5 urodziny Rap History Warsaw feat. AZ (NYC), JWP/BC, Sokół, Włodi, HZD, Kuba Knap

 5 urodziny Rap History Warsaw feat. AZ (NYC), JWP/BC, Sokół, Włodi, HZD, Kuba Knap
Data: 19.06.15   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Opis:

Rap History Warsaw kończy 5 lat! Na liczniku blisko setka wydarzeń, które zorganizowaliśmy lub mieliśmy przyjemność współorganizować. Dzięki nam Warszawa poznała historię hip-hopu, a PKiN zobaczyli tacy goście, jak: Grandmaster Flash, Smif N Wessun, Large Professor, Phife Dawg, Slum Village, Jeru The Damaja, Cormega, Elzhi, Dead Prez, Camp Lo, MC Melodee i wielu innych. W międzyczasie przygotowaliśmy: video-dokument "Pionierzy Stylu - Włodi"; wydaliśmy ponad 30 kolekcjonerskich mixtape'ów i winyl The Wall z coverami Molesty; wyprodukowaliśmy nagranie DVD z koncertu Parias/Eldo/Molesta w Stodole; odpaliliśmy cykliczny Street Market - pierwsze i największe hiphopowe targi w stolicy - oraz projekt The Videos; trzykrotnie urządzaliśmy urodziny JWP, a finalnie The Wall Warsaw Hip-Hop Festival na Służewcu i XV-lecie Prosto na Torwarze. Aha, i patrzyliśmy też przez ramię DJ-owi Niewidzialna Nerka...

Kluby, artyści, promotorzy, graficiarze, dziennikarze, polskie labele i marki odzieżowe, lokalne sklepy, aktywiście i cała masa zajawkowiczów - nie jeden człowiek za nami stał, nasze racje popierał i za to dla Was wszystkich wielkie 5 na 5 lat RHW !!!

Tym samym zamiast wyliczać i dziękować całej rzeszy ludzi, mamy nadzieję, że z każdym będziemy mogli zbić żołwia 19 czerwca w Iskrze! Na mikrofonach i za deckami nasi przyjaciele, będzie też wyjątkowy gość zza oceanu, będą grill, %, dobra muzyka i jeszcze lepsza atmosfera. Na jednej scenie wystąpią:

AZ (NYC)

JWP/BC
Sokół
Włodi x DJ B
Hudy HZD
Kuba Knap

DJ's: Deszczu Strugi, DTL, Kfiatek, Steez83, Blekot, Anusz

Bilety trafią do sklepów w piątek 5 czerwca. Znajdziecie je w DOTS,Galeria KoloruSerum Sklep i SideOne. Do pierwszego tysiąca sztuk dodajemy w prezencie specjalny urodzinowy box z mixtape'em-niespodzianką, plakatem i wlepami w środku. Pierwsza pula wejściówek tylko 29 zł za sztukę !!!

Wspierają nas:

DIIL
DOTS
GALERIA KOLORU
PROSTO© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony