AFTERPARTY HIP HOP KEMP 2005

Data: 05.11.05   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: New Deep, Forty Mokotowskie, ul.Racławicka 99
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

W sobotę 5 listopada w warszawskim klubie New Deep odbędzie się oficjalne afterparty po największym hiphopowym festiwalu Europy środkowej i Wschodniej - Hip Hop Kemp 2005.

Czwarta edycja Festiwalu z Atmosferą odbyła się w weekend 19-21 sierpnia na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Kralove. Na wspaniałą imprezę, celebrującą pozytywną zabawę w rytm podziemnego rapu, przyjechało ponad 16 tysięcy fanów z całej Europy, w tym 2 tysiące z Polski. Zdecydowana większość uczestników zamieszkała na położonym przy terenie festiwalu polu namiotowym, przez co na trzy dni powstało wielkie hiphopowe miasto, które nigdy nie zasypiało.

Dla wielu uczestników Hip Hop Kemp 2005 był największym przeżyciem muzycznym, a także imprezą w całym życiu. Głównie z myślą o nich, a także fanach ambitniejszego hiphopu, którego nie sposób uświadczyć w stołecznych klubach, odbędzie się Oficjalne Polskie Afterparty po Hip Hop Kemp 2005. Na tematycznej imprezie, dedykowanej festiwalowi, zagrają m.in. Deszczu Strugi (WWO) i Lexus, wystąpią m.in. beatboxer Blady Kris i freestyler Rufin. Nie zabraknie licznych niespodzianek, kempowych wizualizacji i innych akcentów.

Wstęp na imprezę jest symboliczny - 5 pln. Klub New Deep mieści się na fortach mokotowskich przy ul. Racławickiej. Info o dojeździe i szczegółowe informacje nt. Aftrerparty można znaleŸć na stronie www.hiphopkemp.pl.

Imprezę organizuje Agencja Joytown. Polscy patroni: Aktivist, MTV Polska, Radiostacja, Magazyn Hip Hop, rapgra.com.

start 22:00 wjazd: 5 zl

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 11.10.05
  • Ostatnie zmiany: 18.07.11

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2021 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony