WARSZTATY HIP-HOP „HIPHOPOWE SZALEŃSTWO vol. 2” W MILANÓWKU!

WARSZTATY HIP-HOP „HIPHOPOWE SZALEŃSTWO vol. 2” W MILANÓWKU!

16 i 23 kwietnia oraz 7 i 21 maja w godz. 14.00-17.00 zapraszamy wszystkich na niepowtarzalne klimatyczne warsztaty ze wszystkich elementów hip-hopu – kolejno: rapu, beatboxu, tańca breakdance, DJ-ingu, graffiti, beatmakingu, freestyle’u i wiedzy o kulturze hip-hop! Tymi aktywnościami wprowadzimy Was w nastrój zbliżającej się drugiej edycji „Hip-Hopowego Szaleństwa” – niesamowitej imprezy, która już w niedzielę 5 czerwca! Zajęcia poprowadzi załoga pierwszej polskiej profesjonalnej inicjatywy hiphopowo-warsztatowej WARSZTATYHIPHOP.PL

Kwietniowe spotkania mamy już niestety za sobą. 16 kwietnia (sobota) odbyły się warsztaty z rapu i beatboxu, które poprowadzili Skajs i Pejot, wspierany przez beatboxera Bobby’ego. Razem z uczestnikami przygotowaliśmy wielopiętrowy utwór beatboxowy z użyciem profesjonalnego kompresora wokalu i loopera. Uczestnicy warsztatów wprowadzeni zostali również w tajniki tekściarskiej techniki rymu oraz ćwiczyli nawijanie, emisję głosu i flow. Pejot i Bobby zaprezentowali krótkie beatboxowe showcase’y. Z kolei 23 kwietnia (też sobota!) miały miejscezajęcia didżejsko-taneczne, które rozkręcili DJ Anusz i bboy Skank. W programie scratching, beatjuggling, mixing oraz dużo energetycznych technik tanecznych! Warsztaty są bezpłatne i odbywają się w pięknej plenerowej miejscówce w samym centrum Milanówka – na tzw. „Zielonym Dołku” przy ul. Fiederkiewicza.

7 maja [jak zawsze sobota] zapraszamy na warsztaty graffiti, które poprowadzi grodziski writer z wieloletnim doświadczeniem – Snow, a także zajęcia z produkcji muzycznej, czyli beatmakingu pod okiem uznanego producenta, którego bity znalazły się m.in. w rapowych numerach z ponad milionową ilością wyświetleń – Big Elmo.

21 maja [kolejna sobota] coś ciekawego dla fanów polskiego freestyle’u. Zderzymy ze sobą 2 szkoły stylu wolnego – freestylowy oldschool i newschool. Zajęcia poprowadzą: legenda początków polskiego Freestyle Rufin MC oraz typowy wolnostylowy newcomer – Bober z Bielska-Białej, m.in. finalista ostatniego WBW i jeden z freestylowców z największym w tej chwili hypem. Ponadto Rufin w swoim stylu opowie niesamowite historie z początków i założeń kultury HH.

„Hip-hopowe Szaleństwo”, czyli impreza do której zmierzamy, to cykl związanych z hip-hopem tętniących energią eventów. W poprzednim roku odbyły się m.in. zawody breakdance 2 vs. 2, turntablistyczne pokazy oraz mini-warsztaty didżejskie, a swój beatboxowy show zaprezentował niesamowity Zgas. W imprezie udział wzięło ok. 150 osób. Tegoroczna impreza odbędzie się już 5 czerwca [Uwaga! Niedziela!], a w jej programie:

- breakdance’owe bitwy 2vs2, sygnowane przez najlepszego obecnie polskiego bboyaThomaza z ekipy Rockafellaz crew;

 - beatmakerski live act, czyli producencki koncert na żywo w wykonaniu niesamowitego Steve’a Nasha!

- zagrają też znakomici DJ’e

Szczegóły w wydarzeniu FB oraz na stronie www.facebook.com/warsztatyhiphop oraz na stronie www.mckmilanówek.pl, w mediach lokalnych i najlepszych mediach hip-hopowych.
Zapraszamy! Udział we wszystkich wydarzeniach jest darmowy!

WWW.WARSZTATYHIPHOP.PL
WWW.FACEBOOK.COM/WARSZTATYHIPHOP
WWW.MCKMILANOWEK.PL
WWW.FACEBOOK.COM/SKAJS
WWW.FACEBOOK.COM/PEJOTBBX
WWW.FACEBOOK.COM/ANUSZ.DJ
WWW.FACEBOOK.COM/THEREALBIGELMO
WWW.FACEBOOK.COM/BOBERFREESTYLE
WWW.FACEBOOK.COM/RUFIN.MC
WWW.FACEBOOK.COM/STEVENASHTURNTABLEORCHESTRA

 

  • Dodał: urbangarden
  • Zakceptowany: 18.05.16
  • Ostatnie zmiany: 18.05.16


© 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony