Kfiat "Człowiek Orkiestra" - making of klipu, okładka, tracklista, preorder

Kfiat Człowiek Orkiestra - making of klipu, okładka, tracklista, preorder

„Jak kiedyś” jest drugim po „1000 pomysłów” singlem promującym pierwsze solowe wydawnictwo reprezentanta Siły Dźwięq. Za realizację teledysku odpowiada zdolnośląska grupa filmowa „Parcie Na Szkło”( https://www.facebook.com/parcieszklo). Cały klip będziecie mogli zobaczyć w najbliższą środę, natomiast oficjalna premiera płyty Kfiat „Człowiek Orkiestra” będzie miała miejsce 23 grudnia. 

 

"Człowiek Orkiestra" to 12 klimatycznych utworów osadzonych w stylistyce klasycznego, samplowanego hip-hopu. Pierwszorzędne produkcje Świętego, DJ Spike'a, Erio, Kubsona, Kuzza i Noize from Dust korespondują z jedyną w swoim rodzaju nawijką Kfiata, pełną uniwersalnych spostrzeżeń oraz odniesień do oldschoolowego etosu kultury hip-hop. Przekłada się to na doskonałą muzykę, która urzeka ponadczasowym sznytem i ładunkiem pozytywnej energii.  Album od dziś można zamawiać w preorderze.

 

Płyta Kfiat "Człowiek Orkiestra" (preorder) + GRATIS:

http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/388--plyta-kfiat-czlowiek-orkiestra-preorder-gratis.html

 

Zachęcamy też do „lajkowania” Kfiata na fb: https://www.facebook.com/KfiatSilaDzwieq

Kfiat - BIOGRAFIA

Kfiat - swoją przygodę z hip hopem rozpoczął już jako 13-latek tańcząc breaka w jednym z koszalińskich domów kultury. Jego niezwykły talent, w połączeniu z pasją, kreatywnością sprawiły, że szybko wypracował swój własny, niepowtarzalny styl, będący mieszanką widowiskowych figur, charakterystycznych salt, stójek, podanych w szybkiej i energicznej formie. Umiejętności Kfiata doceniono m.in.: na Mistrzostwach Polski „Dzień Prawdy" w 2003 r. - I miejsce, na Turnieju Tańca "Rytm Ulicy" w 2004 r - I miejsce. Mistrzostwach Polski „Dzień Prawdy" - III miejsce, na Turnieju o Mistrzostwo Warszawy „Trójki Warszawskie"- I miejsce (występował ze składem Strona B, który założył wraz ze Spike-m). Drugim żywiołem Kfiata jest rymowanie. O jego talencie do spontanicznej freestylowej nawijki, którym potwierdza łatwość i wyczucie w operowaniu słowem można było się przekonać m.in.: na cyklu imprez realizowanych w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki „Idea Pop Basket Tour" , „Oficjalnych Zawodach Break Dance Polski Wschodniej" w Kraśniku - w latach 2000 - 2004, czy szeregu imprez plenerowych organizowanych w całym kraju.
Macierzystym projektem Kfiata jest zespół Siła Dźwięq. Wszechstronne zdolności MC Kfiata i DJ Spike'a, fascynacja wielowymiarową kulturą hip hop przesądziły o różnorodności podejmowanych przez nich działań. Przez osiem lat swego istnienia zespół skupił się przede wszystkim na graniu koncertów. Zagrał ich dziesiątki, ubarwiając dźwiękiem i słowem, a nierzadko i tańcem, zarówno wielkie ogólnopolskie imprezy jak: 
„Hip Hop Opole" - w 2003 r., dwukrotnie „Festiwal Kapel Hip Hopowych" w Piasecznie, „Battie Of The Year 2004" (edycja polska), „Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Break Dance Warsaw Challenge" w 2005 r. jak i mniejsze koncerty, imprezy plenerowe o charakterze sportowym, charytatywnym (prowadzone głównie w ramach Ogólnopolskiego Programu na Rzecz Rozwoju Utalentowanych Dzieciaków „Spoko Dzieciak").
Twórczość Siły Dźwięq ukazała się do tej pory na 2 krążkach: wydanym nielegalnie albumie „Siła Dźwięq - Przedsmak" (2000) oraz produkcji „Funkkrok24"(2005). Usłyszeć ich można również na kilku składankach: „Pomysł Goni Pomysł", „Kadencja", „Instynkt" - dj Kadeta oraz składance „Polski Hip Hop". Teledysk "Reprezentacja Polski" zdobył kilka prestiżowych nagród m.in. Białego Yacha na IX Festiwalu Polskich Wideoklipów (2000), nagrodę na Europejskim Festiwalu Filmowym "Euroshorts 2000" oraz nagrodę specjalną na Festiwalu Jutro Filmu 2001. 
Równocześnie z działaniami podejmowanymi w ramach Siły Dźwięq obaj członkowie zespołu stale realizują własne projekty. Kfiat w 2005 r., dzięki nawiązaniu współpracy z Fundacją Centrum Twórczości Narodowej, miał okazję zatańczyć (wraz z Bożkiem i .Wezyrem) przed samym Ojcem Świętym Janem Pawłem II podczas prywatnej audiencji. Po raz pierwszy w historii hip hop rozbrzmiał w Sali Klementyńskiej w Watykanie.
Kfiat udzielał się gościnnie m.in. na albumach ALOHA 40% (2011), Łysonżi "Dżonson" (2009), Break Da Funk "Muppets Revolution", czy mixtejpach Proceente "T.O.A.S.T." (2009), Mały Esz "Mixtape Przez Małe Esz" (2011), Numer Raz & DJ Abdool "Człowieku Modro Mixtape" (2012) oraz Proceente "Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii" (2013). W 2012 r. wziął udział w trasie koncertowej ALOHA 40%, której ukoronowaniem był występ na Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku.

 

Kfiat Człowiek Orkiestra - making of klipu, okładka, tracklista, preorder
Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: BeretH_
  • Zakceptowany: 06.12.13
  • Ostatnie zmiany: 06.12.13

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony