Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater" - singiel, preorder, okładka, tracklista

Czarny Porzecz & Doktor Fatalny Ostatni Bohater - singiel, preorder, okładka, tracklista

Album Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater" oraz singiel winylowy "Jak ja cię / Samotność" można zamawiać w preorderze na www.alohasklep.pl:

Płyta Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater":
http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/390--plyta-czarny-porzecz-doktor-fatalny-ostatni-bohater-gratis.html

Singiel winylowy Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Jak ja cię / Samotność":
http://www.alohasklep.pl/plyty-winylowe/391-singiel-winylowy-czarny-porzecz-doktor-fatalny-jak-ja-cie-samotnosc-preorder-gratis.html


Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater" to jeden z najciekawszych i prawdopodobnie najbardziej awangardowy hip-hopowy album tego roku. W skład projektu wchodzą Tomasin oraz DJ Wojak, znani dotąd z działalności w trójmiejskim zespole Dwazera. Obaj artyści postanowili wymyślić się na nowo. Udało się to dzięki naturalnym składnikom, które od pewnego czasu kiełkowały w ich głowach oraz ukrytym głęboko emocjom, które domagały się uzewnętrznienia.

Czarny Porzecz i Doktor Fatalny to postacie fikcyjne, które spotkały się ze sobą, popadając w muzyczno-tekstowe uzależnienie. Ich atrybutem jest bezkompromisowość, czyli brak poszanowania dla słabych raperów i muzyków. Porzecz i Fatalny poznali szołbiznes od podszewki i nie godzą się na to, by stać się kolejnym jego produktem. Obaj wyraźnie widzą koniec świata. Ich głównym celem jest odwieczna walka ze złem najgorszym i samotna wędrówka ku utraconym ideałom; tylko w ten sposób mogą odzyskać siły oraz wiarę w ludzi i miłość. Czarny Porzecz i Doktor Fatalny czują silny sentyment do przestrzeni poza miejskiej, czerpią inspirację z życia w mieście, ale muzykę nagrywają na kaszubskiej wsi w warunkach kuchenno-pokojowych. Ich najnowszy projekt to opowieść o Ostatnim Bohaterze, który szuka recepty na życie w zepsutym świecie, dryfując jednocześnie ku zatraceniu.

Tracklista:
1. Początek feat. Myku
2. Ostatni Bohater
3. Ręce
4. Nie ma
5. Love Sory
6. R U Ready?
7. Cierpliwość
8. Nieludzki
9. Jak ja cię
10. Geniusz Szaleniec
11. Samotność
12. Twinpeaks
13. Starość
14. Dobre połączenie
15. Struta krew feat. Pepe
16. Niekwaśny
17. Zakończenie

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: BeretH_
  • Zakceptowany: 09.12.13
  • Ostatnie zmiany: 09.12.13


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony