Skocz do zawartości
tomciusiobboy

Siema. Opczajcie mój filmik. Komentujcie, oceniajcie. Pzdr.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście skojarzyło się to z określeniem "Palic parkiet", ale na ile trafiłem to nie wiem.

W sumie sam chciałby wiedziec o co chodzi z tym lasem, bo tez pierwsze wrażenie było lekko niezrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem fajny ten twój trailerek tylko jakby to ująć za dużo zdjęć za mało konkretów :wink: pozdro

________________________________________________________________-

ćpam muzykę ,wciągam bboying ,wstrzykuję footworki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym lasem to bardzo prosto. Chodziło o ogień. :) Czego symbolem jest ogień?

Dzisiaj będę na trenie Muszka jc. Joł.

Bgirl Doree. Ale ja właśnie chciałem teraz! Właśnie sie uczę korzystać z programów do tworzenia filmów. A materiały... Próbowałaś kiedyś jednocześnie tańczyć np na zawodach i sie nagrywać? Nie lubie sie bawić z tym, albo sie napiżdża albo sie nagrywa. A operatora kamery nie zawsze można znaleźć bo komu się chce.

Loco, spinam się bo offtopujesz. Nie lubię tych kłótni bezsensownych na tym forum. Masa tu tego. Prywatne sprawy załatwiajcie se na priv albo nie wiem, spotkajcie sie na bitewkę jakąś i porozmawiajcie sobie potem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, chciałeś teraz, no spoko. To tylko moja subiektywna ocena.

Nie twierdzę, abyś musiał jednocześnie i tańczyć i się nagrywać, bo to wręcz niemożliwe -mówię tu tylko o tym, że wspominałeś, że nie masz dobrych materiałów. No ja ogólnie to bym dała komuś kamerkę na zawodach żeby mnie nagrał, ale masz rację -nie zawsze można znaleźć operatora.

Jednak jaa.. heh

wylałabym jakiś denaturat, coś

na jakiś parkiet i podpaliła -i by się nikt nie musiał domyślać o co chodzi z płonącym lasem hyhyhy :D:twisted:

tylko ten.. nie próbujcie tego w domu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tego nie lubię, ale wiesz pewnie dobrze że czasami się nie da czegoś puścić mimo uszu. A człowiek uczy się na błędach więc postaram się więcej tego nie robić :)

peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wg. mnie też troche za dużo wszystkiego co niepotrzebne a za mało tego na co akurat na tym forum zwraca się dużą uwage czyli style etc. Tutaj nie zdobędziesz szacunku pokazując, że umiesz kręcić flary czy bejbisy bo na tym forum co drugi takie kręci, więc lepiej pokazać, że masz wyczucie rytmu i dobry top rock... a jeżeli nie masz dobrego top rocku, footworku to radzilbym go podszlifować a dopiero potem zabrać sie za power, bo bboying to taniec z elementami akrobatyki a nie akrobatyka z elementami tańca :) Alle to oczywiście moja subiektywna opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać.

Jo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmik ogólnie dobry,ale mogłeś dać więcej setów a nie urywków.

PS.Mam 12 lat.Czy dobrze że się uczę dwóch powerów hand spin i kręcenie na bani??? :lol::lol::lol::lol:8)8)8):?:?:?:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co drugi na tym forum kręci flary? I bejbisy? To sami zdolni ludzie tu siedzą. Wyczesać dobre koła chłopaku nie jest łatwo, i na pewno nie co drugi je robi, nawet nie co czwarty koleś tutaj. Moim zdaniem.

Gruszka jak pytasz poważnie to moim zdaniem : Na banię trochę za wczesnie, daj kręgosłupowi się rozwinąć i stwardnieć najpierw. A hand spin to szit. Jesteś małym szczylem więc sie rozciągaj, masz robić szpagat we wszystkich kierunkach, rozciągaj barki i kregosłup. To dla Ciebie jeśli chodzi o power. I powoli próbuj sobie twisterki. Powoli przyzwyczajaj ciało. Coś tam sobie składaj się ucz. Moze teksasy próbuj, coraz mniej ludzi robi dobre texy, a wg mnie to za***ista rzecz.

No i tańcz, topy footworki, dużo dużo muzyki dobry ciuch. Sam power na sucho to niedobry pomysł. Ziomuś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziom "co drugi" to ironia była hehe :) generalnie chodziło mi o to, że na forum gdzie jest masa bboys i generalnie mało kto tu sie jara takimi rzeczami lepiej zasłynąć stylem, nie mówie, że trzeba sr** na power i jestem pełen podziwu, że tak go wyrkoiłeś sobie ładnie alle generalnie jak wrzucasz na forum same powery i płonący las to raczej nie będą się tym tak jarali jak jakimiś dobrymi stylami i świeżymi niepowielanymi numerami w bicik, to tyle, siema.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziom nie pałam agresją ani nic z tych rzeczy tylko próbuję chociaż po części objaśnić komentarze niektórych :D generalnie robisz to co kochasz i to jest spoko i ani ja ani moja mama ani sędzia Anna Maria Wesołowska ani Hue Jackman ani Papież ani cała Fantastyczna Czwórka ani nikt inny nie ma prawa mówić Ci jak masz tańczyć bo robisz to co kochasz i tak jak chcesz i pod Twoje dyktando :D

Art, Love & Having Fun!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na to mówię "deadman-y" bo wyglądasz jak taki wiszący trup :) Gdzieś tak kiedyś usłyszałem.

Niektórzy mówią na to UFO ale ufo moim zdaniem wygląda trochę inaczej... To takie chodzenie ale kolana ma się między rękami jakby przytrzymuje ręce przy kolanach i tak się śmiesznie przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi