HIP HOP KEMP 2014 PROMOCYJNE BILETY NA 13. EDYCJĘ FESTIWALU Z ATMOSFERĄ JUŻ DOSTĘPNE!

HIP HOP KEMP 2014 PROMOCYJNE BILETY NA 13. EDYCJĘ FESTIWALU Z ATMOSFERĄ JUŻ DOSTĘPNE!

Pasjonaci kultury hip-hop mogą się szykować na kolejną odsłonę legendarnego święta czarnych brzmień w czeskim Hradec Králové! Hip Hop Kemp startuje od 21 do 23 sierpnia 2014, a już teraz można nabyć wejściówki w polskiej przedsprzedaży. Pierwsza pula 3-dniowych karnetów dostępna jest w promocyjnej cenie 159 zł (NORMAL) oraz 339 zł (VIP)!

 

Kempowa społeczność to najważniejszy składnik niepowtarzalnej atmosfery festiwalu, a polscy fani współtworzą ją z roku na rok coraz aktywniej. Organizatorzy postanowili wyjść im naprzeciw i już drugi rok z rzędu Kempowicze mają szansę zaopatrzenia się w dużo tańsze bilety z początkiem grudnia. To idealna okazja, by zrobić bliskiej osobie wymarzony prezent w dobrej cenie lub zagwarantować sobie klimatyczne wakacje. Wejściówki na międzynarodowy „Festiwal z atmosferą” można kupić w internetowym sklepie Joytown, polskiego promotora wydarzenia, na www.joyStore.pl– pula biletów jest ograniczona!

 

Hip Hop Kemp to międzynarodowa mekka kultury czterech elementów. Festiwal gromadzi co roku ponad 20 000 uczestników za sprawą unikalnej atmosfery i genialnej reprezentacji gatunku, jak Kendrick Lamar, De La Soul, Big Daddy Kane (2013), Mos Def, Dilated Peoples, Foreign Beggars (2012), Method Man & Redman, Pharoahe Monch, M.O.P. (2011), Talib Kweli & Hi-Tek (2010),  La Coka Nostra, Devin The Dude (2009). Na głównej scenie legendy rapu z całego świata przyciągają na zapierające dech w piersiach koncerty, a w festiwalowych hangarach mistrzowie didżeingu rozkręcają imprezy do bladego świtu w rytm klasyków hip-hopu i funku. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mnóstwo atrakcji związanych z aktywnym spędzaniem czasu - streetball, skateboaring, wyścigi gokartów, parkour, skoki na bungee, zapasy w czekoladzie, kąpiele w pobliskich jeziorach czy po prostu wylegiwanie się w hamakach. Nie brakuje także polskich akcentów – muzycznie wykazują się zarówno reprezentanci naszej sceny hiphopowej na scenie głównej, jak i freestyle'owcy podczas tradycyjnej już Bitwy o Kemping. Wielu Kempowiczów pojawia się w Festivalparku dzień wcześniej na tzw. warm-up party, by dłużej korzystać z festiwalowych uroków, zintegrować się na polu namiotowym i zaliczyć pierwsze hangarowe koncerty.

 

W nadchodzącym roku będziemy celebrować 13. edycję najbardziej klimatycznego melanżu w Hradec Králové, zaledwie 50 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój. Wraz z odliczaniem do festiwalu w najbliższych miesiącach będziemy poznawać kempowy line-up oraz informacje na temat atrakcji i orgazniowanych co roku przejazdów Kempobusami. Więcej info i konkursy z darmowymi wejściówkami już wkrótce na hhk.pl oraz fb.com/hiphopkemppl.

 

Dołącz do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2014 – 13. edycja Festiwalu z atmosferą!

Hip Hop Kemp

21-23 sierpnia 2014

Festivalpark, Hradec Králové, Czechy

 

BILETY: 159 zł i 339 zł (VIP) na www.joyStore.pl 

 

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking , dj'ing , graffiti , rap
Tagi: brak
  • Dodał: BeretH_
  • Zakceptowany: 08.12.13
  • Ostatnie zmiany: 08.12.13


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony