Skocz do zawartości
cetu

Garść wiedzy o Up Rocking'u

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam kilka postów do przeczytania w linku poniżej, Cros1 wychodząc na przeciw prośbie Alien Nessa z Zulu Kingz/RSC stworzył osobne forum na temat Uprockingu, tańca, który dał tyle inspiracji naszemu ukochanemu Bboying'owi. Uprocking jest zupełnie osobnym tańcem, który posiada własne foundations i własną historie ( tu odsyłam do działu czytelnia na tejże stronie ) także zapraszam do lektury, jest to garśc wiedzy, obok której obojętnie przejść nie można.

pozdrawiam

http://p068.ezboard.com/ffreestylesessionboardfrm41

www.dynastyrockers.com - już niedługo online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce mamy 1 ekipe Uprockersow. Narazie dopiero raczkuje bo zaczyna zdobywac wiedze, podstawy i w miare mozliwosci sami sie rozwijamy - Beat Rockerz. W sklad wchodzi 3 członkow KOW BdoubleS, Skunk i K-Flow. Jakby ktos chcial troche o tym pogadac zapraszam na maila albo na tym forum, podziele sie swoja wiedza. Oprocz tego mamy material zrobiony przez Holenderskiego rockera, na ktoreym przedstawiona jest historia Original UpRock'a, m.in. wywiad z King Uprockiem i troche wiedzy od Fever One'a z RSC. Oprocz uprockingu jest tam tez pare słow o bboyingu. No i oczywisice polecam rówzniez strone ktora wymienil juz Cetowy : www.dynastyrockers.com, zapoznajcie sie z historia, podstawami itp.

Peace !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciez jesteś już zabity Miłoszku :P

Ja z chęcią umówie sie na jakieś pojedynki, podszlifuje się przy okazji. Ale przeciez kontakt mam nacodzień miłosz hehehe :P

po h*j tu bazgrać.

pozdrawiam Beat Rockerz

keep it real !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

youu tez tancze aleniewiem czy to dokładnie otochodzi poprsotu tylko uprock , nie schodze w dół.. jakbyscie jakes materiały(filmowe) mieli w neci na ten temat dajcie znac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaram sie battle moves&uprocking style..niepodoba mi sie tylko blazenskie podejscie tanczacych i krytyka tego stylu w jakich kolwiek jego przejawach na turniejach w polsce..

hehe pier**lic.. dolanczam sie do battle aiiiiiiiiiiiiii !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi