Skocz do zawartości
Gałązka

Moje ruchy, proszę o porady i ocenę

Rekomendowane odpowiedzi

Cwiczę od pewnego czasu ale nadal mam zament w głowie co do tego jak to wygląda nad czym mam pracować więc proszę o krytykę :wink: uczyłem się wszystkiego sam więc nie wiem co jest technicznie co jest nie technicznie dokońca a chciał bym się wkońcu rozwinąś jakoś bardziej. Mam spore problemy z popem (aż wstyd się przyznać ćwiczę go długo i nadal jest do d*py). Już kiedyś zamieszczałem filmiki i otrzymałem pomoc (machaj!! łokciem machaj łokciem !!! ;p)

http://www.youtube.com/watch?v=a31_OsNTp6I zbiorowisko paru moich ruchów

i jeden performence ;p (wiem muza nieteges)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak muza troche nie pasuje zmien na funk.Waving masz dobry,Liquid mi sie bardzo podobał, Tutting tez niezły ;]. Teraz pracuj nad funk'owościa, w ogole nie widziałem Boogaloo u Ciebie, cały czas tylko waving i tutting.Zacznij tańczyć ;) Pooglądaj sobie jak tanczy np. Skeeter Rabbit sam taniec bez żadnych motywów ;]

Katuj codziennie Fresno wzmocnisz sobie popp'a.

Tu masz tutka do Fresno :

Mam nadzieje że chociaz troche pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wavy, wavy i wavy... Wtf man. To nie polega tylko na tym... Tam było jakieś boogaloo w ogóle? Więcej jakiś podstaw człowieku.

Peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O za***isty link wezmę się za katowanie tego dzienx za linka White. :lol: no wiem że irytuję aż wavami jak macie coś jeszcze dobrego o boogalo to dawać na lawete 8) I nad mocą też popracuje niech moc będzie ze mną !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(Sory, że trochę odświeżyłem)

Pamiętaj, żeby zmieniać poziomy. Jeśli tego nie robisz po jakimś czasie taniec wydaje się "płaski". ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi