FRIDAY NIGHTS PREMIERA EPKI EMAZET PROCENT

FRIDAY NIGHTS PREMIERA EPKI EMAZET PROCENT
Data: 30.09.05   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Piwnica Pod Harendą, róg ul. Karasia i Oboźnej
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Friday Nights PREMIERA EPki Emazet Procent

Piwnica Pod Harendą (wejście róg ul. Karasia i Oboźnej)

za gramofonami DJ Bart Hip-Hop, R&B, Soul, Dancehall

Emazet i Procent to dwóch warszawskich raperów, którzy postanowili połączyć siły i stworzyć razem majstersztyk. Obaj nie są na polskiej scenie hiphopowej postaciami anonimowymi. Emazet od wielu lat reprezentuje ekipę Szybki Szmal, z którą w 2001 roku wydał album „Enziskenzis”. Proceente, fanatyk freestyle’u, zadebiutował w 2004 roku solową płytą „Znaki Zapytania”.

Premiera płyty Emazet i Procent: „Jedynaczka” planowana jest na jesień 2005. Album ten to owoc wielomiesięcznej pracy w „Soprano Studio” i „Mam Cię Na Oku Studio”.Na starannie dobranych trakach artyści przedstawiają swoją wizję hiphopu, stawiając na szczerość i partnerską więź ze słuchaczem. Na mikrofonach Emazetowi i Procentowi towarzyszą m.in. Wielki Szu, Mały Esz Esz, Stopaa (7 Łez), Żelu (Mam Sprawe), Majkel (Koligacja GK), Ania Sool oraz Marta (OsiemRam). Stronę muzyczną płyty reprezentują esencjonalne produkcje Malina, DJ Ike’a, Szoguna, Poleja, Erio, Kociołka, Rzęsy i Siwego. Na gramofonach swoje umiejętności prezentują DJ Grubaz i DJ Ike.

Przedsmakiem albumu jest EPka „EP: Emazet i Procent” na której nalazło się 13 utworów. Epka dostępna jest bezpłatnie w internecie, a od września limitowana wersja CD trafi do dobrych hiphop shop'ów na terenie kraju.

INTERNET: WWW.EMAZETPROCENT.COM

30 września w warszawskim klubie Harenda, w ramach cyklu Friday Nights, odbędzie się jedyna w swoim rodzaju Szybko Szmalowa impreza. Na wszystkich, którzy pojawią się w piątkowy wieczór w Harendzie, czeka szereg niezwykłych atrakcji. Premierowy koncert, świeżo po wypuszczeniu w miasto albumu "EP: EMAZETiPROCENT", zagrają Proceente i Emazet. Towarzyszyć będą im nawijający "BEZ ZABEZPIECZEŃ" Mały EszEsz oraz pozostali reprezentanci ekipy Szybki Szmal. Temperaturę na sali podniosą dodatkowo najlepsze wolne style w wykonaniu Rufina MC i Filipa. Za gramofonami zaklinacze parkietu - Dj Bart i Dj Grubaz. Spodziewajcie się też innych niespodzianek w postaci darmowych egzemlarzy płyty EP oraz promocji alkoholowych. Wstęp na imprezę 10 pln, panie do 22 wchodzą gratis.

Start 21:00 - każdy piątek

Panie do 22:00 wjazd za free Wjazd 10 pln

Wódka 4 pln ALL NIGHT

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 02.09.05
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony