Break.pl zawiera O nas

O nas

Break.pl

www.Break.pl to jeden z największych portali Hip-Hop’owych w Polsce.

Strona w całości poświęcona jest kulturze Hip-Hop: Muzyce,Tańcu i Sztuce.

Codziennie można na niej znaleźć najświeższe newsy,wydarzenia, filmy i muzykę. A także unikalną bazę artykułów,wywiadów i zdjęć związanych z kulturą Hip-Hop.

Wokół portalu utworzyła się duża społeczność – ponad 11 tys.użytkowników skupiona wokół największego forum dyskusyjnego w polskim internecie o tematyce tańca i Hip-Hop’u.

Patronujemy najpopularniejsze albumy muzyczne i większość wydarzeń hiphopowych w kraju. Do tej pory patronowaliśmy ponad 200 albumów i 2,5 tys. imprez!

Zrobiliśmy ponad 500 fotorelacji i nagraliśmy ponad 1 tys.filmów, które łącznie obejrzało ponad milion osób na: ww.youtube.com/user/breakplofficial www.youtube.com/user/videostuffFizyk . Mamy łącznie ponad 2,5 tys widzów, którzy stale śledzą nasze kanały.

Mamy ponad 22 tys. fanów na Facebooku, a ich liczba cały czas rośnie.

Wspieramy rozwój kultury Hip-Hop od 2001 roku - Dołącz do nas!

Historia

  • 2001 r. - Początki były ciężkie. Zaczęło się od małej stronki o tańcu Breakdance w 2001 wtedy działaliśmy jeszcze pod adresem Break.prv.pl.
  • 2002 r. - Później przez pewien okres współpracowaliśmy z serwisem Hip-Hop.pl i tworzyliśmy Breakdance.pl.
  • 2005 r. -  Od 2005 roku oficjalnie działamy jako Break.pl i stale rozwijamy i wspieramy Hip-Hopową scenę!!!

Podziękowania

Ponieważ istniejemy na scenie już tak dług, trudno jest wymienić wszystkie osoby które pomagały przy tworzeniu i rozwijaniu serwisu.

Dziękujemy wszystkim którzy tworzyli, tworzą i będą tworzyć razem z nami tę wspaniałą kulturę, jaką niewątpliwie jest Hip-Hop. W szczególności osobom które wspierają rozwój Break.pl!!!

Peace, Love, Unity and Having Fun!

© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony