Skocz do zawartości
videostuffFizyk

Oglądalność Statystyki,wasze propozycje - videostuffFizyk

Rekomendowane odpowiedzi

09.03.2011

Wczoraj nasze konto było na pierwszej stronie Kategorii Reżyserzy YT w 1 dziesiątce na 9 miejscu, na dzień dzisiejszy mamy 4,500 wyświetleń dziennie z czego pierwsza dziesiątka filmów jest najbardziej popularna:

st1.Final Battle 1 vs 1 - Thesis vs Kleju - 16,5%

st2.Final Toprock - Pirat vs Flying Buddha - 8,3%

st3.Final BGirls - Emilka vs Paulina - 4,8%

st4.SF - Thesis vs Flying Buddha - 4,4%

st5.SF - Kleju vs Skromcich - 3,7%

st6.Final - Cats Claw vs Sharon Stones - 2,3%

st7.Final Battle Place I - South BBoys Front vs Oczy Ważki II - 2,3%

st8.Final Warsaw Challenge Killafornia vs Squadron part1 - 1,9%

st9.R1 - Sharon Stones vs Raw BGirls - 1,5%

st10.MR WIGGLES SOLO WARSAW CHALLENGE 2008 POLAND -1,4%

Czołówka państw,procent z łącznej liczby:

Polska - 44,6%

Stany Zjednoczone - 8,7%

Niemcy - 4,6%

Włochy - 4,3%

Kanada - 4,0%

Hiszpania - 3,7%

Tajwan - 3,1%

Rumunia - 2,2%

Wielka Brytania - 2,2%

Izrael - 1,9%

piszcie co byście chcieli na przyszłość w relacjach video,co zmienić,sposób montażu itd...

Chciałbym znać wasze spostrzeżenia oraz propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proceder rośnie w siłe:D

Ujęcie z dwóch kamer od dołu zza przeciwnika według mnie najlepsze do kręcenia bitew-fajnie się sprawdziło na floor wars,ale np na takiej imprezie jak warsaw challenge gdzie jest duża scena i sporo przestrzeni dobrą bajere moglibyście zrobić z kranem kamerowym,szkoda tylko że to taka droga zabawka;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie mam w planach kupić stabilizator do kamery ale to muszę uzbierać no i przetestować w sensie nauczyć się z tym biegać ,co do kranu to wyższa szkoła jazdy lepsze kamery ,za pewne jakiś kurs do tego i mieć czym to wozić - może kiedyś w przyszłości. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że walki powinno sie kręcić z 2 kamer. Obie powinny kręcić sety z przodu lekko z ukosa z żeby było widać wszystkie gesty mimikę i w ogolę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się sprawdza co dwie kamery to nie jedna ,zawsze jak pierwsza kamera da d*py to mało prawdo podobne aby druga w tym samym czasie tak zrobiła zależne to jest od światła ,no i któraś z ekip jak zasłoni seta można przejść na drugą kam z tego powodu prędzej filmuje na 2 kamery ,ale tak jak jazera pisze są tego plusy.

Na floor wars niekiedy trzęsie można by przepuścić materiał przez cyfrowy stabilizator ale to cholernie długo trwa dlatego będę musiał zainwestować w stabilizator ,przyjemniej się powinno oglądać.

Jest jedna walka South BBoys Front vs Style Fist,jak już się zaczęła nie róbmy porządków na scenie z powodów czasu trwania walki i temu iż to się filmuje,nie lubie często przerywać seta jednej osobie z powodu zamieszania na scenie.

No i dosyć nie typowo było ze sceną na FW

Warsaw Challenge planuje na 3 kamery lewa,prawa strona na widownie i środkowa na scenę,opanować scenę oraz całą imprezę nie taka prosta sprawa, i tutaj apel do prowadzących pilnujcie ekip aby trzymały swoje odległości tym bardziej jak scena warsaw challenge nie za bardzo można tam zmienić pozycje z kamerą ,a jak już stoi na statywie kamera z 2 stron i obydwie ekipy zasłonią kadr kamery jest d*pa i tyle więc apel bo na takiej sporej imprezie powinno być moim zdaniem 2 prowadzących aby jeden pilnował 1 stronę, drugi 2 stronę aby trzymały swoje miejsca co też nie jest łatwe ,a jak jest 1 prowadzący to przynajmniej te jedna ekipę niech pilnuje zawsze to ratuje ujęcie z kamery,która jest po stronie pilnowanej, z tego powodu mam zamiar filmować WCH w 3 kam.

Szacunek dla Rufina jest to osoba moim zdaniem co ma w jednym palcu branie pod uwagę co się dzieję na scenie i wokół niej,oraz jak wybrnąć czasowo jak jest sporo ekip ,umie zadecydować w krótkim czasie co i jak i postawić warunki.

Piszcie dalej co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o nie tagowanie przy każdej walce z imprezy nazwy mojego cru czy też mojej osoby. Bardzo często nie mam nic wspólnego z daną walką a jestem do niej przypisany. Szanuję Waszą pracę (operatorzy, montażyści etc.), więc Wy też szanujcie nas jako tancerzy i nie wrzucajcie wszystkich w tagi jak do śmietnika.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

popieram to co pisze yarko. często jak sie wpisze mefo na jutubie to wyskakuje zupełnie inna walka np bboy potuś vs bgirl misia, albo bboy paweł vs ostry.

fizyk pamietam jak kiedyś w katowicach po imprezie skleiłeś wszystko w jedno albo dwa nagrania. ja osobiście wolał bym gdybyś robil tak dalej. tak jak byś robił dvd z bibki. W śród bboyi zauważyłem pewną rzecz. że ludzie patrząc na walkę nie jarają się nawet najświerzszmi movesami ponieważ widzieli je juz na jutubie i dla nich nie sa one świerze. to trochę odrzuca od polskich imprez. fajnie było by jak byś wrzucał np: finał albo trailer z danej biby na jutuba plus link do filmu z całą bibą, ze wszystkimi walkami do ściągnięcia.

pewnie jest to trochę trudniejsze.

tylko moja opinia

peace ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yarko - od długiego czasu nie podaje ksywek w tagi bo już to wcześniej zauważyłem nawet dostawałem prywatne maile w tej sprawie ,niestety nazwa bitwy danego filmiku zalicza się po tagi skoro nadal tak wyskakuje,może być to wina po stronie YT z powodów iż każdej nocy coś ulepszają i zmieniają być może coś im umknęło ,a wiem iż bardzo często coś robią z serverem (np niekiedy muszę sobie odpuścić upload).

mefo - przemyślę to ,na pewno ma to obustronne korzyści ,twoją prośbę muszę przedyskutować z moderatorami oraz adminem.

Piszcie dalej na pewno macie wiele do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość video relacji.

Jutro jestem na So Fresh So Clean po wydarzeniu ruszam na Kraków - Kontrola Stylu .

Chciałbym Przeprosić całą Stylową Spółkę Społem oraz pozostałych bboys bgirls za moją nieobecność na Kontroli Stylu 2011 ,postaram się zrewanżować na kolejnej waszej imprezie ,mam u was Dług

:roll: Deco Przeplach Sanczo jak coś dzwońcie co i gdzie i kiedy no i jeszcze raz Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zamieszczam dla zainteresowanych statystyki Warsaw Challenge - porównanie statystyk edycji WCH 2010 z WCH 2011 zapewne taka informacja jest przydatna dla Zaqa oraz Pełasa.

Jak dla mnie Warsaw Challenge w roku 2011 skoczyło bardzo wysoko.

Finał WCH 2010

w dniu dzisiejszym ma 29,938 wyświetleń od dnia opublikowania go na moim koncie YT , który osiągnął max 2.000 wyświetleń w jednym dniu.

Finał WCH 2011

w dniu dzisiejszym ma 60,443 wyświetleń od dnia opublikowania go na moim koncie YT , który osiągnął max 6.000 wyświetleń w jednym dniu.

W podsumowaniu statystyk dla mojego konta YT

Maksymalny współczynnik wyświetleń w jednym dniu dla naszego kanału yt (w czasie miesiąca maj WCH 2010) wyniosło około 7,000 wyświetleń,przy założeniach serwisu YT iż dobije 8,000 na wszystkich filmach.

Maksymalny współczynnik wyświetleń w jednym dniu dla naszego kanału yt (w czasie miesiąca maj WCH 2011) wyniosło około 120,000 wyświetleń,przy założeniach serwisu YT iż dobije 200,000 na wszystkich filmach.

W tym jest sukces organizacyjny np ,zaproszone ekipy ,sędziowie ,wszystko nad czym pracowali Zaq i Pełas oraz inni którzy brali udział w organizacji.

Dokumenty statystyk kanału videostuffFizyk

Gratuluję dla was chłopaki i wielki ukłon z mojej strony :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Używając strony akceptujesz: Warunki użytkowania, Regulamin i Polityka prywatności.