METRO - GET DOWN FEAT. PERCEE P AND DJ HAEM 7'

METRO - GET DOWN FEAT. PERCEE P AND DJ HAEM 7

Metro feat. Percee P & Dj Haem – Get Down 7’ (QSR-005)

A1 Get Down (voc.)

B1 Get Down (instr.)

B2 Play it Row

 


Metro – producent z Brzegu, w którego beatach słychać dużą inspirację brzmieniem Stones Throw Records. Wyprodukował płyty Afrontów i Declaima. Wydał swoje dwie autorskie EPki oraz 7 singli (sześć "siódemek" i jedną "dziesiątkę"), gdzie pojawili się min. O.S.T.R., Tetris, Jimson, Wankej, Afront, Fisz, Guilty Simpson, Oh-No, M.E.D., Wildchild, Rakka, Athletic Mic League, Abstract Rude. Niedawno nakładem Queen Size Records ukazała się kontynuacja debiutu Metra z 2005 – “Antodotum 2”, gdzie gościnnie występują gwiazdy i nie tylko polskiej sceny rap. Wydawnictwo jest promowane 10’ woskiemBrk & Jarecki „Nie Mów Mi, Jak To Robić Mam”/ Jan Wyga „Antidotum”. Niedawno wraz z Janem Wygą i Igorillą ukończył prace nad projektem „Polskie Karate”. Jego najnowsze wydawnictwo to 7’ z udziałem samego Percee P i Dja Haema.

 

Percee P –nowojorski mc pochodzący z Patterson Houses na południowym Bronxie. Aktywny na scenie od 1979 roku. Dzięki licznym bitwom freestylowym i sprzedawanym osobiście mixtapom udało mu się uzyskać status legendy. Współpracował z takimi artystami jak Aesop Rock, Jedi Mind Tricks, C-Rayz Walz, Wildchild, Edan, Jurassic 5 i Lord Finesse. Do tej pory wydał jeden oficjalny studyjny album: Perseverance (2007) oraz kilka mniej oficjalnych produkcji min:Legendary Status (2005), Perseverance: The Remix (2007), Oh No Vs. Percee P (2008).

 

Dj Haem – dj, producent a ostatnio także raper. Na scenie aktywny od 1998 roku. Współpracował min. z O.S.T.R., Paktofoniką, Metro, Abradabem czy Whitehouse. Wydał jeden album producentcki (Atomistyka – 2002) oraz kilka mixtapów. W 2012 oficjalnie zadebiutował na mikrofonie jako jeden z członków zespołu Tabasko.

winyl do kupienia tu: http://queensizerecords.com/s/?19,pl_get-down7

 

Facebook:
Kategoria: hip hop,
Tagi: brak
  • Dodał: BeretH_
  • Zakceptowany: 05.08.13
  • Ostatnie zmiany: 05.08.13

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony