Skocz do zawartości
tomciusiobboy

Siema. Opczajcie mój filmik. Komentujcie, oceniajcie. Pzdr.

Rekomendowane odpowiedzi

power siedzi, popracuj teraz nad resztą :) nie wrzuciłeś całych setów, ani żadnego urywka z surową muzyką. Mało można wywnioskować z tego samplera :? ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 minuty zdjęć, 4 minuty flary + 30 sekund płonącego lasu. ciężko było przebrnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no filmik dobry...

o i tak przy okazji kiedy pokaże sie następna lekcja..

z niesamowitej serii o b boyingu..

bo czekam z niecierpliwoscia juz dośc długi czas..

myśle że większośc z was też

jak ktos wie to niech cos napisze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie niezły trailerek. Ale za dużo zdjęć i za mało konkretów, całych setów. Dobry motyw w Rywalu :wink: Piona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
B a nie P siary, na polske nie rób.

"opczaj" to jest wyrazenie slangowe, piszę to fonetycznie, nie słyszałem żeby ktoś mówił "ej weź to oBBBczaj stary..." , mówi sie "opczaj" tak jak to słychać, piszę. Wątpię żeby ktoś w jakimś słowniku określił poprawną pisownię tego wyrazu. Do póki Miodek mi nie powie żebym to pisał przez "B" to będę to pisał jak mi się podoba, nawet przez "sz" (oszczaj) :D. Także nie łap ciśnienia Bejb, cżłowieku men. Od razu siara, jakbym napisał "Polskę" z małej i jeszcze przez "e" :/ Uuuups.... :)

O filmiku sie lepiej wypowiedz jakbym mógł Cie prosic. Cyba ze to była wypowiedź o filmiku a wyszła jak o ortografii. Hm...

Co do reszty, to jestem głuchy, nieco. Słabo jadę tanecznie. Lepszy jestem w powerku. Poza tym, nie mam dobrych materiałów z treningów bo jak jest trening to jest trening, a nie zabawa z kamerą. Z zawodów tez nie zawsze wszystko mam.Poza tym nie jeżdzę ostatnio. Wiem ze całych setów niema, ale tak miało być bo chciałem to z muzyczką zgrać. Więc sie starałem wrzucać tak by to do niej pasowało. Jak coś skleję jeszcze to może zrobię to w innym kierunku. A tak poza tym poza tym to nie oPPPczaiłem jeszcze do końca programu którym się bawię, nie wszystko wiem jak zrobić.

I jaka kur**a Lekcja Panie murzyn ?

Słucham dalej. Pozdrówki dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obczaj.net/ - moze adres tego serwisu powinien cie zmusic do refleksji.

a jesli chodzi o trailer, to juz sie lisoo najlepiej wypowiedzial...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.miejski.pl/slowo-Obczaj

język polski w odróżnieniu do angielskiego jest językiem fonetycznym jednakże z wieloma wyjątkami i powinieneś o tym dobrze wiedzieć często pisząc d,w,b czyta się t,f,p ... nie bądź ignorantem tomciusiu tylko posłuchaj dobrych rad, a zanim napiszesz

Wątpię żeby ktoś w jakimś słowniku określił poprawną pisownię tego wyrazu.

lepiej się rozejrzyj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no

nie można pisać postów typu przerost formy nad treścią...

może było trochę mało tańca..........

ale widac że koleś ma powery......

zrobił filmik i widac że sie postarał.........

może troche nudny chwilami ale nie taki zły

peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie można pisać postów typu przerost formy nad treścią...

to jego zdanie. nie pouczaj innych hehe, jest temat, wyraź swoją opinię i tyle.

bboyem się jest robiąc każdy element, jeśli będziesz pieprzył ze nie ćwiczysz topu bo jest on słaby.. yy nielogiczne, to tak jakby nie uczyć się barów bo się ich nie umie..

co do samego traileru, brakuje setów przy muzie, ciśnienia, materiałów z zawodów. mniej zdjec, wiecej konkretów na drugi raz

yo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszka... Proponujesz mi jakiś tam internetowy słownik napisany przez nie wiem kogo. Miałem na myśli poważny, wydany przez poważne wydawnictwo (PwN albo coś), drukowany słownik nad którym pracowali ludzie znający się na rzeczy. Jest coś fakt, ale nie będę traktował tego jako punkt odniesienia. Nie przemawia do mnie jakiś tam internetowy słownik. Sam mogę taki napisać. Rozmyślnie piszę opczaj przez "p" bo tak mi lepiej i tak właśnie chcę to napisać, mimo że wiem że niby się to piszę przez "b".

Chodzi o to, że prosiłem o opinie i jakieś uwagi co do filmu a Piotrek coś mi tu mówi o ortografii. I co najlepsze mówi o ortografii pisząc "Polskę" z małej litery i przez "e" (nie zrozumiałeś mojej aluzji z tym "Uuuuups..." ? )

Nie o to pytałem, nie mam zamiaru się spierać czy ciśnieniować z kimś. To chyba specyfika tej stronki wymaga tego żeby najpierw się prz.yje.bać do czegoś a potem odpisać jak w temacie.

Jeszcze raz. Opinie, uwagi, krytyka, ocena. Bo właśnie zależy mi na zdaniu ludzi którzy się na tym trochę znają.

Twoja opinia Muszka, jak Ci się chce jeszcze ją napisać. Pozdro i bez ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przerost formy nad treścią. Tokyo tak to widzisz, ok. Częściowo przyznam Ci rację, wiem o tym wiedziałem, i tak to mniej więcej miało być właśnie.

Lisoo, Bart że zdjęć za dużo same flary i nuda... No ok. Płonący las: chodziło tu o pewną metaforę, ale skoro nie szczailiście znaczy że źle to ukazałem, jest jakiś błąd w przekazie.

Małpa nie powiedziałem nigdzie ze nie ćwiczę topa. Skąd Ci to przyszło do głowy. Powiedziałem ze jestem w tym gorszy niż w powerku. Tylko tyle. Tak jak mówisz, jak można tańczyć i nie ćwiczyć topa czy footworków. Normalne chyba że się ćwiczy. Ale to też nie o filmiku mowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lepiej zobaczyć fajne seciki w akcji na żywo ?? dla świeżaka wartościowy materiał - to nie tylko lans ale kur.. ciężki trening

jak najbardziej pozytywnie.. a te rozmowy na temat poprawnej pisowni nie na miejscu chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze...nie podoba mi się. Ciężko się powstrzymać od przewijania...Sory...

Mam kilka uwag, które nie są w ŻADEN sposób ironiczne bądź mające na celu obrażanie Ciebie. Po prostu parę moich własnych, osobistych odczyc które myślę, że pozwolą Ci na zrozumienie paru błędów:

1. Za długi ten trailer...Po 4 minucie widzowi powoli siadają oczy, zwłaszcza, że masz tam ful zdjęc. Dorzucając lekką monotonnie tego filmu naprawdę wytrwac te prawie 8 minut to wyczyn.

2.Masz świetne Power Moves i tutaj ogromne pokłony, bo widac, że fajnie się w tym odnalazłeś. Footwork też jest ok, ale Toprock...Materiały, które tu wstawiłeś są dość słabe jak np. ta rutyna całej waszej grupy(mam na myśli nie tą jak zmieniacie się we dwóch tylko ten toprock całej grupy). Moim zdaniem jeśli ktoś robi trailer powinien wstawiac nie materiały "najlepsze jakie ma"(bo wtedy ludzie co tańczą miesiąc też zaczną robic trailery) tylko takie, które nie pozwalają się przyczepic do strony czysto technicznej. Pomimo tego, że masz świetne powery, ogólnie tańczysz umiarkowanie(z tego co widac przynajmniej z tych materiałów, może w rzeczywistości jest inaczej, ale tak to ukazałeś i nawet jeśli to po prostu tak wyszło przez przypadek ludzie będę to oceniac miernie).

3.Muzyka. Gdybyś nie założył tematu na break.pl i nie poprosiłbyś w nim o komentarze, a znalazłbym ten filmik zupełnie przypadkowo na youtube sam, byłbym pewien, że ziomkowie z ekipy zrobili jakiś materiał pochwalny swojemu zmarłemu koledze z drużyny. Strasznie smętne to było i psuło klimat. Przy scenach czarno-białych jak robiłeś flare'a na grzybku, zamiast wyrażac zachwyt odczuwałem uczucie "smutku" takie jak towarzyszy oglądaniu tragedii rodzinnych w reportażach "Uwagi" itp. A myślę, że kompletnie nie o to Ci chodziło...

4.Przy swoim następnym promo zrób lepsze nagrania i skołuj sobie jakiegoś porządnego informatyka to sklejenia tego w film, bo takie rzeczy MUSZĄ wyglądac profesjonalnie, a to wygląda jakby robił Ci to ten sam koleś co sklejał przeróbki nagrań "Jestem hardkorem"...

Powtarzam wyraźnie. Nie obrażam Cię ani nie wyzywam od słabych tancerzy! Nie! Choc z tego materiału Twoje umiejętności nie prezentują się zbyt okazale, to zakładam, że skoro umiesz tyle power'ów musisz już w tym trochę siedzieć. Nie mam do Ciebie nic jako do bboy'a, powyższe punkty oceniają WYŁĄCZNIE trailer i to jak w nim wypadłeś, a nie Twoje faktyczne umiejętności(których nie znam bo się nie znamy).

Ale szanuje pewność siebie. Bardzo ważna rzecz, nie rezygnuj z tego. I za***iście podobał mi się motyw jak kręciłeś bary w jakiś hipermarkecie czy centrum handlowym. To był najbardziej wy.kurwisty fragment ;D Takie elementy powinny znajdowac się częściej. To czyni ten trailer prawdziwym!

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja napisze tak...

być może czasem sypne jakims glupim postem ale uwazam ze kolesiowi sie naleza wyrazy szacunku.....

bo jest dobry......

odnalazl sie w power moves i widac ze mu to idzie......

ja taM caly czas uwazam ze posty typu przerost formy nad trescia

sa nieco krzywdzące...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

white1nigga twoje wszystkie posty sa glupie a poza tym istnieje opcja edytuj postu.

Wracajac do tematu biorąc pod uwage ze mamy rok 2010 a nie 2000 i jesli chcesz byc profesjonalny bo po to sie robi "trailery" to nie wrzucaj swojego filmiku przez siebie, profesjonalniej by to wygladało gdyby to zrobiły osoby 2e lub 3e to samo tyczy sie montowania materiału, nastepna sprawa zmontowałes materiał jako "trailer" poddałes go krytyce i teraz tłumaczysz sie dlaczego tak a nie inaczej z mojego pkt widzenia twoje tłumaczenia teraz juz nie maja sensu bo gdy montowałes "trailer" a zazwyczaj trailery spoty i inne rodzaj tego typu promocji" sa po to zeby sie promowac a jesli ty wypuszczas trailer i potem sie tlumaczysz dlaczego tak a nie inaczej ze nie masz leszych materialow to mija sie robienie takiego czegos wyobraz sobie bank ktory sie reklamuje nastepnego dnia przychodzi ogromna ilosc klientow a oni mowia przepraszamy ale nie mamy dostepnych srodkow ?Albo robisz cos dobrze i profesjonalnie albo wrzuc poprostu material z treningow i skomentujemy czy tez pomozemy pod katem umiejetnosci bo po prostu nie wiem pod jakim katem chcesz zebym cie ocenił ?? jesli chodzi o montaż i umiejetnosci to zgadzam sie z lisiem z filmiku wynika ze jestes akrobata i umiesz baybisy i przypadkowo znalazłes sie na bboyowej imprezie bo oni tez robia tomasy, tanca nie bede komewntował bo po prostu go nie ma a muzyka jest tragiczna. Osobiscie bardziej wolał bym zobaczyc surowa wersje z kamery jak trenujesz nisz jeszcze raz to ogladac. Nie odbieraj mojego postu jako atak poprostu wyobraz sobie ze idziesz z czyms takim do sponsora dużej firmy sekretarka umawia cie na termin i ty pokazujesz takie cos ? ty wylecisz za drzwi a ona z pracy i bedzisz miał biedna kobiete na sumieniu :wink:

3m sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
white1nigga twoje wszystkie posty sa glupie

heh 8)

no ale znowu zbiera sie tu grupa ludzi którzy sa z krajowej grupy

bboyjugend

i mówią wszystkim jacy sa beznadziejni i że nie sa b boys......

kurde...nie każdy ma świetny top rock.....

nie każdy nawala tak super jak ty..........tonY

a tak ogulnie to jak to juz ktoś to napisał najwazniejsza jest dobra zabawa.

to że koles odnalazł sie w powerkach to nic zlego.....

przeciez widac na filmiku że robił footworki i top rock...

wiec czemu niektórzy z was twierdza ze on ni e jest b boyem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fresz!

Nie odniosłem wrażenia ze mnie obrażasz, nie musiałeś tego tak wyraźnie podkreślać. Luz. "Trudno się powstrzymać od przewijania, sory " :) Dobre, piona. :) Uśmiałem się z tego, prosto i szczerze :) Że muzyka pogrzebowa, ale mi się podobał właśnie ten kawałek! Wiem jak czasami to wygląda. :) Co do informatyka to chodzi o to że właśnie chciałem zrobić to sam. Mam z tego satysfakcje. Rutyna tamta to nie był szczyt możliwości, ale chciałem to pokazać. Bo tak. :) To w centrum handlowym to bejbisy były :) Ochroniarz ciągle tam łaził, ciężko było to nagrać :)

Tony

Twój post to... Przerost formy nad treścią hahaha. A tak poważnie to wiem o co Ci chodzi ale można było dużo prościej. Ok. Co do tłumaczenia się, to nie tłumaczę się, tylko tłumaczę danej osobie o co mi chodziło. Ustosunkowuję się po prostu do tych wypowiedzi. Filmik chciałem zrobić sam. To pierwszy film mój nie? :) Że akrobata, no tak jestem lepszy w powerku. I zapewniam Cię ze nie przypadkiem się znalazłem "na bboyowej imprezie". Że muzyka tragiczna mówisz i że wolałbyś surowy film z treningu, ale ja nie robiłem filmu pod Ciebie ani pod nikogo innego. Jakbym pokazał surowy film z treningu matce, to pewnie by zasnęła :) Mój film z treningu wygląda tak ze kładę kamerę, włączam, i tak już zostawiam. Miałem kilka pomysłów, trochę wolnego czasu i je zrealizowałem, po prostu. Pozdro, dzięki za opinię. Też się trzymaj chłopaku. :)

White/Fresz

Co do tego kto jest bboyem a kto nie, to sram na to od dawna, bo kto ma prawo do określania kim jesteś? Każdy sam się określa. Czy to tak na prawdę ważne czy ktoś o Tobie mówi że jesteś bboyem bądź nie? Robisz to co robisz, robisz swoje. A dla jednych będziesz nim, dla innych może nie. Na prawdę szkoda poruszać nawet ten temat. Każdy ma swoje jakieś zdanie na ten temat. Poza tym tak na prawdę nikt nie zarzucił mi właśnie ze nim nie jestem także luźno.

I Biały widzę że mnie popierasz, i dzięki Ci ale jak już wypowiedziałeś się o filmie to nie wypowiadaj się o wypowiedziach innych. To ich zdanie, mają do niego pełne prawo. Kultura wypowiedzi jest zachowana, i jest git. O to właśnie prosiłem, żeby wyrazić swoją opinię o filmie. Także bez spiny człowieku men. Bo zaczną się bezsensowne kłótnie jak w niektórych innych tematach. Bez spiny chłopaki.

bboyLoco

Jak nie masz zamiaru wypowiedzieć się o filmie to weź się zrywaj z tego tematu człowieku. Po co piszesz jakieś pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tomciusiobboy nie spinaj się, jak czytam te posty od white1nigga to się za głowę łapie i wkońcu nie wytrzymałem, tak więc wyraziłem swoje zdanie do czego mam pełne prawo na tym forum :)

a co do trailera to co można jeszcze na jego temat powiedzieć... wszystko już powiedział lisoo, strasznie monotonny.. 2 momenty mi się tylko podobały - hipermarket i motyw z pomnikiem.. taka moja SUBIEKTYWNA ocena.

peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałeś, że nie masz dobrych materiałów z treningów i zawodów i że nie jesteś obcykany w programie..

To może zaczekaj z robieniem filmików do momentu kiedy będziesz miał materiały i umiejętności przy tworzeniu?

Wiesz.. nie zawsze wszystko trzeba robić JUŻ, bo potem wychodzi na to, że robiłeś coś 'na odpi**dol'

Hmm.. a jaką metaforę chciałeś przedstawić poprzez płonący las?

Peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi