Skocz do zawartości
kubik_10

Mój pierwszy filmik

Rekomendowane odpowiedzi

nazwa popping pochodzi od robienia pop'a, a tutaj go nie widać. Podstawą każdego tanca jest muzyka, tanczyłeś do podkładanego kawałka? Musisz uczyć się już teraz kreatywności. Lepiej nie nagrywaj filmiku 5cio minutowego, jeśli nie masz ruchów na 5 minut, wystarczy minuta dobrego shitu ;) Chodzi mi o to, żeby starać się nie powtarzać izolacji (która chociaż standardowa to jest dość ok) i wavingu, z którym radzę wyczilować i ciągle ćwiczyć płynność. Pamiętaj też o drugiej po muzyce, a właściwie wynikającej z muzyki sprawie - feelingu. Popping to określony feeling, czucie muzyki, spróbuj to znaleźć ;) Ćwicz podstawy, a z czasem będzie bardzo dobrze.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak...

wszystkiego jest albo za mało, albo za dużo. Nie tańczysz prawie w ogóle do muzyki (czy ona nie jest przypadkiem podłożona?), piszę prawie, bo czasami Ci się udaje zatańczyć coś do niej.

Więcej trenuj przed lustrem.

No i żeby tańczyć popping musisz ... tańczyć, nie masz robić tricków jak izolacje czy fale, ale ruszać się do muzyki w sposób odpowiedni dla poppingu, czyli musisz opanować wyżej wspomniany przez kogoś groove i feeling.

Proponowałbym byś zaczął naukę od fresno, z resztą po co ja to mówię, już chyba 5 osób o tym Ci powiedziało, a to o czymś świadczy.

Dzięki fresno nauczysz się tańczyć do muzyki i robić popa, którego jak sama nazwa stylu wskazuje, musisz umieć by tańczyć popping.

Ale jak na 1.5 miesiąca to w sumie ... coś tam umiesz ; )

Słuchaj funku i tańcz do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony co do nagrania to zdecydowanie za szybko ciśniesz, za dużo fal, i zero poppa. Poćwicz FRESNO bo to wzmocni twojego poppa. Zmieniaj pozycje, kąty.

Ode mnie tyle

Kształć się dalej a będzie dobrze

PiS!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi