Sędziowie Funk All!4 – Jr Boogaloo w Polsce!

Sędziowie Funk All!4 – Jr Boogaloo w Polsce!

Trwa odliczanie do święta polskich funkstyle'owców i tancerzy streetdance. 28 marca w CSG w Gdańsku wystartuje czwarta edycja turnieju Funk All! Odbywająca się w ramach European Solidarity Dance Festival. Organizatorzy (ECS & NBDS) zaprosili trójkę światowej klasy tancerzy. Pierwszy raz nasz kraj odwiedzi Jr Boogaloo – oldschoolowy, amerykański popper, który jest tanecznym autorytetem dla wielu młodych tancerzy.

Oto sylwetki sędziów:


Jr Boogaloo
Jest jednym z najbardziej znanych oldschool'owych popperów na świecie, stale obecny w światowej, czołowej dziesiątce. Taniec to jego życie. Podróżuje po całym świecie tańcząc, ucząc, sędziując zawody ale także biorąc w nich udział udowadniając, że oldschoolowi tancerze mogą ciągle konfrontowaĆ się z młodymi reprezentantami tzw „nowej szkoły” (newschool). Współpracował z m.in.: Boo-Yaa Tribe i The Black Eyed Peas. Sędziował turnieje w Korei, Rosji, USA, Szwajcarii, Japonii, Francji. Jr Boogalo wygrał prestizowe zawody: B-Boy Summit Popping Contest (California 2006), Unity and Respect (Boston 2007), Old School Night (Osaka 2008) oraz był półfinalistą Juste Debout (Paryż 2006 i 2008).


Jo-Dance
Pochodzi z Polski, na stałe mieszka ze swoim mężem Georgee'e,
w Freinsheim w Niemczech, gdzie w 1994 roku założyła „Jo-Dance Akademy” - jedną z pierwszych profesjonalnych akademii tańca ulicznego w tym kraju. Preferuje popping, locking i balet. Współpracowała z takimi artystami jak m.in.: Ricky Martin, Dru Hill, Blackstreet, Sisqo. Przygotowywała występy dla największych niemieckich programów telewizyjnych (Viva, The Dome, Top of the pops). Inspiruje się mistrzami stylu: Electric Boogaloos i The Lockers, z którymi odbyte spotkania i warsztaty były spełnieniem jej marzeń.


Joseph “Go” N'guessan
Trzydziestotrzyletni letni tancerz, znany z posiadania oryginalnego w formie stylu i nadzwyczajnego newschool'owego hip hopu, w którym włącza taniec afrykański i techniki funk styles. Związany  z grupami: Sanrancune, Kafig oraz projektem O'Trip House, w którym prawdziwie mógł wykazać wszechstronność i artyzm tańca. Zasiadał w jury Dance Delight (Japonia 2004), Juste Debout (Francja 2005).

Facebook:
Kategoria: hip hop, locking
Tagi: brak
  • Dodał: NBDS
  • Zakceptowany: 30.11.99
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2022 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony