Skocz do zawartości
Chaoss

prosze o ocene wystepu

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem ekspertem w bboyingu ale kolezka w czerwonym tanku powinien top rock potanczyc do beatu bo po to jest muzyka zeby nie przeszkadzala a pozawalala tanczyc, poza tym jakies dropy tez by sie przydaly :P to tak z punktu widzenia laika ;) a no i wydaje mi sie ze z kolei kolezka pierwszy - d*pa nizej przy footworku ale jesli sie myle to niech kto poprawi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moj punkt widzenia to czerwony nie slucha muzy ale cos pokazuje a fioletowy odwrotnie malo pokazuje ale trafia w bity czerwony tanczylby lepiej gdyby robil to spokojniej czerwony w drugim secie nic nie pokazal a fioletowy w trzecim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moj punkt widzenia to czerwony nie slucha muzy ale cos pokazuje..

"czerwony" to Ty rozumiem ? Dlaczego nie mówisz "Ja" po prostu ;P

a filmik nagrany telefonem i ciężko sie ogląda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi najbardziej wpadlo w oczy ze czerowny zupelnie nie tanczy do bitu i ma dwie rece z tylu na footworkach. jesli to ty, radzilbym skupic sie bardziej narazie na fundamentach niz na trikach, ale dobrze ze juz ogarniasz troche powerkow. tyle ode mnie, peace! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pisze czerwony gdyz po nagraniu i ogladaniu staram sie ocenic z innego punktu widzenia mi wyglada to inaczej na scenie a inaczej po obejrzeniu na spokojnie.oceniam tak jak bym widzial wystep calkiem obcych ludzi wtedy latwiej dostrzec najdrobniejsze bledy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem ,że kolega w fioletowej koszulce ma za wysoko tyłek przy footworku ,a kolega w czerwonej koszulce nie tańczy do muzyki i robi więcej takich numerów.Widać ,że nie długo tańczycie ,więc jeszcze długa droga przed wami :D:)

Bboy Mały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 lata :shock: i ledwo bary kleić ... to chyba ćwiczy raz w miesiącu albo rzadziej, po trzech latach regularnych treningów to się już coś ogarnia jednak, a to co zobaczyłem na filmiku to bym powiedział miesiąc treningu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak masz za***iście racje Mrówa!!!po trzech latach można naprawde sporo zrobić

Bboy Mały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy ma warunki,duża zajawke,kogoś od kogo może brać przykład:)Spoko że prosicie o ocene,ale temat rady był by lepszy!zależy też co chcieliście usłyszeć,przeczytać!A Ziomki Mrówa ,Malutki czytajcie ze zrozumeiniem nie chodziło o ocene Windmilla tylko całości,a krytykować jest łatwo gorzej wyjść z pomocną ręką celując tu w ocene tego filmiku!

Each One Teach One !Peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chłopaki jest spoko najważniejsza wskazówka od mnie :) wchodzimy na torrenty i ściągamy storm fundamental i jedziemy w domku zamykamy sie 5 godzinek dziennie przez wakacje i po wakacjach jedziecie juz na 1 bibe brekową i z tamtąd czerpiecie zajawke , i determinacje nauki :)

Kostek aka Ukryta Flava , Oczy Ważki

Peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze ze tam dzialasz Chaoss, i wydawalo mi tanczysz juz dluzej niz rok :)

Co do wystepu do elegancko, jedynie mam wrazenie ze za dużo róznych freezów w jednym secie pokazujesz Chaoss, ale to tylko moja opinia moge sie mylic

Pozdro i ciskaj dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"gorszego wystepu jeszcze nie widzialem" a ja widzialem xD ale mniejsza o to szczerze to do muzy umiem tanczyc jak jestem sam w pokoju a tam to mnie trema zjadala.czy umiem duzo ??trenuje dokladnie od zeszlego kwietnia czyli jakis rok i 3 miechy a jak na tyle to umiem sporo ale jeszcze brak mi stylu i techniki.co do Jędrzeja to on zwykle cisnie bary eleganckie mowil mi ze nie ma chwilowo gdzie cwiczyc bo chodzi do pracy a sale mamy wolna tylko rano a on ma malo miejsca u siebie na powery.szczerze jego styl nie podoba mi sie a my wystepowalismy przed zwyklymi ludzmi nie przed tancerzami a jak wiecie tacy zwykli byli podjarani jak nigdy bo polowa nie wie co to breakdance a kolejna polowa widziala salto tylko w tv.na zawodach owszem jak bym tak zatanczyl to siara troszke bo bylo bez ladu i skladu (chaotycznie ;]) ale jak na show to mysle ze sie udalo ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najgorszy to ten występ znowu nie był :D trochę sie motałeś przy niektórych footworkach itp. :D

ale dam ci 7/10 xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a gdzie tam bylo SH0W ? bo ja widzialem ,ze klepaliscie same solowki,chyba ze cos przeoczylem bo przyznam sie ,ze nie zdolalem obejrzec tego do konca,a jak ludzie maja kojarzyc pozniej bboing z tym co tam zaprezentowaliscie to troche kiepskie wytlumaczenie ,ze to bylo dla ludzi ktorzy nie kumaja, poprostu jak chcecie wsparcia i pomocy to mysle , ze mozecie ja dostac na temat tego co robicie zle i w jakim isc kierunku, ale wrzucajcie filmiki np. z treningow i nie bierzcie sie wiecej za pokazy! Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"nie bierzcie sie wiecej za pokazy" i tu sie mylisz.pokazy robi sie zeby widownia miala z tego zabawe a ludzie byli pod wrazeniem i gratulowali a chyba o to chodzi.nikt nas tam nie wysmial wszyscy byli pelni podziwu a im wiecej publicznych wystapien tym wiecej doswiadczenia dla tancerzy a z tego co pamietam na doswiadczeniu rodza sie prawdziwi bboye.kazdy dobry bboy powie zeby zdobywac jego jak najwiecej (doswiadczenia) i nie rozumiem jak ktos pisze "nie bierzcie sie wiecej za pokazy" bo ja to rozumiem tak jakbysmy mieli nie robic tego co kochamy ;/ a nie chodzi o dogadywanie i zniechecanie nie na tym polega bboying a rywalizacja tylko na parkiecie ;] nie bez powodow tak popularne wsrod bboyow jest slowo peace ;] jak prawdziwy bboy chce kogos sponiewierac to po prostu na batelke jesli jest taka mozliwosc a jesli nie to po co zlosliwe komentarze ;p ja podjal bym sie kazdej batelki choc wiem ze przegram ale zawsze cos madrego z niej wyniose bo bboying to nie tylko harowanie na sali i szpanowanie filmikami na youtube ja udzielam sie gdzie tylko moge ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a kto ci gratulowal dobrego wystepu? jak sam napisales wczesniej tlum ludzi ktorzy nie znaja sie na rzeczy, ale jak ciebie zadawalaja pochwaly od takich ludzi to zycze powodzenia w dalszym rozwoju, i dobrze wiem co znaczy szacunek dla innych tancerzy bo jestem juz na scenie od ponad 10 lat i mam go nawet dla takich poczatkujacych jak ty i uwiez mi ze nie zalezy mi na wysmiewaniu sie z ciebie czy obrazaniu, a zamiarem moim biorac udzial w tym temacie bylo napisanie szczerze co mysle o wystepie, ale jak widze ty i tak wiesz wszystko najlepiej i nie potrafisz przyjadz krytyki takze nie widze juz dalszego sensu wypowiadania sie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten wystep byl wlasnie dla zwyklych ludzi dlatego wiem jak w ich oczach on wygladal a ja pytam o ocene bboyow ktorzy znaja sie na tancu i jedynie co mi przeszkadza to slowa "nie bierzcie sie wiecej za wystepy"

do reszty nie moge sie przyczepic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trening czyni mistrza ;) także trenujcie ostro, łapcie zajawkę, a przyjdzie czas na występy, które szybko się Wam znudzą, aż zaczniecie jeździć po bardziej ogarniętych bibach, typu zawody. Zależy czy robicie to dla siebie czy dla kogoś, tutaj dla publiki, chcąc przyszpanować umiejętnościami. Powodzenia i dalszej zajawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jędrek jest troche leniwy mysle ze to dla niego hobby,bo dla mnie to cale zycie nie zamierzam zrezygnowac to nie jest hobby ale styl zycia ubieram sie jak bboy trenuje i mysle o bboyingu gdzie kolwiek jestem nikt nie ma wplywu na to ze skoncze z tym tak jak nie wyobrazam sobie zycia bez tego.Zawody jeszcze na nie zawczesnie dlatego robie pokazy bo mam co pokazywac a tanczyc w sumie nie umiem jeszcze ale wciaz pracuje nad tym.niektorzy mowia ze umiem tanczyc jak widza ze to robie do rytmu ale mnie to nie zadowala.moze jak opracuje jakis styl albo bede mial technike to na zawody i jamy przyjdzie czas a narazie staram sie uczyc na bledach i je analizowac poprzez publiczne pokazywanie sie na scenie bez rywalizacji ;]

ja jestem samoukiem jedynie mam porady to tu od was na forum reszte zalatwia youtube i przypadkowe ruchy podczas treningu (lubie eksperymentowac machajac nogami i rekami we wszystkie strony) no i jeszcze nagrywanie siebie i analiza dokladna.ja z youtuba nie kopiuje bo pewnie niektorzy moga tak myslec a ja z yt tylko powery ogarniam mi zalezy zeby umiec powery dla siebie i dla publiki a glowny cel to styl ktory musze sam stworzyc i przyjdzie na to pora a narazie nie jestem dosc silny i sprawny wiec nic dodac nic ujac - TRENING ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem bboyem, ale uważam, że to właśnie zawody, wyjazdy do prawdziwych bboys otwierają głowę i pozwalają tworzyć swój styl. Nie wierzę w mistrzów, którzy nie uczą się od innych. Nawet OGs patrzą na rozwój tańca i nie zostają w tyle.

Uważam, że wyjazd na zawody daje miliony razy więcej niż każdy trening, czy pokaz. Zetknięcie ze światem tanecznym to dawka inspiracji, umiejętności i wiedzy. Uwierz mi, że na youtube jest połowa z tego, jak nie mniej, co zobaczysz na żywo.

Poza tym każdy wyjazd na zawody to warsztaty. Człowieku, możesz tańczyć 15 lat i być w tym samym miejscu, a możesz dzięki temu, że ma kto Cię uczyć zrobić progres bardzo szybko.

Moja główna rada: oszczędzaj maksymalnie, zbieraj każdy gorsz, zapomnij pierdołach kosztem wyjazdu na zawody i stań się tancerzem, który żyje w tej kulturze, a nie tancerzem na miejskich/wiejskich festynach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam sie ale jednak jestem zdania ze na zawody dla mnie za wczesnie moze za rok a nawet jesli ucze sie sam wiem ze to jest zle lecz ja widze kazdego dnia u siebie postepy to jest w tej chwili wazne choc wiadomo z kims kto pokieruje moze byc latwiej a postepy moga byc wieksze.zamierzam jezdzic na jamy ale od listopada dopiero bo wtedy prawdopodobnie bede mial prawojazdy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to pociągi nie jeżdżą? Poza tym na zawody nie jest nigdy za wcześnie. Nie zawsze trzeba startować, wystarczy sama obecność tam. Wtedy możesz porozmawiać z ludźmi, zapytać się czegoś, zobaczyć coś i podnieść zakres swojej wiedzy o 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi