Skocz do zawartości
GhettoDiamond

Polscy Freestyle'owcy- Wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o polskich freestyle'owcach? Może mamy na forum jakiś ziomków, którzy mają dobrze gadane, interesują się tym?

Ciągle sramy w banie o tancerzach, mam talentach, ycd, komercji (o nuee... nie mam nic przeciwko), czas na taką odmianę, czyja nawijka was ro***erdala, macie faworyta w polskich freeestyle'owcach ? a może cały ten cały shit macie w d*pie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no proste ze sie jaram, wydaje mi sie ze jest paru porzadnych kotow w Polsce, np Flint ktory chyba ostatnio wygral WBW i jaram sie okrutnie tez np moim ziomem Dolarem... no i coz mozna dalej powiedziec... moze skonkretyzowal bys o czym chcesz pogadac bo taki temat troche o wszystkim i o niczym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszym polskim freestylowcem jest O.S.T.R. od wielu lat, na wiele lat. Jego pozycja jest aktualnie niezagrozona, ba, nie ma nawet nikogo, ktory moglby zblizyc sie do niego poziomem. On to dopiero "ma talent"!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no proste ze sie jaram, wydaje mi sie ze jest paru porzadnych kotow w Polsce, np Flint ktory chyba ostatnio wygral WBW i jaram sie okrutnie tez np moim ziomem Dolarem... no i coz mozna dalej powiedziec... moze skonkretyzowal bys o czym chcesz pogadac bo taki temat troche o wszystkim i o niczym.

o damn! Dolar to twoj ziomek?? okrutnie sie nim jaram!! dobry zawodnik

po prostu chcialam poznac opinie, czy ktos w ogole interesuje sie freestylem tutaj, no.. poczytać kogo jeszcze polecacie, ogolnie- porozmawiac, sama staram sie troche freestyleowac, interesuje sie tym, pomyslalam- a załoze watek

osobiscie uwielbiam słuchac punchow Muflona, podejście mc rufina jest za***iste... (haha na hip hop kempie) mełcin tez dobry, ale zawsze znajde coś u niego co mi przeszkadza :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepsze wolne style są na praktycznie każdej afterparty . hahaha

wiekszość wie ocochodzi .

Dolar- piona stary bo " to jest hiphop"

i sprawdzccie sobie Białasa... polecam nonie

joł k**** pozdrawiam tych dobrych aeheahea

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najlepsze wolne style są na praktycznie każdej afterparty . hahaha

wiekszość wie ocochodzi .

Dolar- piona stary bo " to jest hiphop"

i sprawdzccie sobie Białasa... polecam nonie

joł k**** pozdrawiam tych dobrych aeheahea

nie przepadam za Białasem, zawsze i wszedzie Muflon jest w stanie go zniszczyc jednym wersem, moja opinia.

Ale i tak szacunek dla każdego, ktory jest w stanie wbic sie na scene i wykrztusic kilka rymów, to jest mega ciezke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no proste że się jara freestylem;D O.S.T.R czyli promistrz, żywa legenda i nie wiem jak można jeszcze to ująć w słowach:D poza tym wielu gości z Polski jedzie dobrze po maksie, to się słyszy i nie da się tego ominąć;d nikt tu się tańcu nie zamyka nie sr** żarem:D pozdro! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie najlepszy jest O.S.T.R.

chociaz ostatnio byłem na imprezie gdzie nawijał jakiś gość z zielonej góry. tak mnie koleś porył że to jest masakra. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście O.S.T.R

To według mnie najlepszy polski freestyle. :)

No i oczywiście TETRIS.

Myślę że freestyle tych dwóch panów jest najlepszy.

Zarówno O.S.T.R jak i TET MAJĄ NIEZWYKLE INTELIGENTNE TEKSTY.

Wielu kolesi ma dobre rymy i punche.

Ale Tet się wyróżnia.

Jego teksty są zawsze świeże.

Według mnie Tetris jest geniuszem.

Tak samo O.S.T.R.

Nigdy nie słyszałem szybszego rymowania.

Jego freestyle jest mądrzejszy i głebszy niż teksty pisane miesiącami przez niektórych NIBY raperów.

:)

Według mnie tych dwóch panów powinniśmy niezwykle szanować.

Czasem sam w pokoju próbuję pojechać jakimś freestylem i mój się nie umywa. :D

Wielu z was może myśleć że ten cały freestyle to taka gangsta i w ogule

luźna sprawa ale popytajcie ile ci kolesie czytają książek. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że sporo osób jara się wolnym stylem. Większość (tak myślę) angażuje się w Hip-Hop kulturę nie tylko na jednym poziomie. Także nie sramy tylko o tańcu, tylko o tym co nas naj jara. Freestyle. Sami czasami z ziomkami śmigamy po jakimś piwku czy tam czymś innym ;). Ogólnie taki spontan i dobra zabawa. A jeżeli chodzi o naszą scenę to jest sporo wyjadaczy. Osobiście szanuje Dolara. Mega ziom (pozdrawiam i dozo na bibie).

:wink:

Jak chcesz posłuchać Dolara to zapraszam na BBoy Sesję 2010.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi