Pionierzy Stylu vol.2 - ONAR & PEZET / PŁOMIEŃ 81 / lista FB 20zł

Pionierzy Stylu vol.2 - ONAR & PEZET / PŁOMIEŃ 81 / lista FB 20zł
Data: 27.04.13   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: 1500 m2, ul. Solec 18
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

"Pionierzy stylu" to inicjatywa organizatorów Rap History Warsaw & Live 2 Listen. Ten autorski pomysł jest próbą wskrzeszenia unikalnej atmosfery początków hip-hopu w Polsce, z żywym sentymentem wspominanej przez tysiące fanów i entuzjastów tej kultury. 

W ramach drugiej imprezy z cyklu zagra legendarny już dzisiaj skład - PŁOMIEŃ 81. Onar i Pezet zaprezentują podczas koncertu materiał ze swoich wspólnych, klasycznych albumów: Na Zawsze Będzie Płonął, Nasze Dni i Historie z Sąsiedztwa. 

Onar zadebiutował w jednym z pierwszych warszawskich składów - T.J.K., którego kawałki można było usłyszeć w audycjach Bogny Świątkowskiej na antenie Radia Kolor. Po odejściu ze składu T.J.K. wraz z Pezetem założyli grupę Płomień 81, dołączając tym samym do jakże ważnej listy pionierskich ekip z warszawskiego Ursynowa. Zaledwie rok później skład wydał debiutancki album pt. Na Zawsze Będzie Płonął, który ukazał się nakładem Asfalt Records. Aby usłyszeć resztę historii wystarczy przyjśc w sobotę 27 kwietnia do klubu 1500M2. Będzie to bowiem jedyna w swoim rodzaju okazja, aby usłyszeć, a przede wszystkim, zobaczyć na żywo tych dwóch raperów, do których określenie "pionierzy stylu" pasuje jak ulał. 

W skrócie:

Płomień 81
Dj Panda
1500m2.
27.04 (sobota) / start 22
Wjazd: Lista fb 20pln / pozostali 30pln.

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 22.04.13
  • Ostatnie zmiany: 22.04.13

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2021 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony