Znamy już termin kolejnej edycji bartoszyckiego turnieju bboyingu. Szlifujcie formę, katujcie powery i szykujcie się na dawkę dobrego bboyingu w bartoszyckim wydaniu.
Rozpoczynamy akcję przygotowawczą pod kryptonimem "Napadli Mikołaja" :D.
Z biegiem czasu będziemy uzupełniali info o imprezie.
Zapraszamy wszystkich bboy's i wszystkie bgirl's do Bartoszyc.
Breakowe Mikołajki II
Data: | 18.12.10 (To wydarzenie już się odbyło!) |
Lokalizacja: | Bartoszyce |
Miejsce: | Bartoszycki Dom Kultury, Bohaterów Warszawy 11 |
Patronat: | TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?) |
Wyniki: |
|
||
Opis: |
|
||
Kategorie: |
- 2vs2 Battle - 1vs1 Kids Battle do lat 16 - Power Moves Contest |
||
Jury: |
- Bboy Sadlee - Knockout Gang/Olsztyn - Bboy Broken - Knockout Gang/Olsztyn - Bboy Slam - Young Flava/Trójmiasto |
||
Program: |
13.00 - Warsztaty taneczne 15.30 – Rejestracja zawodników 16.00 – Rozpoczęcie turnieju 16.15 – Eliminacje, ćwierćfinały i półfinały Kids Battle 17.00 – Występy taneczne 17.30 – Contest 18.00 – SESJA WOLNEGO MIKROFONU ( Beatbox Freestyle) 18.30 – Eliminacje, ćwierćfinały i półfinały 2VS2 Battle 19.30 - Walki finałowe obu kategorii 20.00 – Rozdanie nagród i zakończenie zawodów |
||
Nagrody: |
2vs2 Battle: 1. Puchar, półroczna prenumerata FLAVA DANCE MAGAZINE, rzeczowe nagrody od sponsorów 2. Puchar, półroczna prenumerata FLAVA DANCE MAGAZINE, rzeczowe nagrody od sponsorów 3. Puchar, półroczna prenumerata FLAVA DANCE MAGAZINE, rzeczowe nagrody od sponsorów 1vs1 Kids Battle: 1. Puchar, półroczna prenumerata FLAVA DANCE MAGAZINE, rzeczowe nagrody od sponsorów 2. Puchar, półroczna prenumerata FLAVA DANCE MAGAZINE, rzeczowe nagrody od sponsorów 3. Puchar, półroczna prenumerata FLAVA DANCE MAGAZINE, rzeczowe nagrody od sponsorów Power Moves Contest: 1. Puchar, półroczna prenumerata FLAVA DANCE MAGAZINE, rzeczowe nagrody od sponsorów DYPLOMY DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW! |
||
Prowadzący: |
- Bboy Henio - B2B - Bboy Suchy - B2B |
||
Dodatkowo: |
- pokazy taneczne lokalnych grup - SESJA WOLNEGO MIKROFONU - BeatBox, Freestyle. - Warsztaty taneczne przed zawodami, które poprowadzą Bboy SADLEE i Bboy BROKEN |
||
Start: | 16:00 | ||
Wjazd: |
5 PLN – Publika 10 PLN – Uczestnicy |
||
Zgłoszenia: |
Drogą mailową - breakowemikolajki@wp.pl KSYWKAEKIPAKATEGORIA Zapisy na contest na miejscu. Wpisowe 10 PLN płatne na miejscu przy rejestracji. |
||
Lista startujących: |
2vs2 Battle: 1. Black and White (Olsztyn) 2. Line Breakers (Kętrzyn) 3. WRS (Kętrzyn) 4. Pomorskie Andruty (Trójmiasto) 5. No Stress I (Giżycko) 6. Destrojka (Olsztyn) 7. Młode Wilki (Kętrzyn) 8. Knockout Gang (Olsztyn) 9. Young Flava (Pruszcz Gdański) 10. Beat Killers I (Ryn) 11. Larson And Mliko Brothers (Radomsko) 12. Break Dance Team (Kętrzyn) 13. Amisza i Patryk (Kętrzyn) 14. Young Flava II (Pruszcz Gdański) 15. No Stress II (Giżycko) 16. Beat Killers II (Ryn) 17. Inwazion Crew (Korsze) 18. Beat Killers III (Ryn) 19. Beat Killers IV (Ryn) 20. Fresh Łii (Olsztyn) 1vs1 Kids Battle do lat 16: 1. Soliniak 2. Pietrazs 3. Szymon 4. Danio 5. Chorzel 6. Mateo 7. Dawid 8. Bartek 9. Ćwikus 10. Rado 11. Kamil 12. Prymas 13. Dragon 14. Iro 15. Piotrek 16. Karol 17. Poter 18. Maślak 19. Kapi 20 Anisza |
||
Dojazd: | PKS |