Szpaku + PLK | Progresja '20.03'

Szpaku + PLK | Progresja 20.03
Data: 20.03.19   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa,
Miejsce: Progresja Music Zone , ul. Fort Wola 22
Uczestnicy: Brak
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

Kiedy?: 20 marca 2019
otwarcie drzwi: 19:00
Koncert: 20.00
Gdzie?: Progresja, Fort Wola 22, Warszawa

Bilety: 
70/ 80 PLN
dostępne na: progresja.com oraz goout.net oraz Going.. 

Polsko – Francuskie święto hip-hopu w Progresji!

Progresja zaprasza na pierwszy polsko-francuski hip-hopowy koncert, który odbędzie się 20 marca. Na scenie pojawią się dwie młode gwiazdy tego gatunku: cieszący się coraz większą popularnością Szpaku i uznany we Francji PLK.

Fani hip-hopowych klimatów nie mogą tego przegapić!

Szpaku, właściwie Mateusz Szpakowski (ur. 6 stycznia 1994 w Morągu) – polski raper i autor tekstów. Muzyk należy do wytwórni B.O.R. Records. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Paluch, Young Igi, Białas, Guzior, Włodi, Sheller, Słoń, Koldi, Kobik i Kaz Bałagane.

W 2015 roku postanowił spróbować swoich sił w rapowaniu, wydając przy tym swój debiutancki utwór „ZACHCIANKI”. Po pewnym czasie muzyk dołączył do wytwórni Alcomnidz. Na przełomie 2016/2017 roku na kanale Alcomindz ukazał się mixtape pt. Młody Simba.

W sierpniu 2017 roku raper dołączył do wytwórni B.O.R. Records. 5 marca 2018 roku ukazała się promująca rapera płyta EP pt. BORuto, którą raper wykonał z producentem 2K. Materiał ten był dostępny tylko na oficjalnym sklepie BOR Records w limitowanej ilości 3000 sztuk i został wyprzedany w ciągu 1 godziny. 19 października 2018 odbyła się premiera pierwszej płyty LP pt. "Atypowy".

Album w pierwszym tygodniu od swojej premiery sprzedał się w ilości 16 tys. egzemplarzy, co dało mu status złotej płyty. "Atypowy" znalazł się na 2. miejscu listy OLIS. Po około dwóch miesiącach od premiery, płyta pokryła się platyną.

PLK (czyli „Polak”, zgodnie ze swoim pochodzenia) w wieku zaledwie 20 lat wraz ze swoim zespołem Panama Benede miał już na koncie kilka koncertów, radiowych improwizacji i teledysków. Jego kariera solowa rozpoczęła się w 2017 roku kiedy wypuścił mixtape “Tenebreux” (Panenka Music), który zbudził natychmiastowy entuzjazm publiczności. Kawałek osiągnął w bardzo krótkim czasie aż 20 milionów odsłuchań. 30 marca 2018 PLK wrócił z mixtapem „Platinum”, na którym znalazły się m. in. „Pas les mêmes” i „Dis-moi oui”.

Pierwszy album PLK zatytułowany “POLAK” pojawił się na rynku 8. października 2018. Od razu szturmem zdobył francuską publiczność i odniósł duży sukces w Europie.

KABE

Kabe jest raperem wychowanym w 95 departamencie na jednym z francuskich osiedli. Swoje kawałki nagrywa w charakterystycznym, łączonym polskimi korzeniami i zachodnim klimatem, stylu. Członek GCBW i nowy nabytek Stoprocent. Za warstwę muzyczną jego utworów odpowiada Bartz oraz Opiat
Impreza organizowana we współpracy z Instytutem Francuskim, w ramach Francophonic

Facebook:
Kategoria: hip hop, dj'ing , rap
Tagi: brak
  • Dodał: Aleks71NL
  • Zakceptowany: 03.03.19
  • Ostatnie zmiany: 15.03.19


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony