Rytm Ulicy Piła 2011oraz Gość Specjalny Storm, oraz ...

Rytm Ulicy Piła 2011oraz Gość Specjalny Storm, oraz ...
Data: 15.04.11   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Piła
Miejsce: Klub Browar Piła ul Bydgoska 35
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Wyniki:
Wyniki

HH duety - FINAŁ     
1. Derkowska Basia, Netzel Marika -    Zielona Góra
2. Dąbek Anna, Ludwiczak Łukasz -    Poznań     
3. Bieńkowska Karolina, Szlempo Agnieszka -    Gorzów Wlkp     
4. Domaradzka Sandra, Szwajlik Marysia -    Gorzów Wlkp     

HH FORMACJE - do lat 12            
1. FTS Dzieci - Piła        
2. Szał Sweet - Białystok        
3. CHILLInki - Wałbrzych        
4. Ziutki - Koszalin        

HH FORMACJE - FINAŁ

1. Co jeeest?! Crew -    Wrocław
2. Fair Play Kwadrat -    Białystok
3. SPOKO -    Zielona Góra
4. Gryfoni -    Kraków

HH solo do lat 12 - FINAŁ    
1. Indebski Jędrzej -    Poznań    
2. Możdżeń Antoni -    Dąbrówka    
3. Kirszen Oliwia -    Gdańsk    
4. Kirszen Oliwia -    Gdańsk    

HH solo   -  FINAŁ        
1. Jaśkowska Aga    Wrocław    
2. Sokołowski Paweł     SOKÓŁ    Gdańsk    
3. Polarski Piotr    Wrocław    
4. Szczęsnowicz Paulina    Gdańsk    

Locking  -  Finał    
1. Szczuk Michał -    Knurów    
2. ILL KOZBY -    USA    
3. Jaremin Marta  CZAJNA -    Gdańsk    
4. SHEVA -    Olszyna

Popping - FINAŁ        
1. Sheva    Olszyna    
2. Leśniak Przemek -     Rogów Opolski    
3. ALKOWY FUNKOWY -    Lublin    
4. Tychowski Kamil -    Szczecin   

Opis:

Rytm Ulicy Piła 2011oraz Gość Specjalny Storm, oraz ...


IMPREZA: RYTM ULICY - PIŁA 2011

KIEDY: 15-17.04.2011

GDZIE: Klub Browar Piła ul Bydgoska 35

 

OPŁATY

  • OPŁATA STARTOWA - 35 zł - od uczestnika
  •  Kolejna kategoria - 15 zł
  • Bilet wstępu na Turniej Tańca - 15 zł Sobota
  • Bilet wstępu na Turniej Tańca - 15 zł Niedziela
  • After Party wyłącznie dla uczestników Turnieju

 

Uwaga!!! Ważne Kilka nowych informacji na temat turnieju.

  • Ponieważ jest to 10-lecie turnieju, impreza będzie trwała 3 dni piątek, sobota i niedziela.
  • W pierwszy dzień przeprowadzone będą pre-eliminacje formacji, polegające na wyłonieniu przez oddzielną komisję15 grup - czas prezentacji do 2,00 min. A następnie wybrane formacje wezmą udział w dalszych etapach turnieju.
  • W pre-eliminacjach również obowiązują opłaty startowe.
  • Formacje, które w roku 2010 dostały się do finału są automatycznie w półfinale (nie musza brać udziału w pre-eliminacjach).
  • W piątek - będzie przeprowadzona I część warsztatów tanecznych.
  • Formacje będą prezentować się w dwóch limitach czasowych -półfinał do 2 30 min, finały do 4 00 min
  • W Sobotę zaczynamy półfinały
  • W Niedzielę zaczynamy finały, oraz pokazy sędziów wraz z konkursami i II częścią warsztatów.
  • Będzie nowa kategoria taneczna dla dzieci do lat 12
  • Zgłoszenie wysyłamy do 31 marca 2011, ale przypominam o tym, że organizator dopuszcza możliwość wcześniejszego zamknięcia list startowych, w przydatku dużej ilości zgłoszeń.
  • Formacje dzieci nie biorą udziału w pre-eliminacjach, przechodzą
    automatycznie do  rundy sobotniej

 

Kategorie Taneczne

  • Hip hop solo – dzieci do lat 12
  • Hip hop formacje – dzieci do lat 12
  • Hip hop solo
  • Hip hop duety
  • Hip Hop formacje
  • Locking
  • Popping

 

Program zawodów: RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Prezentacje Taneczne

HIP HOP SOLO

  • Runda I, II, III – prezentacja po 4 osoby , czas do 45 s, muzyka organizatora
  • Finały – walki po 2 wyjścia

POPPING SOLO

  • Runda I – prezentacja po 4 osoby , czas do 45 s, muz organizatora
  • Finały - walki po 2 wyjścia

LOCKING SOLO

  • Runda I – prezentacja po 4 osoby , czas do 45 s, muz organizatora
  • Finały - walki po 2 wyjścia

HIP HOP DUETY

  • Runda I – prezentacja po 2 duety, czas do 1.30 min, muz organizatora
  • Runda II – prezentacja pojedynczo, czas do 1.30 min, muz własna
  • Finały – prezentacja pojedynczo, czas do 2 min, muz własna

HIP HOP Formacje

  • Półfinał i finał muzyka własna czas do 2,30 min\4,00 min

 

JURY

  • STORM- Niemcy
  • Salah - Francja
  • ……………….. (Trwają rozmowy)
  • Krzysztof Mazur – Polska
  • Justyna Lichacy - Polska

Nagrody:

Ekipy Finałowe w kategorii Hip hop Formacje będą walczyły ze sobą o Puchar BIZONA i Prezydenta Miasta Piły.

Wygrana formacja otrzyma nagrodę pieniężną.

 

Prowadzący: Rademenez

 

Dj(e): Dj Kostek

Facebook:
Kategoria: hip hop, locking , taniec hip hop
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 14.01.11
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony