Uratujmy Unity Studio!

Uratujmy Unity Studio!

Unity Studio - Hip Hopowa oaza, miejsce, do którego można przyjść, potańczyć, posłuchać muzyki, a przede wszystkim - jednoczyć się!

Miejsce stworzone przez Fima - dj'a mocno związanego ze środowiskiem tanecznym od lat oraz ekipę Fresh Flava.

Wszystkie eventy organizowane w studiu były darmowe, finansowane przez organizatorów, którzy w utrzymanie tego miejsca wkładali nie tylko całe swoje serce, ale także oszczędności.

"Unity Studio to sala taneczna w piwnicach Sosnowieckiego biurowca. Tworzona z pasji, własnym sumptem, z własnych oszczędności przez grupę ludzi z zajawką, którym marzyło się rasowo Hip Hopowe miejsce, w którym każdy chętny może realizować swoje pasje za darmo! Setki treningów, koncerty, warsztaty, scratch sesje, jamy, spotkania. Tyle udało nam się osiągnąć przez 5 lat funkcjonowania studia. Niestety w ostatnim czasie rosnące rachunki przytłoczyły nas na tyle mocno, iż podjęliśmy decyzje o zamykaniu studia. Jednak postanowiliśmy nie poddawać się tak łatwo. Działanie studia wesprzeć można poprzez zrzutkę zorganizowana za pomocą portalu internetowego. Każda złotówka jest niesamowicie ważna i przybliża nas do osiągnięcia celu! Po wszystkim zapraszamy na najlepszy jam w historii Unity Studio!" - wypowiada się Michał Knafel, członek Unity Studio.

Nie pozwólmy na to, by zamknięto miejsce z tak świetną ideą!

Jeśli chcesz pomóc w utrzymaniu Unity Studio, kliknij w następujący link, pod którym można przelewać pieniądze:  Unity Studio zrzutka


Facebook:
Kategoria: hip hop, popping , street dance , taniec hip hop
Tagi: brak
  • Dodał: dżugi
  • Zakceptowany: 01.05.19
  • Ostatnie zmiany: 01.05.19


© 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony