FUNKY CHICKEN powraca !!! 15.10 @ eNeRDe Toruń !!!

FUNKY CHICKEN powraca !!! 15.10 @ eNeRDe Toruń !!!

FUNKY CHICKEN powraca !!! "CHICKEN IS STILL FUNKY !!!" 15.10 @ eNeRDe Toruń

Witamy serdecznie! Już na samym wstępie mamy dla Was świetne wieści ! Otóż moi drodzy FUNKY CHICKEN wraca z urlopu by znów raczyć swoją obecnością ! A możecie być pewni, że w tym roku zaznaczy ją jeszcze bardziej niż w ubiegłym :] Ci, którzy wiedzą o co chodzi mogą już zwyczajnie zacierać ręce przed jednym z ich ulubionych eventów. Jednak z pewnością są też tacy, którzy muszą się dowiedzieć iż owy FUNKY CHICKEN to wypasiony i jedyny w swoim rodzaju cykl imprez, który odbywa się od ponad roku w Toruniu jak i innych miejscach naszego pięknego kraju. Jego świetny klimat oraz unikalność wynika z inspiracji organizatorów/twórców oraz występujących gości i styli/form muzycznych jakie prezentują. To wszystko w połączeniu ze świetną i licznie zgromadzoną publiką na każdym wydaniu FUNKOWEGO KURCZAKA sprawia, że możemy nadal kontynuować tą świetną zabawę, której na pewno i tym razem nie zabraknie!!! Jak zwykle możecie się spodziewać mnóstwa niesamowicie porywających do tańca brzmień z pogranicza styli: FUNK, SOUL, NU FUNK, DISCO 70's, GROOVE, LATIN, AFROBEAT etc. Nie zabraknie też oczywiście szalonego, młodszego braciszka czyli bliźniaczego cyklu MASH UP CHICKEN opartego o całą paletę znanych nam najciekawszych gatunków ambitnej "muzyki imprezowej/klubowej". Czyli kolejna nie lada gratka dla absolutnie każdego fana dobrej zabawy i miłośnika niemalże każdego ze znanych gatunków i styli.
Wszystko to, tradycyjnie już, będzie prezentowane Wam przez świetnych dj'i i producentów, którym nie raz będą towarzyszyć muzycy wyposażeni w instrumenty. A skoro o nich już mowa musicie wiedzieć również, że tak jak bywało w przeszłości i w przyszłości nie zabraknie również ciekawych koncertów wokalistów, raperów czy całych bandów. Poza tym inne niespodzianki, które niesie nowy cykl FUNKY CHICKEN sprawią, że po raz kolejny przeżyjecie z nim niezapomniane chwile!!!

15.10.2010  "CHICKEN IS STILL FUNKY"  @ eNeRDe

Otwarcie nowego cyklu FUNKY CHICKEN, które to będzie mieszanką wszystkiego co najlepsze w CHICKEN'nie ( FUNKY + MASH UP + instrumenty). Przybywajcie zatem jaknajliczniej do eNeRDe ponieważ powracamy z pełną i to wzmorzoną mocą!!!

Pojawią się:
DISCO BUKKAKE aka MMF ( dreadsquad / returnofthefunkymonkey - Łódź )
www.myspace.com/returnofthefunkymonkey
STOSUNKOWODOBRY ( jotam hehe / sztewite / funky chicken - Toruń )
www.myspace.com/stosunkowodobry
+ GOŚCIE ( ZYWE INSTRUMENTY - szczegóły niebawem )

Dzwięki:
funk, nu funk, hip hop, funky breaks, mash up, disco 70's, electro, breaks, baltimore i wiele wiele innych...

Miejscówka:
15.10 (piątek) eNeRDe Toruń, Browarna 6

Przepustka:
jedyne 8 PeeLeN

Facebook:
Kategoria: hip hop,
Tagi: brak
  • Dodał: waca
  • Zakceptowany: 29.09.10
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2022 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony