Skocz do zawartości
olekdhl

Dancehall a bboying

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

Przejrzałem tylko jeden temat, ale zauważyłem, ze był bardzo stary.

Co się tyczy samego dancehall'u to taniec jak wiecie stworzony przez Panów, więc czemu by nie wykorzystać pewnych elementów dancehallu, powiedzmy w toprocku, bądź u Pań np w we freezach z shake'ami.

Ja ze swojej strony polecam ten styl, sam się go uczę i również nauczam. Ma swoją męską stronę, o której w Polsce o wiele za mało się mówi, a jest ona bardzo przyjemna. Spokojnie bboye mogą wbijac na zajęcia, tak samo, jak staram się chodzić do Was na salki i rozwijać swoje umiejętności w bboyingu.

Big up!:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ze swojej strony bardzo polecam :)

Jeśli chcesz się uczyć czystego jamajskiego dancehallu, to zapraszam do SHO (sho.pl), bądź na zajęcia do Uli Fryc, bądź też jeszcze do Oli Szlagi, jeśli interesują Cię zajecia w styliu ragga, to w EDS'ie u Kasi i Sylwii masz naprawdę dobre zajęcia. Również zapraszam do siebie, jeśli będę miał jakieś warsztaty w pobliżu Twojego miasta.

Zachęcam również do słuchania muzyki dancehall i reggae, bo naprawdę jest genialna :)

Pozdrawiam i zachęcam do spróbowania, są to zajęcia jak każde inne,na które bboy może się wybrać. Niczym salsa, samba, albo jazz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cenie facetów którzy szerzą i uczą dancehall, sam kiedyś bawiłem się tym stylem i uczyłem go, spotkałem się parę razy z opiniami (oczywiście nie osobiście) że jak to facet uczy dancehall, lecz ci ludzie mało chyba wiedzieli o historii tego tańca, dlatego szacun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi