HIP-HOP WRACA DO REMONTU

HIP-HOP WRACA DO REMONTU
Data: 21.09.11   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Remont
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Jedyne takie wydarzenie w tym mieście!
Hip Hop wraca do Remontu w postaci w jakiej jeszcze nigdy nie był prezentowany!

BITWA O REMONT
Dnia 21.09.2011 (środa) w legendarnym warszawskim klubie Remont rozegra się jedyna w swoim rodzaju bitwa freestyle na żywych instrumentach! Z tej właśnie okazji zapraszamy wszystkich freestylowców którzy chcą się sprawdzić, pokazać w inny sposób niż dotychczas i wygrać nagrody! Ponadto atmosferę... wieczoru rozpali jedyna w swoim rodzaju żywiołowa mieszanka gatunków Rock&Rap czyli koncert PROJEKT K.A.C. Ponadto wystąpią Z DŹWIĘKÓW URODZENI, SATYR, DIHO RAZ, BENDŻI & MANIFEST, oraz BAŁAGANY NA BANI,a parkiet podgrzewać dźwiękiem będzie DJ DIZOS.
W ten wieczór nie będzie żadnych ograniczeń, czekamy na każdego z was kto chce się sprawdzić w bitwie, lub po prostu dobrze bawić! Zapraszamy!

 

 

Projekt KAC- czyli Konstruktywna Alternatywa Czasu to pięcioosobowa grupa, która powstała w wyniku połączenia dwóch gatunków muzycznych Rock & Rap. W skład tej mieszaniny wchodzą muzycy z zespołu Homeless Rockers i wokaliści z ekipy Z Dźwięków Urodzeni. Powiązanie ze sobą dwóch pozornie różnych światów muzycznych, wpływa na uzyskiwanie ciągle nowych brzmień, a tym samym pozwala na łamanie wszelkich barier między gatunkami. Obecnie zespół pracuje nad wydaniem płyty, która ma ukazać się na wiosnę 2012 roku. 

Z Dźwięków Urodzeni - to 4 osobowa grupa muzyczna opierająca się w swoich brzmieniach na muzyce hip hop. Często łączy ze sobą dźwięki niespotykane w polskim nurcie muzycznym. Dziesiątki granych koncertów na terenie całej Polski wykreowały w nich własny, niepowtarzalny styl występów przed publicznością. W skład grupy wchodzą: Graf, Triku, Satyr, Ceme. 


Diho RaZ - to artysta, raper, autor tekstów i muzyki, najsprawniej poruszający
się w obrębach gatunków rap, r'n'b.
Tworzeniem zajmuje się od 2000r.
Współpracował z labelem Dark Side Of Bushwick
oraz współtworzy formację Osiedle Twórców.
W ostatnim czasie ukończył pracę nad
albumem Diho RaZ.

Bałagany na bani - czyli Helio, Kony, Miko, Pietras, TMK, Wredny Księgowy. Historia grupy jest zbyt skomplikowana aby zmieścić ją w kilku zdaniach. Przyjdź na koncert, dowiesz się wiecej!

Bendżi/Manifest - czyli Mateusz Kucharski oraz Tomasz Kuc. Ich twórczośc cechuję się przeymślanymi i energicznymi utworwami które zmuszają słuchacza do refleksji. Połączyli siły na potrzeby koncertu. Na codzień Manifest reprezentuje skład "O.C.B", natomiast Bendżi jest w trakcie tworzenia swojej pierwszej solowej płyty.

Miejsce: Klub Remont

Czas: 21.09.2011 (środa)

Start: 20:30

Wjazd: 5zł

Jeżeli chcesz wziąć udział w bitwie freestylowej na żywych instrumentach,

napisz do nas na maila: pwrwwa@wp.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.09.2011

Zapraszamy !!!!!!!

Facebook:
Kategoria: hip hop, freestyle , rap
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 17.09.11
  • Ostatnie zmiany: 17.09.11


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony