladaja tematy piszac "... kolesie ..." ... i nikt nie czuje sie urazony :) ... Wg Ciebie to ze powiem "laska" tzn ze nie mam szacunku do Kobiet ??

z jednej strony nie dziwie sie kolezance, bo moze to byc irytujace......

a z drugiej strony to chyba nie o to chodzilo w tym temacie, tak wiec wrocmy do niego....

czy jeszcze jakies dziewczyny w Polsce tancza popa?

a i jesli mozecie to wklejcie jeszcze jakies linki (poza pandora - chyba widzialam wszystkie) tanczacych dziewczyn....

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stanelo na tym ze w Polsce prawie nie ma tanczacych dziewczyn, tak wiec Pandora byla przykladem ze dziewczyna tez potrafi ale nikt nie powiedzial ze jest z Polski.

owszem jest z LA z ABM i jedzie nie jednego faceta..... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chce zabrzmiec szowinistycznie, ale laski maja duzo trudniejsza sprawe z tancem - chocby popem ktory zalezy od sily miecha vel masy miesniowej:) pandora ma spoko popa ale musi nadrabiac hitem barami, poza tym ze duzo zerzniete ma od wigglesa (pomijajac ta szmate, wystajaca z kieszeni w niektorych jej performach)

a parafrazujac poppin' levela z ktoregos postu: pierwsza laska, ktora zrobi prawdziwe animation (skadkolwiek by nie byla) bedzie moja boginia:P

el0

bob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależy kto co lubi. zgodze sie ze animation to wyzsza szkola jazdy ale ja sie nie jaram tym na tyle zeby sie rozwijac w tym kierunku.

raczej skupiam sie (poza lockiem) na czystym poppingu, wavingu, tuttingu, troche strobo no i ostatnio zaczelam pracowac nad nogami do boogaloo.....

no ale zobaczymy jak to bedzie, zwlaszcza ze tak naprawde zaczelam sie uczyc we wrzesniu 2006...

ps. ktos z was sie wybierana funk all2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie chce zabrzmiec szowinistycznie, ale laski maja duzo trudniejsza sprawe z tancem - chocby popem ktory zalezy od sily miecha vel masy miesniowej:) pandora ma spoko popa ale musi nadrabiac hitem barami

co do zacinania to się zgodze, mamy trudniej ale nie jest powiedziane ze kazda z nas nadrabia barkami. Uczono mnie od poczatku zacinania tylko samymi miesniami i teraz raczej nie mam z tym problemu. Kwestia techniki. Za to mam teraz problem zeby robic hity barkami.

Nie mozna miec wszytskiego...... ale na szczescie tutaj to tylko kwestia pracy.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a i chcialabym dodac, ze to ze mamy trudniej, nie powinno wplywac na ocene tego co robimy. wlasnie to doprowadza mnie do szalu, ze wszyscy wychodza z zalozenia ze dziewczyna jest istota slabsza i ze ma trudniej, wiec powinna zostac lepiej oceniona. jak dla mnie to to jest paranoja.....

wkoncu mamy rownouprawnienie...

peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zalozenie jest prawdziwe - dzieewczyna ma trudniej:) a co do oceniania masz racje - albo wszyscy tak samo albo osobne kat. plciowe, co na polskim 'rynku' jak na razie by sie nie sprawdzilo - nie da sie obsadzic 3 pierwszych miejsc jedna albo 2 laskami startujacymi w poppingu:P dlatego jak na razie osobnych kategorii nie ma co tworzyc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie zgadzam sie absolutnie z opinia ze dziewczyna ma gorzej czy cos takiego najblizszy mi przyklad do czajna z funk all 1 nikt na nia nie stawial a pokonala wszystkich facetow w lockingu i zajela pierwsze miejsce co do ps aboogie to ja bede na funk all wlasnie zaraz ide sie pakowac no i co jeszcze josephin jest taka laska ona fajnie tanczy poppin nie prawda ze maja gorzej wystarczy trenowac i tyle a ze pandora ma szmate z tylu uwieszona to mnostwo tancerzy ma taka szmate to akurat nie ksero i ona wcale tyle nie bierze od wiggsa duzo od wiggsa to bierze twoj ziom ktory robi bardzo podobne ground movesy jak wiggs pozdro i do zobaczenia na funk all:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi