Skocz do zawartości
Mr.Teon

Jakie buty wybierać do poppingu?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie buty? Wygodne...

P.S. Patrząc na temat tego wątku, nasuwa mi się pytanie: jak się uczesac do poppingu, a jak do lockingu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hush puppies dużo osób używa a skoro Ci nie paszą- podobnie jak i mi, to używaj tego w czym Ci wygodnie. Ja osobiście uwielbiam superstar i puma suade. Jak kto lubi ziomuś. Pamiętaj tylko, że to popping ważniejszy jest od buta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
20568_1.jpg

te będą dobre

Takie to raczej na trening :lol:

Nie wyłapałeś ironii ale wybaczam Ci bo pewnie jesteś gimbusem. Nie ważne jakie masz buty a co sobą reprezentujesz. Jak chcesz pozować to kup sobie wypasiony outfit (oczywiście nie zapomnij o spodenkach koszykarskich i skarpetkach pod szyje) a szmulki się bedą jarać no i będzie lans.

Hush Puppies są najlepsze ale ciężko dostać, poza tym jeszcze raz powtórzę - nie ma znaczenia jakie masz buty, skillsy to kwestia treningu, nie ubrania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PhockouS

Nie pier**l mu tu jakichś kazań, że skill się liczy a nie ubiór, bo to oczywiste. Ma konkretne pytanie i chce konkretną odpowiedź.

Polecam wszystko co ma twardą, ale sprężystą podeszwę np. nike low dunki. To też zależy do tego jakie style preferujesz jak glidy i floaty to coś właśnie w stylu nike dunków, a jak boogaloo to polecam cokolwiek z miękką i elastyczną podeszwą, łatwiej jest utrzymać równowagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Goovie ma racje, zalezy tez do czego? Kazdy radzaj butow ma wady i zalety. Jedne sa dobre do glidow drugie do czegos innego. Ja tam najbardziej lubie sportowe buty. Fajnie wygladaja sa wygodne i bardzo uniwersalne :) Ale to tylko moje skromne zdanie. Sam powinnienes wiedziec w czym czujesz sie najlepiej, wybor nalezy do ciebie.

P.S. Fryzura modnie jest uczesac sie na jerza, przelizane na bok zalecane do robota. IMHO najbardziej Funky sa dredy na d*pie :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm ^^ Kiedyś znalazłem stronkę bodajże Chińską i tam bylo butów typu Hush Puppies od groma.Cena tez powalała,15 000 tys jenów czyli na nasze jakies 500-600 zł o ile się nie mylę. Ale jak kiedys założyłem wcześniej wspomniane Hush Puppies'y to w porównaniu ze zwykłym obuwiem to był poptostu OGIEŃ! Na ebay'u też znajdziesz tego typu buty (widziałem nawet po 30-40 dolców)

ps. Temat fryzu widzę że się coraz bardziej rozwija xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

k****... ludzie mózgu troche. Nie wiesz w czym Ci sie wygornie tańczy? Jak dobrze cisniesz to nawet na bosaka tancz.

a co do gliajdow to mozna je robic nawet w kaloszach.

Phs ma racje ze wyjezdza z kazaniami, moze sie typ ogarnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Temat fryzu widzę że się coraz bardziej rozwija xD

Ale nie kontynuujcie, ok? Napisałem tak, bo nieco zdziwił mnie temat. To tak jakbym napisał: w jakich butach tańczyć New Style: za kostkę, czy "normalnych"? Albo : Adidas czy Nike? Mogę tańczyć w trampkach z Biedronki, o ile są wygodne, ale ważne jest to jak tańczysz, a nie w czym....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sypi man wszyscy wiemy nawet autor tematu (tak mysle) wie ze najwazniejszy jest skill. Ale nie zmieniajmy tematu pytanie brzmi jakie buty... badzmy bardziej wyrozumiali a nie tepicie kolesia za glupi post? Po to jest forum sa glupie glupsze madre i fajne tematy :)

Wracajac do tematu ziom.

Zbadaj to jesli choc troche kumasz angieslki.

http://www.youtube.com/watch?v=0OhvcmJZRS4

I leniwcze sam sobie poszukaj na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm ^^ Kiedyś znalazłem stronkę bodajże Chińską i tam bylo butów typu Hush Puppies od groma.Cena tez powalała,15 000 tys jenów czyli na nasze jakies 500-600 zł o ile się nie mylę.

jesli jeny to strona jest japonska.

co do butow to musza byc wygodne, lekkie i odpowiednio sztywne.

w zasadzie to tancz w takich w jakich Ci wygodnie tanczyc i ktore Cie nie ograniczaja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli jeny to strona jest japonska

Nie czepiajmy się szczegółów wiadomo co mi chodziło

Gościu napisał aby mu poradzić więc po to się wiekszości przypadków udzielamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co Wy miśki tak szalejecie z cenami Hush'ów? Ja swoje w Polsce kupiłem za 200 zł, wystarczy poszukać w sklepach ;) Ecco, czy jakoś tak, obuwniczy w każdym bądź razie była cała półeczka przecenionych HP'ków ;) najdroższe kosztowały 300zl ;)

Jeśli chodzi o wygodę to faktycznie, założyłem i nie myślałem o ściągnięciu;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co Wy miśki tak szalejecie z cenami Hush'ów? Ja swoje w Polsce kupiłem za 200 zł, wystarczy poszukać w sklepach ;) Ecco, czy jakoś tak, obuwniczy w każdym bądź razie była cała półeczka przecenionych HP'ków ;) najdroższe kosztowały 300zl ;)

ja swoje 3 pary kupilem w cenach 50, 60 i 70 zl

trzeba szukac, ale trzeba wiedziec ktore sie nadaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja swoje 3 pary kupilem w cenach 50, 60 i 70 zl

trzeba szukac, ale trzeba wiedziec ktore sie nadaja

no widzisz, jak zwykle przepłaciłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w przeciwieństwie do niektórych odpowiem ci szczerze i nie bede pier**lił ze w kaloszach czy workach tez sie dobrze tanczy bo dla ciebie są wygodne:d

buty do poppingu:

-hush puppies (oxfords,vintage suede)

-adidas gazelle, campusy albo superstar (pozdro UFObocie:))

-nike low dunk (chociaż ja ich nie znosze - sorry bieniuś:*;))

-puma suede, puma clyde, puma basket

-reebok pump low

-nike air structure 90 triax VTG

-albo trampki najzwyklejsze w świecie (battle KOD5: poppin dino vs gucchon ;))

wez sobie poprzymieżaj w sklepie jak trafisz. zobacz, porób boogsy i legsy :D jak to ja przy przymiarce robie i uzbieraj i kup i masz inwestycje w swoje nogi które są najwazniejsze w poppingu .. :)

tyle ode mnie. keep it funky!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja odpowiedz byla tak durna jak ten temat. temat nei jest durny z zalozenia, jednak jego forma, sprecyzowanie, ktorego wlasciwie brak....pytajac o cokolwiek, wypadaloby konkretnie napisac czego sie oczekuje, np w tym wypadku, jaki typ butow interesuje szanownego zalozyciela tematu, ktory na wstepie pisze ze nie chce klasycznych butow do poppingu, nie piszac nawet z jakiego powodu?? czy cena, czy dostep, czy komfort, jak komfort, to jaki w takimr azie ci odpowiada?? k**** wiggles napierdalal w butach zimowych i h*j.... kazdy pizga w tym w czym lubie, nie ma zadnych zasad. a jelsi chodzi o typowe buty poppingowe to sa ta hush puppies i pochodne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
ja od jakiegoś czasu zamierzam się kupic Nike Air Force One tylko właśnie muszę sprawdzić czy są do tego odpowiednie

Ciężkie są ziomuś, przynajmniej midy bo w takich lubię chodzić. za***iście tańczy się w low, puma clyde, adidas superstar będą za***iste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi