Shake Ya Booty 2010

Shake Ya Booty 2010
Data: 11.12.10   (To wydarzenie już się odbyło!)
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce: Harlem, ul. Kolejowa 8/10
Patronat: TAK (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Opis:

SHAKE YA BOOTY 2010
Konkurs tańca w rytm muzyki hip-hop i r&b

CROPP, Klub Harlem oraz Agencja PLEJ zapraszają na siódmą edycję prestiżowego konkursu tańca w rytmach hip-hop i r&b – Shake Ya Booty 2010! Tegoroczne zmagania najlepszych w Polsce tancerek odbędą się już 11 grudnia w warszawskim klubie Harlem. Tradycyjnie, na najlepsze z nich czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe, zaś na publiczność - ogromna dawka tanecznych emocji, pozytywnej energii oraz rywalizacji na najwyższym poziomie.

Poczynania dziewczyn oceniać będzie jury, w którym zasiądą doświadczeni tancerze, instruktorzy i choreografowie związani z kulturą hip-hop. Będą to: niekwestionowana mistrzyni polskiej sceny dancehall - Ula "Afro" Fryc, specjalistka od hip-hopu z ogromnym scenicznym doświadczeniem - Ania "YouYa" Jujka, a także reprezentująca undergroundową scenę hip-hopową w Polsce Ryfa.

Konkurs poprowadzi Numer Raz, zaś o najlepszą mieszankę czarnej muzyki zadba znany z występów m.in. ze składem Kaliber 44, Abradabem czy Tede – Dj. Bart. Wspólnie z nim za deckami pojawi się rezydent klubu Harlem - Dj. Abdool. Imprezę uświetni specjalny pokaz taneczny w wykonaniu grupy 4REAL.

Shake Ya Booty to niepowtarzalne, emocjonujące taneczne show, które przyciąga nie tylko miłośników tańca, lecz także wszystkich entuzjastów czarnych imprez na najwyższym poziomie i zabawy w gronie wyjątkowych ludzi z pasją. Spotykamy się już 11 grudnia 2010 o godz. 21:00 w Klubie Harlem przy ul. Kolejowej 8/10 w Warszawie. Tej nocy nie może Cię z nami zabraknąć!

SHAKE YA BOOTY 2010 w skrócie:
Data: 11 grudnia 2010.
Miejsce: Klub Harlem, ul. Kolejowa 8/10, Warszawa.
Jury: Ula Fryc, Ania Jujka, Ryfa.
Prowadzący: Numer Raz.
Na gramofonach: Dj. Bart, Dj. Abdool.
Specjalny pokaz tańca: 4REAL.
Start eliminacji: 19.30 [wstęp dla uczestniczek konkursu oraz osób towarzyszących - od ukończonego 16. roku życia].
Start imprezy: 21:00 [wstęp dla wszystkich osób, które ukończyły 17. rok życia - UWAGA! osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę prawnych opiekunów na udział w imprezie dostępną na stronie www.taniec.plej.pl ].
Bilety: 10 zł (do 23:00) / 15 zł (po 23:00) – do nabycia w kasie klubu w dniu imprezy.
Z kartą klubu Harlem wstęp gratis.
Z Warszawską Kartą Studenta wstęp za 10 zł przez całą noc.

Więcej informacji oraz zgłoszenia do konkursu: http://www.taniec.plej.pl .

Sprawdź koniecznie film promujący imprezę: http://www.youtube.com/watch?v=w6zrB3OQly0 .

Shake Ya Booty 2010 wspierają: CROPP, Klub Harlem, Telewizja 4 Fun TV, Radio Planeta FM, CGM.pl, Muzyka.pl, Independent.pl, Pora.pl, Klubowa.pl, Hip-hop.pl, Break.pl, Szkolytanca.pl, Student.waw.pl, Popkiller.pl, Rapduma.pl, Freestyle.pl.

Facebook:
Kategoria: hip hop,
Tagi: brak
  • Dodał: plej
  • Zakceptowany: 09.11.10
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony