Skocz do zawartości
Piratt

Mój set. All4One (Edit: Link już jest ;D)

Rekomendowane odpowiedzi

YO. Wstawiam mojego seta z All4One z nadzieją, iż udzielicie mi rad :mrgreen: Ogólnie tańczę od listopada/grudnia 2008 (czyli trochę ponad rok) :D To był moim zdaniem akurat mój najgorszy set tamtego dnia. Ale Tylko ten mam w całości na kompie [;

Peace

PS: Trochę się zmieniło od tamtego czasu, i już nie popełniam tych samych błędów ale na pewno coś mi zostało ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak:

- chyba nie za bardzo słuchałeś muzy: nie pokazałeś akcentów (np. jump! jump!)

- nie pokazałeś, że coś się zmienia w muzie (fraza) - zobacz, jak tam z tyłu dwa razy się wyginam i zwróć uwagę na mój akcent prostymi ruchami, a zobacz co Ty robisz.

- pokaż czasem jakiś "przecinek" w tańcu, Twój set zaczyna się w "A" i kończy w "Z", lecz mało w nim zatrzymań, dokładnego wejścia w bit, zaznaczania akcentów i oddania charakteru tego kawałka.

Być może nie znasz tej pieśni - Busta Rhymes "Pass The Courvoiser" - i stąd te "błędy". Ale masz czas, żeby to poprawić. Masz też warunki - co chwila w Gdańsku coś się dzieje, więc korzystaj ile możesz.

I najważniejsze: słuchaj muzy... Dużo muzy. Jak to ja mawiam: beczkę muzy. Tej starszej i tej nowej.

Peace!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Sypi ;D No nie znałem kawałka. W ogóle nie słyszałem muzyki tylko szum, lepiej było już na widowni ją słychać [;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi