Autorzy albumu „Graffiti Goes East” na Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena. Wygraj płyty artystów, biorących udział w koncercie!

Autorzy albumu „Graffiti Goes East” na Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena. Wygraj płyty artystów, biorących udział w koncercie!

Już 10 listopada w warszawskim klubie niePowiem odbędzie się finał trasy koncertowej Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena. Sokół, Kosi, Ras, Stasiak, Mr Krime oraz DJ Steez zaprezentują klasyki rodzimego rapu i współczesne utwory w zupełnie nowych odsłonach. Tymczasem górne piętro klubu zostanie zaanektowane przez twórców GGE w składzie: Krism, Blekot i Risky. Ekipa writerów-DJ-ów będzie serwować przez całą noc utwory, jakie na przestrzeni ostatnich dekad najmocniej inspirowały hiphopowych twórców.

 

Selekcja przygotowana przez autorów monumentalnego albumu „Graffiti Goes East” - ilustrującego na 656 stronach ponad 20 lat historii graffiti w Polsce – to muzyczna podróż przez takie gatunki jak soul, funk, disco, world music i wiele innych pokrewnych nurtów. Wypad na górne piętro niePowiem będzie więc doskonałą okazją, by uzupełnić swoją wiedzę o hiphopowych korzeniach, jak też złapać chwilę oddechu w trakcie koncertowego szaleństwa na dolnej sali.

 

A będzie po czym odpoczywać. Sceną niePowiem zawładną wpierw Sztigar Bonko z DJ-em Falcon1, by dać zgromadzonym gościom sutą dawkę klasycznego boom-bapu i rozgrzać publikę przed koncertem gwiazd wieczoru. Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena – After w WWA jest bowiem spotkaniem najmocniejszych osobowości polskiej sceny rapowej na jednym koncercie. Sokół, Kosi, Ras, Stasiak, Mr Krime i DJ Steez zaprezentują nowe zaskakujące aranżacje, zbudowane na bazie utworów z własnego repertuaru oraz wielu niezapomnianych klasyków z bogatego dorobku polskiego rapu. W czerwcu tego roku artyści zaprezentowali korzenie i aktualne oblicze rodzimego hip-hopu w kluczowych dla jego rozwoju miastach i ze wsparciem lokalnych twórców różnych pokoleń. Muzycznym podsumowaniem trasy jest utwór „Aftery” i towarzyszący mu zakulisowy klip: https://www.youtube.com/watch?v=BPOXtjNjYco

 

Pasjonatów twórczości wymienionego wyżej składu na pewno zainteresuje konkurs, w którym można wygrać płyty artystów zaangażowanych w projekt Wspólna Scena. Szczegóły w poniższej video-zapowiedzi:

 

https://www.youtube.com/watch?v=yndS0DGHW3s

 

Afterparty po koncercie składu Wspólna Scena rozkręci zaś WEFUNK Radio - jeden z najlepszych djsko-diggerskich duetów na świecie. Swoją bogatą wiedzę muzyczną doskonale przekładają na praktykę w postaci spójnych, świetnie brzmiących i spektakularnych DJ-setów, przy których nawet najbardziej nieśmiali imprezowicze zapełniają parkiet. Wstęp na after kosztuje tylko 10 zł!

 

Ze względu na fakt, że impreza nie jest biletowana – a zainteresowanie wydarzeniem jest duże i stale rośnie – organizatorzy apelują o wcześniejsze przybycie do klubu. Wstęp z listy FB tylko 20 zł!

 

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1706418249587967

 

Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena – After w WWA:

                                                                
Sokół (WWO / TPWC / Prosto)

Kosi (JWP/BC / PCP / RHW)

Ras (Rasmentalism)

Stasiak (2cztery7 / Alkopoligamia)

DJ Steez (PRO8L3M / RHW)

Mr Krime (U Know Me Records)

 

Support: Sztigar Bonko (Asfalt Records)

Afterparty: WEFUNK Radio

Górne piętro: Graffiti Goes East (GGE) – Krism, Blekot, Risky


10.11.2015 | niePowiem

ul. Nowy Świat 27 | Warszawa

Wejście: 20 zł lista FB | 30 zł pozostali | afterparty: 10 zł przez całą noc

 © 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony