Break.pl zawiera Regulamin

Regulamin

Niniejszy regulamin może być w każdej chwili zmieniony. Zmiany będą publikowane na bieżąco w postaci ujednoliconego tekstu regulaminu na łamach portalu.

Definicje

 • Portal – serwis który właśnie odwiedzasz,
 • Użytkownik – osoba korzystające z serwisu i tworząca własne treści, która nie jest firmą.
 • Konto – zbiór przekazanych przez użytkownika danych i ustawień związanych z działaniem usług w ramach Portalu wymagających zalogowania.

Zasady

 1. Niniejszy regulamin dotyczy Portalu i wszystkich jego użytkowników.
 2. Rejestracja na portalu jest bezpłatna. Użytkownicy niedokonujący rejestracji posiadają prawo do przeglądania wszystkich treści zamieszczonych w serwisie.
 3. Portal nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek zamieszczone wypowiedzi użytkowników. Nie ręczymy za nie ani nie gwarantujemy dokładności, kompletności lub przydatności jakichkolwiek wypowiedzi, oraz nie ponosimy odpowiedzialności za treść jakichkolwiek wiadomości.
 4. Wypowiedzi wyrażają poglądy autorów wypowiedzi i niekoniecznie muszą być zbieżne z poglądami właściciela niniejszej strony internetowej. Każdego użytkownika, który uważa, że opublikowane zostały niezgodne materiały mające charakter wykroczenia prosimy o natychmiastowy kontakt z nami poprzez wiadomość e-mail lub formularz kontaktowy. Mamy możliwość usunięcia obraźliwych wiadomości i dołożymy wszelkich starań, aby to uczynić - w rozsądnych ramach czasowych - jeśli stwierdzimy, że takie działanie jest konieczne.
 5. Korzystając z naszej strony akceptujesz zakaz publikowania materiałów, które są niezgodne z prawdą lub mają charakter zniesławiający, niedokładny, obraźliwy, wulgarny, szerzący nienawiść, są napastliwe, obsceniczne, bluźniercze, zorientowane seksualnie, groźne, naruszają prywatność osób trzecich lub w w jakikolwiek inny sposób naruszają obowiązujące normy prawne.
 6. Autorskie prawa majątkowe do znaków towarowych, baz danych, skryptów JavaScript, materiałów graficznych, kodu HTML, arkuszy stylów CSS i innych elementów portalu przysługują Portalowi
 7. Wszystkie materiały przekazane do publikacji Portalowi stanowią jego własność i podlegają ochronie prawnej.
 8. Nasze oprogramowanie wykorzystuje pliki cookies, aby odróżnić cię od innych użytkowników naszej strony internetowej. Pliki cookies zapewniają spersonalizowane ustawienia kont użytkowników podczas przeglądania naszej strony.
 9. Użytkownik oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go w całości.

Odpowiedzialność

 1. Zabrania się podczas komentowania naruszania czyichś dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji któregokolwiek lub wszystkich komentarzy bez podania przyczyny.
 2. Portal nie ponosi odpowiedzialności za komentarze użytkowników oraz wszelakie treści tworzone przez użytkowników i ich sposób korzystania z portalu.
 3. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony